Autor Wątek: X-Men  (Przeczytany 245703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: X-Men
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 10:55:35 »
Bo są znani, klasyczni wręcz :)
Stąd ja tych nowych X-Men nie ruszam, bo się za każdym razem odbijam od tego.

Najważniejsze, że robią to co powinni czyli zachowują się jak "dorośli"
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

KamilM

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 11:05:30 »
Czasami postarza np. seria Old Man Logan albo Old Man Hawkeye (bardzo dobra seria nawiasem mówiąc).
No tylko, że to są alternatywne wersje dobrze znanych bohaterów. Można z nimi robić co się chce, nawet włączyć do głównego kontinuum (Old Man Logan) a potem się ich też pozbyć.

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 22:10:34 »
Czasami postarza np. seria Old Man Logan albo Old Man Hawkeye (bardzo dobra seria nawiasem mówiąc).
Postarza? Bo mogę teraz czegoś nie kojarzyć: Old Man to nie jest przypadkiem
Spoiler: PokażUkryj
koleś z jakiejś alternatywnej rzeczywistości?
Bo jeśli nadążam za tą telenowelą to
Spoiler: PokażUkryj
jedyny prawdziwy i słuszny Logan nie żyje (to jest dla mnie pewnik) a wszystko inne co biega w kostiumie Rosomaka to zwykłe wyciąganie kasy od sentymentalnych fanów będących na etapie leczenia traumy i zespołu stresu pourazowego. I tak rozumiem instytucję pt. Old Man Logan...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline LordDisneyland

Odp: X-Men
« Odpowiedź #63 dnia: So, 09 Luty 2019, 03:49:49 »
Marvel przetestował odmładzanie w animowanej serii X-Men Evolution, serial -zresztą świetny- się podobał, a potem poszło z górki. A młodzi i tak jak sięgają po komiksy to po mangę albo niechlujnie rysowanych Runawaysów w mangowym formacie, jeśli w ogóle :D
,, - Eeeeech.''

Offline szulig

Odp: X-Men
« Odpowiedź #64 dnia: So, 09 Luty 2019, 08:10:23 »
Skończyłem czytać pierwszy tom Extraordinary X-men. Pierwszy i ostatni jak dla mnie. Nie dam rady meczyc sie z tymi młodymi postaciami a do tego nie podobaja mi sie rysunki. Nie oceniam historii samej w sobie. Na wiesc ze bedzie wydawany nowy tytul z X-menami bardzo sie ucieszylem ale wyszlo jak wyszlo. Wiem ze nie jest to odpowiednie miejsce ale pierwsza osoba ktora do mnie napisze na PW odsprzedam jej ten komiks (15PLN za kuriera, jedyny koszt, nie chce dodatkowych pieniedzy za to). Ostrzegam ewentualnego nabywce przed zakupem.Zaczynam czytac Powstanie i upadek imperium Shi'ar. Przejrzalem rysunki na szybko i jest zdecydowanie inaczej, lepiej. Mam nadzieje ze historia tez bedzie ciekawa.

Offline wonap

Odp: X-Men
« Odpowiedź #65 dnia: So, 09 Luty 2019, 10:14:11 »
Dzięki za ostrzeżenie. To jednak w X-menów nie wchodzę;)

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #66 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:23:50 »
@szulig - łamiesz mi serce...  :( Nie sądziłem, że po Bendisie może być gorzej...  >:(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline szulig

Odp: X-Men
« Odpowiedź #67 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:53:20 »
@szulig - łamiesz mi serce...  :( Nie sądziłem, że po Bendisie może być gorzej...  >:(

Nie zrozum mnie zle, moze i historia byla ciekawa ale nie bardzo jestem w stanie napisac czy tak bylo faktycznie bo tak sie skupiłem na rysunkach jak i na wygladzie postaci ze cala historia byla w tle. Moze to i dziwnie brzmia ale tak bylo. Nie chce zebys odrzucil historie bo mi sie oprawa graficzna nie podobala, moze ktos inny sie wypowie na temat przedstawionej historii?

Offline R~Q

Odp: X-Men
« Odpowiedź #68 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 14:18:25 »
Marvel przetestował odmładzanie w animowanej serii X-Men Evolution, serial -zresztą świetny- się podobał, a potem poszło z górki. A młodzi i tak jak sięgają po komiksy to po mangę albo niechlujnie rysowanych Runawaysów w mangowym formacie, jeśli w ogóle :D
Zaznaczam, że robienie nowych uniwersów z młodymi bohaterami (Ultimate, X-Men Ewolucja) jest ok.

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #69 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 17:38:06 »
Nie chce zebys odrzucil historie bo mi sie oprawa graficzna nie podobala,

Historii nie odrzucę, bo ten tom już mam i czeka na swoją kolej. Natomiast liczyłem (i teraz tak jakby trochę mniej już liczę), że po Bendisie poziom będzie wyższy. "No bo co w końcu kurczę blade" - niższy chyba nie może być...  >:(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: X-Men
« Odpowiedź #70 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 17:52:55 »
Zupełnie inna sytuacja jest w przypadku takiej Ewolucji, którą bardzo lubiłem, gdzie w świat przedstawiony jest wpisana młodość bohaterów,a uniwersum 616 gdzie mamy do czynienia z bohaterami starszymi i rysunki w jakimś stopniu powinny to odzwierciedlać.

Offline szulig

Odp: X-Men
« Odpowiedź #71 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 18:26:07 »
Historii nie odrzucę, bo ten tom już mam i czeka na swoją kolej. Natomiast liczyłem (i teraz tak jakby trochę mniej już liczę), że po Bendisie poziom będzie wyższy. "No bo co w końcu kurczę blade" - niższy chyba nie może być...  >:(

Daj proszę znać jakie sa twoje wrażenia jak już bedziesz po lekturze

Offline Darth_Simon

Odp: X-Men
« Odpowiedź #72 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 22:13:39 »
Nie miałem okazji poczytać jeszcze tych X-menów z Marvel Now 2.0

A miałem już problem z All New X-men oraz Uncanny X-men z Marvel Now.

Wydawali mi się jacyś dziwni i tak jakby "obcy".

Najbardziej kojarzyłem różne wcielenia tej grupy pisanych przez Claremonta (i wydanych w Polsce przez TM - Semic)

I bardzo mi nie pasowała np. obecność Magneto w szeregach X-men i to nie jako lider/przywódca grupy tylko jako zwykły wykonujący polecenia. Strasznie mi to zgrzytało.

Mieliście podobne odczucia czy tylko ja zatrzymałem się w "starych dobrych czasach" i nie potrafię przyjąć współczesnych mutantów.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline komixpmi

Odp: X-Men
« Odpowiedź #73 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 22:42:32 »
Magneto , Juggernaut , Sabretooth to mutanci balansujący na granicy dobra i zła.

majkelus81

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #74 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 22:45:54 »
Juggernaut i Sabretooth po ostatnich wydarzeniach jakie ich spotkały już nie, obecnie są źli, bo trzeba było przywrócić stary status qua. Co doprowadziło także do powrotu kilku martwych czołowych X-men.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 06:23:06 wysłana przez majkelus81 »