Autor Wątek: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15  (Przeczytany 43025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #900 dnia: Nd, 29 Październik 2023, 22:34:08 »
@Kierpic, @Guru - gratulacje za zajęcie wysokiego miejsca i dzięki za wspaniałą grę, być na pudle generalki razem z Wami to zaszczyt :)

@srogin - szkoda, że się wycofałeś w III Etapie, z Tobą na pokładzie ta rozgrywka mogła zupełnie inaczej wyglądać. Ale fajnie, że wróciłeś chociaż na chwilę na sam koniec. Mam nadzieję, że zobaczymy się w kolejnej edycji.

@muaddib - gratulowałem Ci osobno, tu tylko powiem krótko: dzięki za wspólną grę i za zaangażowanie!

Dla wszystkich pozostałych graczy - wielkie gratulacje za zdobywanie punktów i serdeczne podziękowania za grę. Fajnie, że zaznaczyliście swoją obecność na liście graczy.

Osobne podziękowania dla moderatorów za czujne i aktywne pilnowanie, czy srogin gracze nie łamią regulaminu ;)

I taki mały apel dla obserwujących - za jakiś czas wystartujemy z edycją 16, więc przyłączcie się do gry. Obserwowanie to jedno, ale ta gra ma wyjątkowy posmak, kiedy wertując komiks trafi się na szukany kadr. Tego uczucia nie da się opisać, trzeba je przeżyć ;D Zachęcam, włączcie się do gry!

Dzięki wszystkim!
« Ostatnia zmiana: Nd, 29 Październik 2023, 22:38:16 wysłana przez Jaxx »

Offline Guru_Komiksu

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #901 dnia: Pn, 30 Październik 2023, 01:58:15 »
Dziękuję za grę i walkę wszystkim uczestnikom! Gratulacje szczególnie dla fenomenalnego @Jaxxa, który w paru przypadkach mnie wręcz zszokował szybkością odgadniętego kadru. Ja tu wrzucam obrazek z krajobrazem, który może pasować do każdego rodzaju komiksu. Myślę sobie: "męczcie się, heheh" a tu JEB - 19 sekund od wstawienia i poprawny tytuł.

Jak na mój debiut poszło mi bardzo dobrze. Dlatego zachęcam do brania udziału w zabawie nowicjuszy takich jak ja, bo wygrane są w zasięgu ręki. Co prawda niekiedy wyszukiwanie właściwego tytułu potrafi zająć sporo czasu, ale warto dla satysfakcji :) Większości odgadniętych przeze mnie tytułów nie posiadam w swojej bibliotece, ale przeszukiwanie stron ze sklepami, dopasowywanie kreski, sprawdzanie swoich hipotez bywało wciągające. Gorzej jak człowiek szukał pół dnia komiksu a i tak nie trafił ostatecznie z jakimkolwiek tytułem :D

Na kolejne edycje będę musiał w końcu zwieźć komiksy na nowe mieszkanie.

Jeszcze raz dzięki za walkę i konkurs!

Offline daniel gizicki

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #902 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 09:25:03 »
kto jest organizatorem tego konkursu?

Online vision2001

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #903 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 09:32:27 »
kto jest organizatorem tego konkursu?
Forumowicze z zajawką (dla forumowiczów nie tylko z zajawką).

Offline daniel gizicki

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #904 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 11:04:04 »
Ok to w ramach celebracji pięciolecia wydawnictwa Celuloza i dziesięciolecia serii "Postapo" pakiecik komiksów od nas otrzyma zwycięzca następnej edycji :) Powodzenia!

Offline Jaxx

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #905 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 11:23:50 »
Ok to w ramach celebracji pięciolecia wydawnictwa Celuloza i dziesięciolecia serii "Postapo" pakiecik komiksów od nas otrzyma zwycięzca następnej edycji :) Powodzenia!

Super, wielkie dzięki za propozycję! Ponieważ w tej edycji zwycięzcą zostałem ja, tradycyjnie zajmę się organizacją kolejnej. Skontaktuję się z Tobą w tej sprawie na priv i dogadamy szczegóły!

Offline muaddib

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #906 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 11:50:14 »
Ok to w ramach celebracji pięciolecia wydawnictwa Celuloza i dziesięciolecia serii "Postapo" pakiecik komiksów od nas otrzyma zwycięzca następnej edycji :) Powodzenia!
Super wiadomość! Mam komplet w pierwszych wydaniach i jak ktoś jeszcze nie czytał, to warto zawalczyć. Z biegiem czasu i każdym czytaniem ta seria wydaje mi się coraz prawdziwsza.

Offline Rodrigues

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #907 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 20:44:30 »
Ok to w ramach celebracji pięciolecia wydawnictwa Celuloza i dziesięciolecia serii "Postapo" pakiecik komiksów od nas otrzyma zwycięzca następnej edycji :) Powodzenia!


Offline Leyek

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #908 dnia: Śr, 01 Listopad 2023, 23:39:20 »
Podsumowanie "czasówki" (spisywałem zagadki odgadnięte poniżej 3 minut - akurat wyszło 15 to jak już zrobiłem to wkleję całość ;) ):

                     czas      strona   
                              
   1         Jaxx         0,19      23   
   2         muaddib         0,28      60   
   3         Jaxx         0,33      57   
   4         srogin         0,51      35   
   5         muaddib         0,52      36   
   6         srogin         1,3      60   
   7         srogin         1,34      26   
   8         Necr09         1,36      9   
   9         Guru_Komiksu         2,02      23   
   10         Jaxx         2,17      37   
   11         pokia         2,31      29   
   12         kierpic         2,38      44   
   13         srogin         2,4      23   
   14         Kadet         2,54      8   
   15         Jaxx         2,54      17   

Do ostatniej zagadki różnica na drugim premiowanym nagrodą miejscu wynosiła 1 sekundę. W ostatniej zagadce @srogin wysunął @muaddibowi piłkę na pustą bramkę, a ten okazji nie zmarnował.

Podsumowując kolejność wyboru nagród prezentuje się następująco:

1. Jaxx - zwycięzca klasyfikacji generalnej
2. kierpic - II miejsce w generalce
3. Guru_Komiksu - III miejsce w generalce
4. Guru_Komiksu - zwycięzca I etapu
5. Jaxx - zwycięzca II etapu
6. muaddib - zwycięzca III etapu
7. Jaxx - najlepszy czas
8. muaddib - II najlepszy czas

Czekajcie na kontakt ;)

Offline Lyricstof

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #909 dnia: Cz, 02 Listopad 2023, 00:16:11 »
Przypomnę jeszcze, że...

Nagrody 15 edycji konkursu "Z jakiego komiksu jest ten kadr?" wyglądają tak.

1.   Luko Czakowski: oryginalny rysunek.

2.   Luko Czakowski: print na papierze lustrzanym z pierwszej publikacji Luko, czyli „Human Booka”

3.   OttoIch: oryginalny rysunek w kolorze ze świata SuperHero.

4.   Tomxyz: oryginalny rysunek, też w klimatach SuperHero.

5.   Rodrigues oryginalny rysunek inspirowany komiksem Rycerze Sidonii, tzw. fan art


Nagrody od wydawców:
1.   Lost In Time:  „Hoka Hey”
2.   Lost In Time:  „Czarna Dalia”
3.   Lost In Time:  „Colorado Train”

4.     Mandioca: Pawełek Pinokio
5.     Mandioca: Ye
6.     Mandioca: Krew Barbarzyńcy
7.     Mandioca: Skazaniec 666

8.     Studio Lain "Brygada" x2


Nagrody, które zostaną przechodzą na kolejną edycję konkursu.

Życzę miłego wybierania.  8)
Jeszcze dodam, że
- komiksy wysyła LukCook
- OttoIcha i Tomxyz - Leyek
- rysunki Luko i Rodriego oraz Brygadę - ja
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Listopad 2023, 00:19:23 wysłana przez Lyricstof »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Jaxx

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #910 dnia: Wt, 07 Listopad 2023, 18:24:36 »
Nagrody dotarły!! Dzięki LukCook za mocarne zapakowanie a'la Gildia! :) Raz jeszcze dzięki wszystkim za grę, było super! Oczywiście podziękowania płyną też do Lost in Time i Mandioki, które to wydawnictwa ufundowały owe komiksiory.



Korzystając z okazji - z nową edycją wystartujemy pewnie już po Nowym Roku, więc Święta będą spokojne, a i Sylwester nie upłynie pod znakiem szukania kadrów ;)

Do zobaczyska!!!
« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Listopad 2023, 18:36:35 wysłana przez Jaxx »

Offline kierpic

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #911 dnia: Cz, 28 Grudzień 2023, 12:38:49 »
Miałem zrobić to już dawno, ale zmobilizowałem się dopiero dzisiaj, bo podobno nowy konkurs zbliża się dużymi krokami.
Oto moja nagroda, a właściwie dwie. Okazało się, że do rysunku OttoIcha dołączona była karta z Terminatorem, autorstwa Kamila Dukiewicza.
Takie niespodzianki lubię ;)





Dziękuję!

Offline muaddib

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 15
« Odpowiedź #912 dnia: Nd, 31 Grudzień 2023, 15:36:11 »
Dzięki kierpic, za przypomnienie, że coś jeszcze w tym roku miałem zrobić ;) Do mnie nagrody przyjechały już dawno temu a prezentują się tak:

Lyricstof dorzucił jeszcze kilka gratisów z Sanoka, ale niestety nie mogę ich teraz na szybko znaleźć. Dzięki!

Wszystkiego najlepszego w 2024 i powodzenia w kolejnej edycji dla wszystkich!