Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 237916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #270 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:35:47 »
Meh, lipa z tym Kapitanem, wolałbym już Spider-Gwen albo Spider-Women, bo tego by Egmont nie wydał i tak, a Kapitana już prędzej. Albo chociaż 2 część Czarnej Pantery. No cóż, chyba będę musiał kupować w oryginale Panterkę...

Chyba, że jednak Egmont ruszy Spider-Gwen, tak jak z Ms Marvel :>
Nie ma też Spider-Man/Deadpool, bo zapewne Egmont to wyda.


Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #271 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:36:53 »
BEHOLD!

OSTATNIE 4 TOMY WKKM PL


Szanowny Panie,

Przesyłam tytuły tomów 167-170

167

Captain America

168

Galactic Storm Part 2

169

Deadpool Vs Gambit

170

Galactic Storm Part 3

 
Pozdrawiam / Best wishes

Redaktor prowadzący / Leading Editor

 

Kolekcja Hachette

Będzie Kapitan Hydra - Hurra!

Meh liczyłem na inny skład. Ale ten też może być. Może czas na angielską wersję ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #272 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:50:30 »
Nie odpowiadam na prowokacyjne posty @Fana Egmontu, bo po co wchodzić w pyskówki. Ale ja nie rozsiewam fake Newsów. Moje poglądy i przypuszczenia to nie fake newsy.

Zgadzam się, że wielka szkoda, że Spider Gwen drugi tom z brytyjskiej WKKM się nie załapał do naszej. Ale znowu - to wszystko wina przedwczesnego końca. Zabrakło tych jeszcze 20 tomów i tu jest wielki smuteczek z tego powodu. Earth X Saga też bym poczytał, o zakończeniu Czarnej Pantery nie wspominając.

Pytaniem jest, czy Egmont ruszy też z Daredevilem Waida i Soula gdy nadejdzie ich czas, skoro 1 tomy wyszły w WKKM.

majkelus81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #273 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 22:20:51 »
No chyba, że Egmont wyda Kapitana 2w1 jak ostatnio to robi z innymi seriami np. Ironmanem. Albo sam na to pozwolił bo jest na koniec tego zbiorczego konkretny cliffhanger, tym samym podbijając sobie sprzedaż Secret Empire. Tak czy inaczej to on raczej będzie i tak górą a nie kolekcja, zabawne.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 22:40:20 wysłana przez majkelus81 »

Offline Martin Eden

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #274 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 22:29:48 »
Fajne to Galactic Storm? Można to czytać bez znania jakich pobocznych serii? Na grafikach wygląda super, ale ciągle się waham.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #275 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 22:59:22 »
Galactic Storm to 19-sto częściowy event. Porównując z tym (https://marvel.fandom.com/wiki/Operation_Galactic_Storm), wychodzi, że u nas będzie więcej, jakieś wydarzenia po...


Edit: Tak, jeden dodatkowy zeszyt Cap. America i dwa Quasara (wczesny Greg Capullo!) z wydarzeniami po, i dwa numery What If? dotyczące tego eventu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 23:12:04 wysłana przez ramirez82 »

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #276 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:08:21 »
No jak można nie wziąć drugiego wydanego po polsku evenrtu z lat 90-tych? Kto oglądał Justice League TAS to będzie wiedział o co chodzi. W Galactic Storm Kree chcieli wyciąć Ziemi taki numer, jaki planowali Tanagarianie Lidze Sprawiedliwości pod koniec drugiego sezonu. Polecam odpowiedni odcinek kreskówki "Avengers Earth Mightiest Heroes" 2x24, zrobiony na motywach tego eventu.


JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #277 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:10:00 »
Galactic Storm to 19-sto częściowy event. Porównując z tym (https://marvel.fandom.com/wiki/Operation_Galactic_Storm), wychodzi, że u nas będzie więcej, jakieś wydarzenia po...
Zawartość w pierwszym wpisie. 24 zeszyty.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #278 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:14:22 »
Zawartość w pierwszym wpisie. 24 zeszyty.

Wiem, wiem, porównywałem właśnie z tym co wchodzi w skład tego eventu. Czyli wydanie wzbogacone, nawet względem takiego Epic Collection, w którym nie ma tych dwóch zeszytów What If?. Zapowiada się dobre zwieńczenie WKKM.  8)

Offline Voitas

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #279 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:17:52 »
Ten Galactic Storm jest faktycznie taki dobry? Czy to tylko ramotkowe nawalanki superhero bez jakiejś głębszej treści?

Midar

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #280 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:21:51 »
Fajnie, jak ktoś kupuje wybiórczo, to tylko zamówić obwoluty i mamy piękny trzytomowy komplecik.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #281 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:33:19 »
Ten Galactic Storm jest faktycznie taki dobry? Czy to tylko ramotkowe nawalanki superhero bez jakiejś głębszej treści?

Zawsze to może okazać się dobra, ramotkowa nawalanka superhero, nie? Spodziewam się, że nie będzie to poziom Rękawicy Nieskończoności.

Offline Voitas

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #282 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:46:26 »
No właśnie o to chodzi, że nawalanki superhero bez treści przestały mnie interesować i szkoda mi na to kasy i czasu.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #283 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 00:00:25 »
Zawsze to może okazać się dobra, ramotkowa nawalanka superhero, nie? Spodziewam się, że nie będzie to poziom Rękawicy Nieskończoności.

A jaka niby głębsza treść jest w Rękawicy Nieskończoności?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #284 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 00:10:09 »
Może źle to napisałem. Rękawicę też wrzucam do tego wora, ale to pewnie jeden z lepszych tego typu komiksów - i w tym sensie po Galactic Storm nie spodziewam się, że będzie to ten poziom.