Autor Wątek: X-Men  (Przeczytany 239877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mortimer

Odp: X-Men
« Odpowiedź #135 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 09:55:10 »
Obiło mi się o uszy, że im dalej w New X-Men Morrisona, tym gorzej. Że to co zdążyło się pojawić w DK, to była najlepsza część runu. Jakie jest wasze zdanie? Warto przeczytać cały run?

Offline Martin Eden

Odp: X-Men
« Odpowiedź #136 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 10:02:38 »
Na pewno jest zjazd w kwestii graficznej. Scenariuszowo chyba też mnie zawiodło to, co potem mogliśmy doczytać za pośrednictwem WKKM.
Nieodżałowany majkelus pisał coś, że w tej nowej edycji ma być więcej materiału, niż w WKKM. Ja zakładam to odświeżyć sobie, bo nie pamiętam już po tych paru latach, ale biorę to ze świadomością, że pozycja może wykazywać pewne mielizny.

Offline laf

Odp: X-Men
« Odpowiedź #137 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 10:06:15 »
w tej nowej edycji ma być więcej materiału, niż w WKKM.
W wydanie Muchy będzie dodatkowo Annual 1, którego nie było w żadnym tomie WKKM - https://marvel.fandom.com/wiki/New_X-Men_Annual_Vol_1_2001

Offline misiokles

Odp: X-Men
« Odpowiedź #138 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 10:10:13 »
Zjazd jest graficzny jak zeszyty rysuje Kordey, scenariusze raxzej równe do końca.

Offline Tymon Nadany

Odp: X-Men
« Odpowiedź #139 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 10:58:25 »
Wolverine w jego wydaniu kojarzy mi się nie z rosomakiem a z ursonem amerykańskim

Odp: X-Men
« Odpowiedź #140 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 11:04:19 »
oboje z Gladiatorem wyglądają na tych kadrach jakby byli po konkretnym ciągu alkoholowym.

Offline jotkwadrat

Odp: X-Men
« Odpowiedź #141 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 11:26:01 »
Łomatko jakie te rysunki paskudne.
Jak Miller gdy mu się nie chce starać.

Online donT

Odp: X-Men
« Odpowiedź #142 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 11:48:47 »
W poniejszych czesciach jest takze Bachalo oraz Silvestri. Tak tylko wspominam, dla rownowagi. 😉
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Online OokamiG

Odp: X-Men
« Odpowiedź #143 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 12:17:33 »
Wolverine w jego wydaniu kojarzy mi się nie z rosomakiem a z ursonem amerykańskim

Jak to fatalnie wygląda. Kto dał to do druku? Queitly też mi specjalnie nie podchodzil, ale to jest kilka klas niżej.
W poniejszych czesciach jest takze Bachalo oraz Silvestri. Tak tylko wspominam, dla rownowagi. 😉


Bachalo też każdemu podejść nie musi, ale ja akurat jego cartoonowy styl lubię, u Bendisa była to jedna z mocniejszych stron jego Uncanny.

Offline LordDisneyland

Odp: X-Men
« Odpowiedź #144 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 13:06:12 »
Bachalo to jeden z tych rysowników, których styl zmieniał się na przestrzeni lat, ale ja tam nigdy nie narzekałem- czy przy GhostRiderze2099, czy Steampunk, czy GenNext, czy przy wspomnianych przez Ookamiga UncannyXM. Swietny jest w DrStrange, nadciągającym na polski rynek.


A Kordey i jego dzieła trafiają na listę rzeczy,  których absolutnie będę się wystrzegał, nawet w szale zakupów. Paskudztwo.
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #145 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 07:37:41 »
Na FB Muchy pod zapowiedzią X-Force:

pytacz: "...W nagrodę możecie zapowiedzieć trylogię Messiah Complex, X-Force vol.3 i wszystko co się z tym wiąże."

Mucha Comics: "Mucha nie planuje"

Mucha tak nie odpowiada więc wychodzi na to ze kto inny planuje :)

Wcześniej jeszcze to info z X-Factor i wszystko się układa.


Offline amsterdream

Odp: X-Men
« Odpowiedź #146 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 07:45:54 »
Mucha tak nie odpowiada więc wychodzi na to ze kto inny planuje :)
Ty to masz wyobraźnię, akurat Mucha tak często odpowiada.

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #147 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 08:03:24 »
Odpowiadają "wszystko jest w katalogu" "Mucha nie zdradza swoich planów" itp Może przy czymś naprawdę nierealnym od nich tak odpowiadają (a to takie nie jest) Tu jest zdecydowane "Mucha nie planuje" i myślę że nie byłoby takiej odpowiedzi gdyby nie było zajęte. Z tym X-Factor (który jest "wstępem" do  Messiah Complex) to też wyobraźnia?  :)
« Ostatnia zmiana: So, 20 Kwiecień 2019, 08:05:53 wysłana przez JanT »

Offline amsterdream

Odp: X-Men
« Odpowiedź #148 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 08:09:38 »
Kiedyś (2-3 lata temu) często tak odpowiadali.

a x factor nie jest żadnym wstępem do Mesjasz complex. to że w pewnym stopniu później do niego nawiązuje nie zmienia tego że to jest autonomiczna seria.
« Ostatnia zmiana: So, 20 Kwiecień 2019, 08:11:15 wysłana przez amsterdream »

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #149 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 08:10:06 »
Nie pamiętam :) No chyba że o DC  ;)

Wcześniej też ludzie pytali o Messiah Complex i takiej odpowiedzi nie było.

a x factor nie jest żadnym wstępem do Mesjasz complex.
Dlatego napisane w cudzysłowie.
« Ostatnia zmiana: So, 20 Kwiecień 2019, 08:15:42 wysłana przez JanT »