Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 236018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:08:37 »
Milczą. Przy SBM mówili żeby pytać w kwietniu a za 3 tygodnie w tomie 57 będzie zapowiedź tomu 61  ;D

Myślę że z SBM od 61 już będziemy szli 100% za listą czeską.

 
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Luty 2019, 11:16:36 wysłana przez JanT »

Offline U.F.O

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #31 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:18:55 »
Dobre info ;)

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:52:30 »
SBM 100 o czym nawet mówią na infolinii :) Po WKKM wchodzi nowa kolekcja.

SBM pewnie dociągnie do 130, tak jak w UK. Tam się już zakończyła i nie przedłużają dalej, więc u nas pewnie też dojadą do tego numeru. I dobrze, bo te tomy złoczyńców na koniec wyglądają nieźle.

majkelus81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:17:18 »
Na pewno nie Deadpool przy takiej ilości zdublowanych tomów ta kolekcja zaorałaby się sama.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:22:52 »
Deadpool pewnie też będzie później  :) Kolekcja Spider-Mana ma więcej dubli.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:26:05 »
SBM tylko do 100 ;( Tyle dobrych historii tam ostatnio, że się już człowiek przyzwyczaił, Sentry, She-Hulk, Spider-Girl, Under Siege, Elektra.

majkelus81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:28:33 »
Deadpool pewnie też będzie później  :) Kolekcja Spider-Mana ma więcej dubli.
Zaraz ktoś ci napisze, że nie TM-Semici nie liczą się jako duble, zobaczysz ;)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:30:09 »
Zaraz ktoś ci napisze, że nie TM-Semici nie liczą się jako duble, zobaczysz ;)
Ja tak najczęściej pisałem :) Bez TM-Semic też jest dużo dubli.

W UK WKKM znikło ze strony Hachette więc też już raczej zamykają na 200.
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Luty 2019, 12:33:26 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:38:23 »
Ja tak najczęściej pisałem :) Bez TM-Semic też jest dużo dubli.
Zgoda, ale jak przeglądałem zawartości tych tomów z kolekcji Spider-mana oraz WKKM to są różnice w tomach. Raz jest coś rozbite i przesunięte do innego wydania, a w zamian masz coś nowego, albo po prostu coś dodano do wydania, które było w WKKM. Więc jeśli ktoś powie "nie kupuję tego tomu bo mam go w WKKM", to się pomyli, bo tam nie ma 100% takich samych wydań.
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Luty 2019, 12:43:44 wysłana przez majkelus81 »

Offline Teli

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:39:44 »
Zaraz ktoś ci napisze, że nie TM-Semici nie liczą się jako duble, zobaczysz ;)

Takie nie pocięte duble z Semiców oprawione na twardo z chęcią bym przygarnął. Także żeby proroctwo się spełniło dla mnie "TM-Semici nie liczą się jako duble" :P

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 18:21:28 »
Kolekcja z Marvela i nie Deadpool. Tyle wiem :)

Info z przed kilku sekund z infolinii:

WKKM 170
SBM 100


Szkoda, że nie dociągną  z tego co nie jest dublami :/

I trochę o najnowszym tomie:

A-Force jest kolejnym bardzo przyjemnym tomem. Mam wrażenie, że takie superhero robią ostatnio według przepisu: dowcipy a'la MCU + nowe postacie i tadam! Dla mnie WKKM zalicza ostatnio same dobre tomy przy których dobrze się bawię. Po prostu bawię :)


PS W stopce moja strona na FB gdzie leży prezentacja tomu i recenzja.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 20:18:30 »
Coś się zaczyna i coś się kończy. Czekam na kolejną kolekcję... może to będzie Spider-man, a może coś innego. Osobiście wolałbym  kolekcję z Obcym
https://www.alienandpredatorcollection.com/

Przez te kolekcje Scream bedzie sie czul zagrozony.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 22:58:33 »
Czyli powoli możemy zacząć bawić się we wspominki. Jak się cieszę, że to już koniec tak z pewnością przyjdzie wyrazić słowa wdzięczności dla H. Gdyby nie WKKM pewnie nadal nie wziąłbym komiksu do ręki i pewnie nadal rynek wyglądałby tak jak podobno wyglądał przed startem (ale o tamtych czasach to tylko czytałem u "dorosłych komiksiarzy"). I jak mam wątpliwość czy nazwa "Wielka Kolekcja" nie była cokolwiek przeszarżowana to jednak trochę dobrych historii dzięki niej poznałem i parę razy nawet przeżyłem szok poznawczy, że komiks aż tak poszedł do przodu od tej połowy lat 90-tych kiedy odpadłem od ściany ("Astonishing X-Men" jak najlepszy serial, malowani "Marvels", ta nostalgia w "Blue", ten sitcom z She-Hulk w roli głównej...). Trochę bym dał żeby niektóre tomy przeczytać jeszcze raz po raz pierwszy. Dziękujemy ci S.C. Hachette.  ::) I w sumie nie wiem co myśleć o tym potencjalnym Pajęczaku. Serce by chciało, rozum się opiera.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 06:06:32 »
Czyli powoli możemy zacząć bawić się we wspominki. Jak się cieszę, że to już koniec tak z pewnością przyjdzie wyrazić słowa wdzięczności dla H. Gdyby nie WKKM pewnie nadal nie wziąłbym komiksu do ręki i pewnie nadal rynek wyglądałby tak jak podobno wyglądał przed startem (ale o tamtych czasach to tylko czytałem u "dorosłych komiksiarzy"). I jak mam wątpliwość czy nazwa "Wielka Kolekcja" nie była cokolwiek przeszarżowana to jednak trochę dobrych historii dzięki niej poznałem i parę razy nawet przeżyłem szok poznawczy, że komiks aż tak poszedł do przodu od tej połowy lat 90-tych kiedy odpadłem od ściany ("Astonishing X-Men" jak najlepszy serial, malowani "Marvels", ta nostalgia w "Blue", ten sitcom z She-Hulk w roli głównej...). Trochę bym dał żeby niektóre tomy przeczytać jeszcze raz po raz pierwszy. Dziękujemy ci S.C. Hachette.  ::) I w sumie nie wiem co myśleć o tym potencjalnym Pajęczaku. Serce by chciało, rozum się opiera.  ;D

Mam podobne przemyślenia. 7 lat życia z kolekcją to kawał czasu. Dzięki Hachette za te chwile radości i wkurzenia ;)
I tak szczerze to innej kolekcji już nie ruszę. Spider-Man zasługuje na pełne wydania a nie w formie proponowanej kolekcji.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 07:59:11 »
7 lat życia z kolekcją to kawał czasu.
6.5 będzie w maju :)

Spider-Man zasługuje na pełne wydania a nie w formie proponowanej kolekcji.
Ona jest bardzo fajnie przemyślana (będzie bardzo dużo ciągłości) i na pewno lepsze taki wydanie niż jakby miał być każdy zeszyt od początku.