Autor Wątek: X-Men  (Przeczytany 245314 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #750 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 11:56:18 »
Niby obaj rysują, ale masz rację, pierwsze zeszyty które ja znam, rysował Adam :)

Motyl

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #751 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 12:38:22 »
To, co wydało u nas DK rysowali po kolei - Adam Kubert, Andy Kubert, Tom Raney, Adam Kubert, Chris Bachalo.

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #752 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 16:46:37 »
Powtórzyłem sobie Kompleks Mesjasza, przeczytałem te Cable'y pomiędzy KM a wojną Mesjasza i wychodzi na to, że Bishop dostał świra. Po drugie czy ktoś mi prosze powie, w jakich komiksach opisano losy Cable'a od chwili gdy Cyclops musiał oddać go Askari aż do czasu, gdy już stary Cable powrócił do lat 90-tych i objął przywództwo nad New Mutants/X-Force?

Offline R~Q

Odp: X-Men
« Odpowiedź #753 dnia: So, 24 Październik 2020, 18:13:31 »
Ultimate X Men sa dobrzy do runu Kirkmana. Millar, Bendis, Vaughan dają radę. Ps. To komiks dla millenialsow i ew. pokolenia X. Młodsi nie zajarzą polityki i klimatu tej serii.

Odp: X-Men
« Odpowiedź #754 dnia: Wt, 27 Październik 2020, 11:39:19 »
Ultimate X Men sa dobrzy do runu Kirkmana. Millar, Bendis, Vaughan dają radę. Ps. To komiks dla millenialsow i ew. pokolenia X. Młodsi nie zajarzą polityki i klimatu tej serii.

Odebrałem wczoraj z paczkomatu pierwszy tom UXM i odświeżam sobie. Jest dokładnie tak jak to zapamiętałem i tak jak piszesz, ten komiks to milenialsowa perełka z przełomu wieków, uczta dla roczników 85-95. Komputerowe kolory, eksplozje praktycznie na każdej rozkładówce, mocno skąpe i równie mocno lateksowe ciuchy a wszystko podlane pikantnym EDGY sosem. Do tego historia pisana przez Millara którego tu chyba na forum ludzie średnio trawią, ale ja uwielbiam historie które pisał dla Domu Pomysłów.

Zdecydowanie komiks dedykowany dla pewnej grupy odbiorców.

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #755 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 11:56:21 »
Powiem ze smutkiem tak, że przez drugi lockdown Morawieckiego (który zapewne doradził mu TK, żeby zniszczyć konkurencję :) :D ), nie będzie testu Kolekcji X-Men w styczniu. Przy zamknięciu tylu punktów dystrybucji w Galeriach, Hachette Polska na razie nie zdecyduje się na ten krok. Szkoda. Widocznie nawet z 4 numerami nie chcą ryzykować. Tym bardziej, że na razie lepiej idą im Kolekcje książkowe, skierowane bardziej do rodziców, niż komiksiarzy. Zresztą - komiksiarza kupują za mało.

Online arczi_ancymon

Odp: X-Men
« Odpowiedź #756 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 12:49:15 »
I całe szczęście. Chwała TK! ;)

Offline R~Q

Odp: X-Men
« Odpowiedź #757 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 16:59:29 »
Czy jeśli kupię Astonishing X-Men tom 2. od Muchy, to jakieś pieniądze ode mnie znajdą się w kieszeni Jossa Whedona?

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men
« Odpowiedź #758 dnia: Nd, 08 Listopad 2020, 17:01:12 »
Zależy jaką miał umowę z Marvelem i czy wywalczył sobie w niej prawa do procenta od każdego wydania/wznowienia/edycji czy nie.

Offline Jigsaw

Odp: X-Men
« Odpowiedź #759 dnia: Śr, 11 Listopad 2020, 00:56:00 »
Tym bardziej, że na razie lepiej idą im Kolekcje książkowe, skierowane bardziej do rodziców, niż komiksiarzy. Zresztą - komiksiarza kupują za mało.
Przepraszam, a co z rodzicami-komiksiarzami ??? Dziecko nie chce czytać, to rodzic czyta ;D.
Czy komiksiarze kupują za mało? Z pewnością, jeśli chodzi o kolekcje, niewielu jest takich, którzy biorą ją w całości, tylko dziwi mnie fakt niedostępnych wcześniejszych egzemplarzy - chyba nie przerabiają ich na makulaturę?

