Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 236010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #645 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 14:47:04 »
Ale żenujący akcent na koniec kolekcji. Miałem zamówiony w Ruchu ostatni tom kolekcji. Zamówiony kilka godzin po tym jak się pojawił w ofercie. Właśnie dostałem informację, że anulowali. No i super. Zostałem z 2 tomami i brakiem możliwości dokończenia lektury historii... jakbym wiedział, ze to się tak skończy to bym w ogóle nie kupował cz.1.

Całe szczęście, że ta kolekcja już się skończyła i ta badziewna dystrybucja w śmiesznych nakładach.

PS. Jakby ktoś jeszcze trafił gdzieś w Empiku 1 sztukę to odkupię. Za wyjątkiem ofert od Bazyla.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Czerwiec 2019, 15:02:46 wysłana przez Antari »

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #646 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 16:31:11 »
 @antari
Jeśli to jeszcze aktualne to mogę jutro rano obskoczyć Ci dwa Empiki w Poznaniu i poszukać. Ale daj znać, żebym nie szedł na darmo.

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #647 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 16:34:47 »
@Antari
A szkoda, bo spokojnie mogę ci dziś nabyć w twoim imieniu. Gdańskie Empiki nie mają problemów z zaopatrzeniem w Kolekcje. Nawet jutro, bo w moim pobliskim saloniku jest jedna sztuka. Ale jak nie, to nie.  :P

Jak napisałem - zakończenie Galactic Storm trochę rozczarowujące. Wersja animowana z serialu Avengers: Earth Mightiest Heroes była lepsza. Z drugiej strony - brak polskich wersji komiksów o tym co się działo dalej w kosmosie Marvela w latach 90-tych. "Maximum Seciurity" do egmontowej klasyki Marvela poproszę.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #648 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 17:26:47 »
Ale żenujący akcent na koniec kolekcji. Miałem zamówiony w Ruchu ostatni tom kolekcji. Zamówiony kilka godzin po tym jak się pojawił w ofercie. Właśnie dostałem informację, że anulowali. No i super. Zostałem z 2 tomami i brakiem możliwości dokończenia lektury historii... jakbym wiedział, ze to się tak skończy to bym w ogóle nie kupował cz.1.

hehe, a pisałem, by zamawiać w emipku  8)

Sprawdzę jutro w moim czy jest, bo jak odbierałem swój egzemplarz w piątek, to mieli na półce.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #649 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 17:47:37 »
@Antari
A szkoda, bo spokojnie mogę ci dziś nabyć w twoim imieniu. Gdańskie Empiki nie mają problemów z zaopatrzeniem w Kolekcje. Nawet jutro, bo w moim pobliskim saloniku jest jedna sztuka. Ale jak nie, to nie.  :P

Taa... żebyś doliczył marżę 50% i na koniec podłożył jakąś świnię...

hehe, a pisałem, by zamawiać w emipku  8)

Miałeś rację, biję się w pierś.  :'( Ślepo wierzyłem w Ruch bo jak dotąd mnie nie zawiedli ale ostatnie parę numerów wyglądało to tak jakby czekali na zwroty od klientów (wysyłka z tygodniowym opóźnieniem). Może tym razem się nie doczekali. 

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #650 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 18:20:56 »
Antari- sprawdziłem ci w dwóch Relayach/Inmedio, nie mają.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:49:44 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #651 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 20:22:39 »
Ja jestem z pomorza - nigdy nie miałem problemu z dostępnością.
Jutro jadę do Koszalina (na 3 seans "Avengers: Endgame") i będę w Empiku kupował sobie nowe tom SBM to mógłbym Ci kupić brakujący tomik WKKM gdyby był.
Jakbyś był zainteresowany to pisz (za 10zł bym to wysłał, czyli 50zł by Cię całość kosztowała) - chętnie pomogę "fanowi" ;)

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #652 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:48:35 »
Taa... żebyś doliczył marżę 50% i na koniec podłożył jakąś świnię...

Ranisz moje wrażliwe, gadzie serce. Wszyscy moi klienci nie narzekali na dostawę i towar, bo ja jestem uczciwym Januszem biznesu i się zawsze wywiązuje z umów. Na forum wysłałem paczkę @celticowi i nie narzekał.

Itachi- sprawdziłem ci w dwóch Relayach/Inmedio, nie mają.

Mają. Po przeczytaniu o kłopotach @Antariego z wizytą w kiosku (od czasów Staruszka Logana ma z tym kłopoty), poszedłem jeszcze na wieczorny spacerek. I na dworcu SKM w Relayu wszystko jest, to czego nie wykupiłem wcześniej.


Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #653 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:51:34 »
Być może tamtejsi  tubylcy [i ludność napływowa- wszak to dworzec] nie lubią Avengersów. Ja pisałem o punktach, w których często się zaopatrywałem.

We wcześniejszym poście pomyliłem Antariego z Itachim,za co obu przepraszam, już zmieniłem :)
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #654 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 08:59:39 »
201.New Avengers: Illuminati (New Avengers: Illuminati #1-5)



Uwalili chronologie  :) To teraz bardziej szkoda tego ciągu dalszego.
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Czerwiec 2019, 09:35:56 wysłana przez JanT »

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #655 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 10:12:47 »
Grubo. Świetny tom. Gdy to czytałem po angielsku, to było mi mało. Szkoda, że nie powstało więcej zeszytów tej serii (historia Aarona to już nie było to).

Płacz i zgrzytanie zębów, że u nas WKKM brutalnie przerwano.

Offline bogi1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #656 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 10:12:57 »
Cytuj
To teraz bardziej szkoda tego ciągu dalszego.

Patrzymy a w środę 171 w kioskach haha

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #657 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 08:28:33 »
Patrzymy a w środę 171 w kioskach haha

A żebyś wiedział, że mam taką nadzieję ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #658 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 08:47:23 »
I w środku karteczki "Tylko nie mówcie Egmontowi"  :)

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #659 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 09:59:37 »
I w środku karteczki "Tylko nie mówcie Egmontowi"  :)

Wolałbym "Tylko żartowaliśmy" BOK Hachette  :D
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy