Autor Wątek: Wydawnictwa kontra kolekcje  (Przeczytany 160081 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:45:30 »
Aktualnie nie znam osób po 20-stce  :) bardziej przed 10 i pod 40  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

majkelus81

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:46:56 »
Czy tradycyjnie tak ci się wydaje?
W tej kwestii nic mi się nie wydaje. I wybacz ale większość komiksów Marvel Now czy DC nie są dla dzieci poniżej 10 roku życia. To, że może one czytają to już kwestia wychowania ich rodziców. A tym bardziej dzieci w tym wieku same kupują sobie komiksy, taaa...... Porozmawiamy jak będziesz miał je sam.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:49:29 wysłana przez majkelus81 »

ktosiek

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:48:15 »
W tej kwestii nic mi się nie wydaje.
Zatem masz jakieś dane statystyczne w tej kwestii? Chętnie się z nimi zapoznam :)

Offline Marvelek

Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:50:31 »
Aktualnie nie znam osób po 20-stce  :) bardziej przed 10 i pod 40  ;D

Możecie się przerzucać w nieskończoność, ale odpowiedź na to, w jakim stopniu reklama TV wpłynęła na kupienie tomu kolekcji może udzielić tylko Hachette, które pewnie ma statystyki z tych ankiet, które są zawsze w pierwszym tomie. Mogliby dołączyć do ostatniego tomu WKKM :D

majkelus81

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:51:30 »
Zatem masz jakieś dane statystyczne w tej kwestii? Chętnie się z nimi zapoznam :)
Czy dane dotyczące czytelnictwa wystarczą? Myślę, że wystarczająco obrazują, ile osób i w jakim wieku czyta.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:53:15 »
W tej kwestii nic mi się nie wydaje. I wybacz ale większość komiksów Marvel Now czy DC nie są dla dzieci poniżej 10 roku życia. To, że może one czytają to już kwestia wychowania ich rodziców. A tym bardziej dzieci w tym wieku same kupują sobie komiksy, taaa...... Porozmawiamy jak będziesz miał je sam.
Skąd ci się nagle wzięło 10 lat? Odwracasz kota ogonem. Widzę że nawet wiesz że nie mam dzieci  ;D

ktosiek

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:53:37 »
Czy dane dotyczące czytelnictwa wystarczą? Myślę, że wystarczająco obrazują, ile osób i w jakim wieku czyta.
Nie, mnie interesują dane dotyczące tego o czy napisałeś, że młodzi nie oglądają telewizji.

majkelus81

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #22 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:58:17 »
Skąd ci się nagle wzięło 10 lat? Odwracasz kota ogonem. Widzę że nawet wiesz że nie mam dzieci  ;D
Rozumiem, że ty jako odpowiedzialny rodzic dasz dziecku komiks, w którym jest od groma przemocy? Brawo, stąd to 10 lat. Obecne komiksy są bardziej brutalne niż te, które ja pamiętam z dzieciństwa.

Nie, mnie interesują dane dotyczące tego o czy napisałeś, że młodzi nie oglądają telewizji.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mlodzi-ludzie-z-europy-coraz-krocej-ogladaja-telewizje-zyskuja-platne-serwisy-vod

stare ale proszę bardzo

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 11:59:41 »
Rozumiem, że ty jako odpowiedzialny rodzic dasz dziecko komiks, w którym jest od groma przemocy? Brawo, stąd to 10 lat.
Ale że co???  :o Ja w ogóle nie wiem skąd ci się wzięło te 10 lat? Serio masz jakieś urojenia.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:01:43 wysłana przez JanT »


Offline Cringer

Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:02:24 »
Młodzi nie oglądają telewizji. Kino i youtube.
a w artykule "Czas oglądania telewizji odnotowuje kilkuprocentowe spadki wśród młodych."
Piękny strzał w kolano ;D

majkelus81

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:03:35 »
Ale że co???  :o
Mówię że WKKM nie jest dla dzieci jak to sugerujesz. Że to one kupują. Że nie one oglądają telewizje. Sorry, nadal uważam, że to w wyniku innych wydawców przychodzą nowi młodzi czytelnicy, a nie w przypadku kolekcji. Widząc, kto wyprzedaje kolekcje na grupach sprzedażowych, bardzo dobrze to widać.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:06:26 wysłana przez majkelus81 »

Offline Marvelek

Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:04:08 »

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mlodzi-ludzie-z-europy-coraz-krocej-ogladaja-telewizje-zyskuja-platne-serwisy-vod

stare ale proszę bardzo


Fajnie, tylko w artykule jest mowa o tym, że młodzi ludzie, w wieku 13-29 lat krócej oglądają telewizję, nie zaś, że nie oglądają jej wcale.

ktosiek

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:04:51 »
a w artykule "Czas oglądania telewizji odnotowuje kilkuprocentowe spadki wśród młodych."
Piękny strzał w kolano ;D
Prawda jest taka, że coraz mniej oglądają i nie tylko młodzi.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwa kontra kolekcje
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:05:46 »
Mówię że WKKM nie jest dla dzieci jak to sugerujesz.
Zacytuj to moje sugerowanie. Urojenia :)

Każda kolekcja przyciąga nowych czytelników i nawet Egmont o tym mówi otwarcie i podpina się pod to jak np z Conanem. Ale o czym mu w ogóle rozmawiamy jak ty opierasz swoją wiedzę na tym kto co sprzedaje  ;D A jak dużo osób sprzedaje WKKM to znaczy że przyciągnęła wielu czytelników którzy teraz przerzucają się na coś innego (według twojego rozumowania)
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:11:48 wysłana przez JanT »