Offline gashu

Odp: X-Men
« Odpowiedź #760 dnia: Śr, 11 Listopad 2020, 07:14:55 »
W czasie tegorocznych wakacji nad morzem odwiedziłem taki namiot z "tanią książką", gdzie walało się sporo wyglądających na nowe i niedostępnych już w oficjalnym obiegu egzemplarzy różnych komiksowych i książkowych kolekcji. Nie muszę dodawać, że grubo poniżej ceny okładkowej. Bazyl byłby zachwycony ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 11 Listopad 2020, 07:17:27 wysłana przez gashu »

Offline michał81

Odp: X-Men
« Odpowiedź #761 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:12:14 »
Wiem, że wszyscy się jarają zapowiedzią klasycznego Spider-man (i ja też), ale umknęło wszystkim, że Egmont nie zapowiedział nic z X-men. Ok jest zapowiedź Ultimate X-men, ale nie ma nic z głównego Uniwersum w linii Marvel Now czy nowej Marvel Restart: brak zapowiedzi kolejnego tomu Astonishing X-men, brak zapowiedzi X-men Red, o którym wiele się pisało na tym forum wcześniej, nie wspominając Uncanny X-men. Nie ma nic i wg mnie nie będzie. Brak zapowiedzi All New Wolverine (został jeden tom) oraz kolejnych tomów Staruszka Logana (wg mnie nie będzie w tym wypadku ciągu dalszego)

No dobra, a co z HoX/PoX Hickmana? Marvel Restart byłby najlepszą okazją do zapowiedzi tego komiksu. Też nie ma.

Mam też pewne przypuszczenie kto może wydać HoX/PoX Hickmana na bazie tej wypowiedzi ;)
Albo ze... a 2 tak masz rację, dwa :)
ale to tylko teoria nie potwierdzona, żadnymi dowodami. I wiem, że zaraz wpadną tutaj moich hejterzy, że pisze jakieś bzdury, może i tak jest.

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #762 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:16:58 »
Astonishing X-Men 3 będzie na pewno. Tak samo nie było zapowiedzi kolejnych tomów All-New Wolverine, Thor, Deadpool. Nigdy tak nie zapowiadali  :)

X-Men Red już raczej nie będzie.

W tym "Restart Marvel" też pewnie będą X-Men bo jak TK powiedział "to nie wszystko"

HoX/PoX od Egmont ale dopiero w 2022.

O jakiejś kolejnej SERII X-Men od Muchy mówi się od dawna :)
« Ostatnia zmiana: So, 14 Listopad 2020, 14:20:45 wysłana przez JanT »

Offline michał81

Odp: X-Men
« Odpowiedź #763 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:29:42 »
i jak mówiłem już się zleciał hejter  ::)
Astonishing X-Men 3 będzie na pewno. Tak samo nie było zapowiedzi kolejnych tomów All-New Wolverine, Thor, Deadpool. Nigdy tak nie zapowiadali  :)
Czyli twierdzisz, że będzie kontynuacja Staruszka Logana? Nie przekonasz mnie, że puszczą to dalej. All-New Wolverine dostaniemy w całości, tego jestem pewien. Astonishing X-Men nie byłbym pewien. Czy jest zapowiedź tego tomu w ostatnim jaki wyszedł?
X-Men Red już raczej nie będzie.
I Uncanny X-men.
W tym "Restart Marvel" też pewnie będą X-Men bo jak TK powiedział "to nie wszystko"
"to nie wszystko" to jest raczej ogólnie o Marvelu ;)

HoX/PoX od Egmont ale dopiero w 2022.
To są moje spostrzeżenia na bazie obserwacji i tego co dziś Egmont zapowiedział/nie zapowiedział. Musze trochę szyki odnośnie X-men popsuła zapowiadana kolekcja. Skoczenie w przyszłość X-men miałoby tu większy sens niż ścieranie się z innym wydawcą (patrz sytuacja Kolekcja Star Wars - Legendy Star Wars). Egmont nie ma wyłączności na X-men, a poza tym i tak ma co wydawać. Poczekajmy do zapowiedzi Muchy.
« Ostatnia zmiana: So, 14 Listopad 2020, 14:37:12 wysłana przez michał81 »

JanT

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #764 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:39:50 »
Nie hejter tylko chciałem wyprostować kilka twoich głupot.
Czyli twierdzisz, że będzie kontynuacja Staruszka Logana?
O tym że nie będzie pisałem już dawno.

Astonishing X-Men nie byłbym pewien. Czy jest zapowiedź tego tomu w ostatnim jaki wyszedł?
Jest Phoenix. W katologu poprawionym było.

I Uncanny X-men.
To już Restart Marvel i zakład że będzie?

Ostatniego nie ma nawet co komentować :)
« Ostatnia zmiana: So, 14 Listopad 2020, 14:42:37 wysłana przez JanT »