Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 236078 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #900 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 20:57:02 »
Bo my szliśmy równo z UK  ;D

Online xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #901 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:15:16 »
Z rok różnicy, prawie równo  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #902 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 22:15:16 »
W numerach 151-170 pominięto pozycje wydane już przez Egmont (AN Wolverine, Vision, Impas itp). Gdyby polskie Hachette szło dalej podobnie, to wzięłoby na warsztat te eventy i Civil War II i Tajne Imperium byłoby szybciej.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #903 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 22:21:58 »
Gdyby... byłoby... Jak zwykle twoje fantazje o kolekcjach mają dużo sensu.

Online xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #904 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 22:58:31 »
Bazyl, ty to już do końca życia będziesz miał koszmary, że kolekcje wygasili  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #905 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 09:48:05 »
To niech ktoś wyda po polsku Onslaughta (no tu może Mucha kiedyś), Maximum Security, Earth X Saga, Kang Dynasty, Venom Lethal Protector, New Avengers Iluminati. Wtedy będę miał mniej żalu. Te eventy też chcę mieć po polsku na mojej półce.

Online michał81

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #906 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 09:53:37 »
To niech ktoś wyda po polsku Onslaughta (no tu może Mucha kiedyś)
I jak wyda to będziesz hejtował za rysunki jak to robisz w przypadku zapowiedzianego X-men AoA?

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #907 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 10:08:33 »
Nie hejtuje za rysunki, tylko za liternictwo i wzór okładki. Jak w lipcu kupię komiks, przeczytam, to dopiero wtedy będę mógł ocenić rysunki w środku.

Online michał81

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #908 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 10:22:23 »
Nie hejtuje za rysunki, tylko za liternictwo i wzór okładki.
Ale jesteś świadom, że Mucha dołożyła starań, aby było jak w oryginale? Jak wspomniałem też w temacie Muchy to jest oryginalna okładka X-men Alpha. A rysunkowo komiks (głównie mini serię AoA) są taki jak pokazuje okładka właśnie.

Dodam tylko tyle, że Onslaughta Saga nie wygląda rysunkowo wcale inaczej od X-men AoA, ale scenariuszowo jest dużo gorzej. A wszędzie, gdzie możesz piszesz o tym smęt jakby to było coś wartego przeczytania, a zdecydowanie nie jest. Powiem tak zainteresowałbyś się X-Men: Reassembled czyli Operation Zero Tolerance i Hunt for Xavier oraz X-Men: Revolution czyli między innymi X-Men: Eve of Destruction.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Czerwiec 2020, 10:30:24 wysłana przez michał81 »

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #909 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 13:20:31 »
Nie hejtuje za rysunki, tylko za liternictwo i wzór okładki. Jak w lipcu kupię komiks, przeczytam, to dopiero wtedy będę mógł ocenić rysunki w środku.

Co konkretnie Ci nie pasuje w liternictwie?

Online xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #910 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 13:28:16 »
Jemu wszytko nie pasuje co nie jest kolekcją.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online donT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #911 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 13:36:17 »
Muszka wykonala dobra robote - nie wyskoczyli z czcionkowym "Wirujacym seksem" tylko pozostali wierni owczesnemu stylowi. Kolega tego nie rozumie, ale to jego problem.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #912 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 13:40:24 »
Nie rozumiem czemu zmienili logo. To jest brzydkie po prostu. Te które było na TM Semicach było lepsze.



A co do rysunków, to muszę sam przeczytać i się przekonać. Takie np. Długie Halloween też miało rysunki do niczego, ale scenariusz był naprawdę dobry i mi się podobał. Onslaught jest dość ważną historią w continuuty Marvela i też chciałbym by to było po polsku jak Tajne Wojny czy Operacja Galaktyczna Burza. A na ich jakość będę narzekał dopiero jak przeczytam. Co do reszty mutantów - co Mucha wyda, to kupię i się samemu zobaczy.

Online michał81

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #913 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 13:44:35 »
Nie rozumiem czemu zmienili logo. To jest brzydkie po prostu. Te które było na TM Semicach było lepsze.
Już to tłumaczyłem, to jest okładka X-men Alpha. Czy ty nie możesz tego pojąć, że tam jest takie logo. Wygląd tytułu "X-men" będzie też taki sam dla Amazing X-Men oraz Astonishing X-Men. Proponuje przyzwyczaić się do tego.

I jakbyś nie zwrócił uwagi to wygląd tytułu "X-men" był na przestrzeni lat wiele razy zmiany. Jakoś nie robisz awantury o wydania z Marvel Now. Smęcisz o X-Men: Messiah Complex, ale o zmianę wyglądu tytułu ani razu się nie zająknąłeś. Sprawdź jak wygląda tam. Co pokazuje tylko, że hejtujesz wygląd za to, bo wydaje to Mucha.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Czerwiec 2020, 14:16:28 wysłana przez michał81 »

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #914 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 13:56:42 »
A dlaczego niby miałbym hejtować Muchę? To co wydali i mnie interesuje to kupuję też od nich, bo dla mnie liczą się tytuły a nie wydawca. Lepiej że Mucha wyda AoA niż gdyby w ogóle nie było polskiej wersji.

I zrozumiałem, że to jest logo X-Men Alpha, tylko nie rozumiem jak wtedy w Marvelu mógł ktoś coś takiego zatwierdzić. Brzydkie jest i gorsze niż logo Unncany X-Men czy X-Factor z lat 90-tych.