Komiksy > Komiksy amerykańskie

X-Men

(1/353) > >>

death_bird:
Też nie może nie być.
W tym tygodniu planuję przerzucić ponownie (i jak najszybciej) "Anihilację", przerobić "Anihilację Podbój" a później już tylko "Mordercza Geneza", "Powstanie i upadek Shi`ar" i wreszcie "Extraordinary X". Mam jedynie nadzieję, że po wybitnie nieudanych "Iksach" Bendisa poziom musi (no bo przecież musi...) pójść w górę.

Swoją drogą tak się zastanawiam: czy ktoś ma kontakt z Anionorodnikiem? Jego chronologiczna lista "X-Men" to dobro ogólnoludzkie i warto byłoby Go zapytać o możliwość skopiowania jej do nowego wątku "Pomoc w uporządkowaniu..."

Krzysztof_Kuryłło:
a ja cały czas liczę że Egmont czy inna Mucha pokuszą się o New X-men  >:( o Ultimate czy innym X-factor nawet nie marzę

Crono:
Eee, nie... niech Ultimate lepiej nikt nie rusza. Ale New X-men to też mi się marzy... Swoją drogą, skończę czytać Staruszka Logana i biorę się za Extraordinary. Ciekawe czy przyjemnie się to czyta.
I jeszcze małe info dla tych, co nie wiedzą (ja nie wiedziałem, dowiedziałem się od kogoś na forum gildii - dzięki!). W trejdzie Oblężenie są dwa zeszyty Uncanny X-men :)

Krzysztof_Kuryłło:

--- Cytat: Crono w Pn, 04 Luty 2019, 20:57:08 ---Eee, nie... niech Ultimate lepiej nikt nie rusza.

--- Koniec cytatu ---

dlaczego? abstrahując od subiektywnej oceny (ja jestem fanem), to na pewno lepszy punkt wejścia niż Bendisowskie mielizny

wonap:
Ultimate przynajmniej zamkniety;) Spider-Mana sledze;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej