Autor Wątek: Wolverine  (Przeczytany 18064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frank_C

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 12:11:04 »
Kurde, trochę drogo. Nie ma tego w jakiejś tańszej wersji w trade'ach?

Online xanar

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 12:17:26 »
W Azylu masz za 312,50
« Ostatnia zmiana: Wt, 29 Wrzesień 2020, 12:19:59 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline michał81

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 12:19:34 »
Kurde, trochę drogo. Nie ma tego w jakiejś tańszej wersji w trade'ach?
No właśnie nie ma. Obecnie to jest jedyne dostępne wydanie. Z tego co pamiętam, to chyba nawet nie wyszedł komplet tradów, wiec to jest jedyna opcja, aby mieć kompletną historię.

Offline Frank_C

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 12:22:40 »
To się pomyśli jakoś na święta.

Online xanar

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #64 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 12:24:28 »
No właśnie nie ma. Obecnie to jest jedyne dostępne wydanie. Z tego co pamiętam, to chyba nawet nie wyszedł komplet tradów, wiec to jest jedyna opcja, aby mieć kompletną historię.

A to w tradeach byłoby taniej ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Frank_C

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #65 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 12:51:46 »
No wyrzucić naraz 5 stów to duży dla mnie wydatek, ale już raz na miesiąc albo co drugi miesiąc wydać te 100 - 120 zł to już inna bajka. Zwłaszcza na tomy w typie Ultimate albo Complete Collection, czy te Epic Collection.


Offline Dzidek

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 22:25:28 »
Za namową dobrych ludzi z wątku o X-men kupiłem dla 8-latka dwa pierwsze tomy Wolverine i X-men, żeby się chłopak wdrażał, skoro od pewnego czasu ciągle truje o Loganie. Zakładając, że mu się te komiksy spodobają, to sądzicie, że Wolverine od Jasona Aarona może być dla niego OK? Mam możliwość kupić w spoko cenie.

Offline michał81

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 23:51:44 »
Dla 8-latka? Ciężka sprawa. Jest dużo brutalniej niż w Wolverine i X-men. Jedyną historią w tym zbiorze, która wydaje się odpowiednia jest Astonishing Spider-Man & Wolverine. Pozostałe wg mnie zdecydowanie nie.
Spoiler: PokażUkryj
Ważne jest też wiedzieć, że w historii w pewnym momencie Wolverine morduje, nie będąc tego świadomym swoje dzieci, które płodził na całym świecie.

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #68 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 00:14:46 »
  Chyba dosyć ciężko znaleźć zwłaszcza u nas solowy tytuł z Wolverinem, w którym poziom brutalności nie byłby zdecydowanie powyżej marvelowskiej średniej. Pozostaje ci albo wkręcić małego w innego bohatera, albo tłumaczenie, że wbicie komuś trzech zaostrzonych metalowych prętów w czaszkę to taka metafora. Tylko w sumie nie wiem czego.

Offline michał81

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 05:25:04 »
Przejrzałem co jeszcze wyszło u nas z Wolverinem  i wydaje mi się, że stare wydania Mandragory, takich tytułów jak Hulk/Wolverine: 6 godzin lub Wolverine/Hulk, mogłyby być odpowiednie. Jest tam trochę wbijania pazurów, ale nie jest tak brutalne.

Ewentualnie spróbować z ESSENTIAL WOLVERINE
« Ostatnia zmiana: Cz, 17 Grudzień 2020, 07:16:29 wysłana przez michał81 »

Offline Dzidek

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 09:54:17 »
Dzięki panowie, w takim razie ten tytuł odpuszczam.

Offline Arne

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #71 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 10:47:22 »
Dzidek
Rzeczy solowych z Wolverinem, odpowiednich dla 8- latka jest bardzo niewiele. Na twoim miejscu zaproponowalbym mu Dark Phoenix Saga. Dobra historia, poziom przemocy mysle, ze znosny dla tego wieku, Wolverine wystepuje ( w jednym zeszycie ma nawet znaczaca role), ale jednoczesnie wystepuje mnostwo innych fajnych postaci z X-Men. Istnieje mozliwosc, ze po lekturze, syn zainteresuje sie rowniez innymi postaciami, a wtedy mozliwosci wyboru komiksow zdecydowanie sie zwieksza. :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wolverine
« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 10:53:21 »
Oj, z całym szacunkiem do Dark Phoenix Saga, mocno powątpiewam w to, że taka ramotka będzie dobra dla dzisiejszego 8 latka...

Offline Castiglione

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #73 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 11:54:48 »
Przejrzałem co jeszcze wyszło u nas z Wolverinem  i wydaje mi się, że stare wydania Mandragory, takich tytułów jak Hulk/Wolverine: 6 godzin lub Wolverine/Hulk, mogłyby być odpowiednie. Jest tam trochę wbijania pazurów, ale nie jest tak brutalne.
Co do tego drugiego to bym się trochę nie zgodził - rysunki Kietha to raczej nie jest to, czego 8-latek oczekuje od superhero. Przynajmniej pamiętam jak ja na nie reagowałem.

Offline Dzidek

Odp: Wolverine
« Odpowiedź #74 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 19:35:18 »
No to jak w końcu z tą Dark Phoenix, bo na razie jest 1:1 :)