Autor Wątek: X-Men  (Przeczytany 239967 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: X-Men
« Odpowiedź #795 dnia: So, 14 Listopad 2020, 20:25:21 »
Astonishing X-Men 3 będzie na pewno.

Nie będzie kontynuacji AXM bo to kolejny restart i nowe status quo drużyny (szybko wyrzucone do kosza).

Trochę niepokojąco wygląda to wygaszanie mutantów przez Egmont.

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #796 dnia: So, 14 Listopad 2020, 21:42:20 »
To kłóć się z tym "Trzytomowa seria, do której rysunki stworzyła plejada najlepszych rysowników Marvel Comics." https://swiatkomiksu.pl/gfx/ksk/userfiles/_public/dla_biblotek/egmont_katalog_komiksy_2020.indd.pdf

Offline Autumnlove

Odp: X-Men
« Odpowiedź #797 dnia: So, 14 Listopad 2020, 23:57:04 »
Cześć, obejrzałem przed chwilą The New Mutants i chciałbym poczytać jakieś komiksy o tych bohaterach. Polecicie jakieś konkretne serie o Nowych Mutantach, gdzie poznam ich bardziej szczegółową genezę?

Offline OokamiG

Odp: X-Men
« Odpowiedź #798 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 00:05:24 »
New Mutants z SBM.

Offline michał81

Odp: X-Men
« Odpowiedź #799 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 06:40:12 »
To kłóć się z tym "Trzytomowa seria, do której rysunki stworzyła plejada najlepszych rysowników Marvel Comics." https://swiatkomiksu.pl/gfx/ksk/userfiles/_public/dla_biblotek/egmont_katalog_komiksy_2020.indd.pdf
Hm.... podobnie opisywali Black Vortex a wiadomo jak to wyszło 😜

Wydanie Phoenix: Zmartwychwstanie sugerowałoby wydanie X-men Red, bo po co wydawać tego oneshota. Choć wydanie do niczego nie potrzebnych Pokoleń, może sugerować, że Egmont ma narzucone z Marvel od górnie niektóre komiksy. Wydanie X-men Red miałoby większy sens niż 3 tom Astonishing X-men czy kolejnej serii Uncanny X-men.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Listopad 2020, 08:43:06 wysłana przez michał81 »

Offline laf

Odp: X-Men
« Odpowiedź #800 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 10:01:11 »
New Mutants z SBM.
A konkretnie to tom 72 kolekcji Superbohaterowie Marvela. To w głównej mierze na tym albumie - "Saga o niedźwiedziu demonie" - opiera się filmowa adaptacja.

Offline Dzidek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #801 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 17:51:29 »
Czołem dobrzy ludzie. Mój 8-letni syn zaczął przejawiać zainteresowanie mutantami, a szczególnie Wolverinem. Ja się zupełnie w Marvelu nie odnajduję, więc podrzućcie jakiś tytuł dobry na pierwszy komiks dla dzieciaka. Czy jest coś takiego, jak X-Men dla młodszego czytelnika? Dobrze, żeby to była rzecz z różnymi mutantami, ale koniecznie musi być Wolverine. No i z racji wieku syna, treść musi być przystępna, tekstu lepiej mniej niż więcej ;) I graficznie raczej na czasie niż oldschool, aczkolwiek to akurat nie jest warunek konieczny. Ktoś coś?

Online xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #802 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 17:55:52 »
Wolverine and the X-Men
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Arne

Odp: X-Men
« Odpowiedź #803 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 18:23:22 »
Wolverine and the X-Men
Dokladnie. W podanych przez ciebie parametrach nie bedzie chyba po polsku nic odpowiedniejszego. Jest Wolverine jako dyrektor szkoly i sa dzieciaki mutanci ze szkolnymi problemami oprocz obowiazkowej nawalanki.

Offline Kadet

Odp: X-Men
« Odpowiedź #804 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 18:50:24 »
Tylko warto mimo wszystko przejrzeć plansze przed zakupem, czy się dla dziecka nadaje, bo w końcu to "Marvel standardowy", a nie jakiś imprint "Marvel dla dzieci".
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #805 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 19:32:32 »
NA Egmoncie.pl jest "Dla kogo: nastolatek i dorosły"  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kadet

Odp: X-Men
« Odpowiedź #806 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 19:36:18 »
No niestety, problem jest taki, że jeszcze do niedawna Marvel spychał X-Menów na drugi plan kosztem Avengers, Inhumans itp., bo nie miał praw do ekranizacji przygód mutantów, więc chyba trudniej znaleźć coś nowszego o X-ach z jakiegoś imprintu dziecięcego.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline michał81

Odp: X-Men
« Odpowiedź #807 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 19:55:35 »
Czy jest coś takiego, jak X-Men dla młodszego czytelnika?
Tak. Problem jest, że ten komiks nie jest dostępny w języku polskim X-Men: Evolution. Komiks powstały na podstawie serialu animowanego.

Z obecnych serii ukazujących się w Polsce, wg mnie może być problem z wyborem komiksu dla 8-latka.

Offline Gieferg

Odp: X-Men
« Odpowiedź #808 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 20:57:31 »
Już raczej ta klasyka prędzej by się chyba nadawała :P

ramirez82

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #809 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 21:07:32 »
A Ultimate X-men nie jest dla takiego młodszego czytelnika?