Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 236107 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #300 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:03:06 »
  Może dlatego, że Niemcy są dwa razy ludniejszym krajem od naszego, na dodatek sporo bogatszym z o wiele głębiej zakorzenioną kulturą komiksu?

I w dodatku nie są tak przeczuleni na punkcie dubli bo o wiele większa część tych historii wyszła tam poza kolekcją?

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #301 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:06:58 »
To że Niemcy są więksi i bogatsi nie ma żadnego znaczenia. WKKDC idzie u nas tak jak u nich i nie ma żadnych perturbacji, jak się zdarzyło WKKM.

Online misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #302 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:16:29 »
Nie, wcale nie ma znaczenia, czemu miałoby?

majkelus81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #303 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:16:54 »
Być może dlatego że kupujący stali się bardziej świadomymi czytelnikami. Przecież kolekcja jest bardziej dla nie ogarniętych czytelników, nie znających medium, prowadzonych wręcz za rączkę. Przy obecnym wyborze po prostu lepiej wybierać samemu np. pełen serię, tańsze wydania, zajmujące mniej miejsca, z możliwością ułożenia tak jak samemu chce się na półce. Przecież dlatego ludzie zaczęli drukować obwoluty, aby zakryć paskudnie wyglądającą dziurawą panoramę. To jest na pewno sukces kolekcji, rozwinęła czytelników.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #304 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:24:53 »
Panorama jest dziurawa, tylko dlatego, że nie kupujesz wszystkich tomów jak trzeba. Moja jest ogólnie ok, choć sam paru tomów nie mam.

BTW - pamiętacie jak na Forum Gildii pewna dziewczyna chciała robić wnękę ścienną na całą Kolekcję i pytała się ile ona liczy długości? No to na koniec maja wreszcie poznamy odpowiedź. :) Ktoś może teraz zmierzyć długość wszystkich grzbietów i panoramy?

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #305 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:29:36 »
Panorama jest dziurawa, tylko dlatego, że nie kupujesz wszystkich tomów jak trzeba. Moja jest ogólnie ok, choć sam paru tomów nie mam.
i niestety nowy czytelnik też nie będzie miał wszystkich numerów. To też może być spore ograniczenie. Lepiej zacząć z czymś nowym od numeru 1 i złapać nowych i starych czytelników na nową prenumeratę.

Offline U.F.O

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #306 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:34:23 »
Ktoś może teraz zmierzyć długość wszystkich grzbietów i panoramy?
262cm +/- 5cm

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #307 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:39:12 »
  Jasne bazyl, że nie ma znaczenia. Kolekcja świetnie się sprzedaje, jak właściwie nigdy dotąd a jej zakończenie to wynik światowego spisku w który wmieszani są Żydzi, Masoni, Reptilianie i Egmont.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #308 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:42:37 »
i niestety nowy czytelnik też nie będzie miał wszystkich numerów. To też może być spore ograniczenie. Lepiej zacząć z czymś nowym od numeru 1 i złapać nowych i starych czytelników na nową prenumeratę.

No to teraz nowa panorama wychodzi co roku. Dwa lata temu SBM, rok temu Conan, teraz Transformers. Chcący człowiek może spokojnie zacząć sobie nową panoramę, bez dziur. Tym bardziej, jeśli teraz ruszy ten Spider-Man, jak niektórzy mówią z pewnością.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #309 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 18:42:45 »
Wydaje mi się, że Egmont posmarował grubszą kwotę Panini, Hachette, czy kto tam decyduje o licencji na WKKM, by zakończyli ją u nas...  ::)

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #310 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 21:16:40 »
Wydaje mi się, że Egmont posmarował grubszą kwotę Panini, Hachette, czy kto tam decyduje o licencji na WKKM, by zakończyli ją u nas...  ::)

Albo dogadali się na zasadzie: przestańcie psuć nam opinię o Marvel lepszymi tomami; OK ale wydamy Spidermana.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #311 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 21:27:39 »
Ok to se wydawajcie te starocie i tak wam ich nikt nie kupi😊

Offline wonap

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #312 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 21:37:40 »
Ja będę brac:)

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #313 dnia: So, 16 Marzec 2019, 22:07:19 »
Fajne w Galactic Storm będzie też to, że to będą grubiutkie tomy, takie jak Tajna Inwazja. Po 9,8 i 7 zeszytów. Lubię takie. No i załapało się What If. Tym bardziej żal Onslaughta.

Online xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #314 dnia: So, 16 Marzec 2019, 22:22:06 »
Mówisz, że przelicznik ceny na kartkę papieru bardzo korzystny.
Twój komiks jest lepszy niż mój