Autor Wątek: X-Men  (Przeczytany 239964 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1050 dnia: So, 09 Październik 2021, 16:40:02 »
I ja najbardziej bym chciał, żeby dalej wychodziła WKKM PL, tak jak wychodzi w UK, Niemczech, Francji, Rumunii itd. Wtedy miałbym gdzieś co wydaje Egmont, bo dostawałbym komiksy bardziej w moim guście, czyli eventy z chronologii Marvela czy inne fajne tytuły pokroju Iluminatii, X-Men Gold czy Leathal Protector. Myślisz że cieszę się z tego, że siedzę na łasce TK i musze na wszystko czekać? Wcale mi się to nie podoba, ale jeśli nie ruszy Marvel Legends, to jestem na to na razie skazany. I na jeden komiks od Muchy raz na pół roku.
Ja to najbardziej bym chciał żeby nie wydawali komiksów które już mam, no bo po co  ;D
Już nie Onslaught tylko inne randomowe tytuły, a dlaczego nie wydać Secret Wars II, nie wiem na co na Mucha czeka z Egmontem ;D, albo Atlantis Attacks ;D i koniecznie Heroes Reborn  ;D i wszystko na raz powinno być wydane tego samego dnia najlepiej  ;D ale nie wydawajcie Operation: Zero Tolerance bo to mam i się się slot zablokuje  ;D ;D ;D
No naprawdę Motylu nie możecie tego wydać w jednej książce i żeby za drogo nie było bo jaśniepan musi czekać  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1051 dnia: So, 09 Październik 2021, 18:23:08 »
@Bazyliszek ale rozmowa była o komiksach superhero, jak juz sie bawimy w takie przykłady to pewnie kolekcja książek o papieżu również się łapie do długich serii xd.

Ja naprawdę rozumiem że ci się nie podoba aktualna sytuacja wydawnicza, ale czy naprawdę w każdym temacie i w każdym poście musisz do tego nawiązywać ? Myślę że nie ma ani jednego aktywnego forumowicza który nie zna twoich poglądów na temat egmontu i kolekcji.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1052 dnia: So, 09 Październik 2021, 19:02:20 »
Po prostu porównałem czasy gdy Mucha opracowywała jeden komiks superhero co 2 tygodnie dla Hachette, a obecną, gdzie w tym roku kupiłem raptem 3 komiksy Muchy - dwa o mutantach i jeden Spectacular. Słabo. Chciałbym by Mucha i wszystkie inne wydawnictwa wydawały dużo superhero. O X-Men jest jeszcze masa nieopowiedzianych historii, która czeka na polską premierę.

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1053 dnia: So, 09 Październik 2021, 21:14:41 »
@Larry
Czytałem tą książkę, ale dawno i nie pamiętam jej fabuły. Ogólnie to Dick jest spoko pisarzem - zwłaszcza jego opowiadania mi się podobały. Niech Egmont nie wydaje dubli po Kolekcjach, to mniej będę o tym pisał. Nie ja składałem najnowszego Punishera czy Daredevila.


Offline amsterdream

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1054 dnia: So, 09 Październik 2021, 21:22:37 »
Ale Mucha faktycznie wydaje w ślimaczym tempie. Tu akurat Bazyl ma rację.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1055 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 14:18:09 »
W międzyczasie, we Francji znana jest już połowa zawartości kolekcji :P
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Październik 2021, 14:29:53 wysłana przez R3wolw3rowi3c »

Offline Crono

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1056 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 14:40:59 »
Sporo dubli, ale i kilka tomów które z chęcią bym przeczytał po polsku.

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1057 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 16:40:20 »
Spoza zwykłych premier których u nas nie było, to Inferno najbardziej rzuca się w oczy - chciałbym mieć.
Mucha zdążyła wydać Erę Apocalypse'a. Onslaught był w WKKM UK. Welcome to Genosha nie znam, ale tytuł zachęcający. No i uzupełniający tom Operacji Zero Tolerancji by się przydał, bo u nas za bardzo ją ucięli w tomie o Icemanie.

Offline AntekSocjalny

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1058 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 07:55:30 »
Inferno i Onslaught będziesz miał od Egmontu

Offline laf

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1059 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 07:58:59 »
Po prostu porównałem czasy gdy Mucha opracowywała jeden komiks superhero co 2 tygodnie dla Hachette, a obecną, gdzie w tym roku kupiłem raptem 3 komiksy Muchy - dwa o mutantach i jeden Spectacular.
New X-Men 4 nie kupiłeś?

Nie ja składałem najnowszego Punishera czy Daredevila.
Na szczęście  :)

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1060 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 08:21:59 »
No kupiłem Planetę X i Spectaculara i jeszcze Erę Apocalypse'a 2 w styczniu. Jak wyjdzie w tym miesiącu 3 tom Ery, to będzie mój czwarty komiks Muchy w tym roku i to tyle. Fajne wydawnictwo, ale ja dla siebie widzę mało komiksów do kupienia z ich oferty. Szkoda, ze nie wydali jakiegoś Wolverine z continuity zamiast B&W&B

Online LukCook

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1061 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 08:29:22 »
Bazyliszku z tego co pamiętam to zapowiadali Wolverine Rucki. Ja jeszcze się nie zdecydowałem na 3ci tom Ery. Pierwszy bardzo mi się podobał ale drugi zmęczył.

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1062 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 08:36:49 »
Wolverine Aarona był niezły, wezmę i Ruckę. Chociaż jego to bym najbardziej Punishera chciał. W sumie Mucha mogłaby wydać tą serię z Marvel Now w jednym tomie.

Premiera trzeciej Ery już była, ale ja to przesuwam na zakup razem z październikowymi premierami Egmontu, czyli gdzieś za miesiąc. Boli trochę cena. Zaledwie 230 stron, a kosztuje to 80 zł. Widać skutki polityki Morawieckiego. W mniejszą Muchę uderza to boleśniej. Dlatego też duże odstępy czasowe bolą - w czerwcu komiks mógłby być tańszy niż teraz.

Offline laf

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1063 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 08:44:50 »
zapowiadali Wolverine Rucki.
Dokładnie tak. Będzie Wolverine by Greg Rucka: Ultimate Collection - https://www.amazon.pl/WOLVERINE-GREG-RUCKA-ULTIMATE-COLLECTION/dp/0785158456. Tu są zapowiedzi Muchy do końca roku - https://paradoks.net.pl/read/41968-zapowiedzi-muchy-comics-na-drugie-polrocze-2021-roku

Bazyl, z aktualnej oferty Muchy proponuję zainteresować się Księżycówką. Sądzę, że trafiłaby w Twoje gusta.
Nie wiem jeszcze jak prezentuje się Jessica Jones po objęciu sterów tej serii przez Kelly Thompson, ale to co pisał Bendis było naprawdę świetne.

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #1064 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 09:06:58 »
Nowa "JJ" prezentuje się najwyżej średnio. Z serii wyjątkowej spadła do poziomu "jedna z...".
W każdym razie do Bendisa nie ma to podejścia.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".