Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 236023 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 18:27:34 »
Oj tam, daj dziadkowi trochę powspominać. Na Kajka i Kokosza zbiorczego w sumie też czekam.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 19:41:06 »
zacząłem wchodzić w "dorosły" wiek i mieć ciekawsze sposoby na wydawanie pieniędzy. Aż do czasu wydania pierwszego WKKM przeczytałem całe 3 komiksy aż zobaczyłem w tv reklamę kolekcji i kupiłem na fali sentymentu tego Spidermana razem z X-menem bo były tanie i ładnie wydane i co najśmieszniejsze kto wie czy wogóle bym je przeczytał, tylko że w tym samym czasie złamałem nogę i z nudów po prostu sprawdziłem i o ile Pająk mnie nie zachwycił to X-men porwał mnie natychmiast (mutantów akurat byłem wielkim fanem i tm-semicowe kupowałem do końca) na tyle, że jeszcze z nogą w gipsie pojechałem do kiosku i zakupiłem Wolverine, później zacząłem szukać w internecie miejsca gdzie można coś przeczytać od ludzi, którzy siedzą w temacie i wybrałem forum gildii i tak wpadłem po raz drugi w nałóg.

Ze śmiechu omal monitora herbatą nie zaplułem - jakbym czytał o sobie.  :o Tylko, że nie miałem nogi złamanej a od mojego ostatniego Semica (X-Men 5/96 - czyli jednak skończyłem A.D. 1996) do pierwszego Pajęczaka z Kolekcji nie miałem komiksu w rękach. Dranie wiedzieli jak podejść człowieka. Spidey, "Iksy" i Rosomak w pierwszych czterech tomach to było coś. A gdy zorientowałem się, że "Dark Phoenix Saga" po około 20-stu latach czyta się tak samo dobrze jak za pierwszym razem, wiedziałem, że z tej pajęczyny prędko się nie wyplączę. Później zaś to demoniczne/diaboliczne Forum Gildii, kolejne polecane tytuły przez bytujące tam komiksowe demoniszcza i człowiek w nałogu za nowymi meblami musi się rozglądać.  ??? Ech... życie.  ;D
W sumie to już nawet nie pamiętam dlaczego i jak znalazłem Forum... Ależ ten czas zasuwa.  :-\

A ja w 1997 zaczynałem do przedszkola chodzić  ;D ;D ;D

Nobody`s perfect.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline bogi1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 19:50:45 »
Cytuj
Nobody`s perfect.  ;D

Spoko spoko. Kaczory Donaldy były czytane ;)

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 20:06:23 »
  Nie jesteśmy jedyni. Z moich kolegów z dzieciństwa oprócz mnie aż dwie osoby wróciły do czytania komiksów pod wpływem WKKM. Tyle, że jeden kupuje a drugi cwana gapa odwiedza mnie raz na kwartał i pożycza. Takich weteranów co wrócili pod wpływem kolekcji do hobby jest zapewne naprawdę sporo. Podejrzewam, że Kołodziejczak mimo tego, że kolekcje komiksowe są solidną konkurencją dla Egmontu to Bogu dziękuje za pojawienie się Hachette i napędzenie mu nowych-starych klientów. No i nie zapominajmy, że mamy olbrzymią przewagę nad dzieciakami, którymi wtedy byliśmy. Tym razem mamy forsę  ;D

Online Leyek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 23:07:19 »
No i nie zapominajmy, że mamy olbrzymią przewagę nad dzieciakami, którymi wtedy byliśmy. Tym razem mamy forsę  ;D

Ale nie mamy już tyle wolnego czasu ile dzieciaki :)

Offline komixpmi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 16:59:59 »
Ja także zaliczam się do weteranów , którzy powrócili do Superbohaterów poprzez wydanie WKKM. Swoją drogą Hachette doskonale nas podeszło , bo co to wielkiego wydać 80 zł na miesiąc , a nikt nie powiedział nam na początku , iż będziemy trzymali na półkach 6800 zł w samej tej jednej kolekcji :)

Offline nori

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 17:08:25 »
Przekartkowałem dzisiejszy tom w Empiku, wygląda całkiem zachęcająco. Historii nie znam, ale się skusiłem, tyle bohaterek, coś z pewnością będzie na plus. ;)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Midar

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 17:17:28 »
Dzisiejszy tom w Empiku (chyba ze 12 szt.) był o dziwo zafoliowany. Zawsze kupuje w Empiku (Warszawa) i zafoliowane spotkałem pierwszy raz.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 19:25:21 »
Dzisiejszy tom w Empiku (chyba ze 12 szt.) był o dziwo zafoliowany. Zawsze kupuje w Empiku (Warszawa) i zafoliowane spotkałem pierwszy raz.

Już od dłuższego czasu prenumeratorzy otrzymują zafoliowane. Może na koniec będą też foliować to, co idzie do sklepów.

Offline wonap

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 19:27:26 »
w sumie tak to zawsze zwrot mozna komus wyslac a tak to wroci z Empika czy innego miejsca wymacane i poniszczone;)

Offline Shinue

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 10:06:21 »
Wczoraj dostałem informację z BOKu, źe na 170 będzie koniec.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 10:09:38 »
Mogliby już do końca podać te tytuły i zejść ze sceny w dobrym stylu.

Offline U.F.O

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 10:51:35 »
Wczoraj dostałem informację z BOKu, źe na 170 będzie koniec.
Wychodzi na to, że w tym roku tracimy 3 kolekcje, wkkm, wkkdc, sbm. Ale się ciesze, portfel trochę odpocznie ;)
Z drugiej strony, nie żyjemy w próżni, pewnie pojawia się jakieś nowe na ich miejsce.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:00:32 »
A wiesz może co to będzie?
Kolekcja z Marvela i nie Deadpool. Tyle wiem :)

Info z przed kilku sekund z infolinii:

WKKM 170
SBM 100
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Luty 2019, 11:04:31 wysłana przez JanT »

Offline bogi1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:06:05 »
Kolekcja z Marvela i nie Deadpool. Tyle wiem :)

Info z przed kilku sekund z infolinii:

WKKM 170
SBM 100


O tytułach nadal milczą ?