Komiksy > Komiksy amerykańskie

Witcher

(1/10) > >>

Klint:
Rodzimy bohater w amerykańskim komiksie. Graficznie mocno zbliżony z DZIKIM GONEM, fabularnie jest różnie. Mam nadzieję że FLESH and FLAME zostanie wydany w Polsce. Z tego co się zdążyłem zorientować szykuje się najciekawsza odsłona komiksowych przygód Wieśka.

sum41:
Brat mnie wlasnie pytal czy to po polsku jest. Ciekawe czy wydadza tym bardziej ze niektore tomy nadal w sklepach.

Midar:

--- Cytat: sum41 w Śr, 06 Luty 2019, 21:24:41 ---Brat mnie wlasnie pytal czy to po polsku jest. Ciekawe czy wydadza tym bardziej ze niektore tomy nadal w sklepach.

--- Koniec cytatu ---
Ale, były dodruki.

Klint:
Córka Płomienia przeczytane ! Graficznie prezentuje się najzacniej z dotychczasowych tomów serii. Scenariuszowo jest niestety słabiej. Fabuła bardzo mocno powiązana z DZIKIM GONEM a szczególnie z dodatkiem SERCE Z KAMIENIA. Niemniej bardzo się cieszę że kolejny tom u nas i czekam na więcej.

Crono:
W końcu znalazłem czas, aby przeczytać najnowszego Wiedźmina. Niestety, ten komiks to dramat. O fabule można powiedzieć tylko tyle, że ... jest. W dodatku rozwiązania fabularne są bardzo dyskusyjne, a osadzenie głównego wątku w takim a nie innym miejscu sprawia, że cały urok świata wykreowanego przez Sapkowskiego, czy nawet CDPRED jest niewidoczny. W dodatku rysunki. Niby ładne, ale widać że rysowniczka nie radzi sobie ze scenami akcji. W dodatku w kilku miejscach (głównie pod koniec, sceny z Jaskrem) czytając i oglądając ten komiks zastanawiałem się co też właśnie się wydarzyło. Jak dla mnie, najsłabsza część cyklu. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że tom pierwszy jest najlepszy (co źle świadczy o serii, bo to w zasadzie średni komiks). Tomu czwartego radzę nawet nie dotykać kijem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej