Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 236145 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #420 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 10:55:08 »
Ciekawe jak te tematyczne się przyjmą i ile wytrzymają. Bo WKKM/SBM jednak dawały przekrój przez różne serie i w ten sposób podtrzymywały zainteresowanie przez lata.

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #421 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 11:42:41 »
Ciekawe jak te tematyczne się przyjmą i ile wytrzymają. Bo WKKM/SBM jednak dawały przekrój przez różne serie i w ten sposób podtrzymywały zainteresowanie przez lata.

Myślę, że zależy od bohatera. O Spider-Mana można być spokojnym: kolekcję będą kupować zarówno komiksiarze, pokolenie TM-Semic, jak i nowi czytelnicy zachwyceni filmami z MCU. Widać zresztą, że po sprzedaży poszczególnych tomów z WKKM, którzy bohaterowie cieszą się największą popularnością.
Pewną zagadką jest dla mnie X-Men. Jak w tą kolekcję bym nie wszedł, bo nie przepadam za mutantami, ale widzę, że jest na forum trochę miłośników tej grupy.

Offline Gascon200

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #422 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:05:08 »
W sumie bym kupował tych X-Men, w Polsce mutantów nigdy nie za wiele, czy wydanych przez Egmont, czy Muchę czy Hachatte :> może nie wszystkie tomy, ale na te pierwsze na pewno bym się skusił, bo z SBM to chyba będę już tylko kupował tomy z postaciami Spider-Verse, podobnie jak z samą kolekcją Spider-Mana.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #423 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 14:10:35 »
Jakby co to w piątek do prenumeratorów zajechał Daredevil i Hellcat

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #424 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 14:43:20 »
Taką oto informację dostałem z Ruchu (zamówienie poprzez Kiosk on-line)

Cytuj
Dzień dobry,

 

Nie otrzymaliśmy towaru od dostawcy zewnętrznego. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - Avengers. Operacja Galaktyczna burza cz.1

Proszę o przesłanie danych do zwrotu należności.

 

Smuteczek  :'(, ale nie aż taki duży; po prostu odpuszczę sobie ten event i niech już zamykają tą kolekcje. Wprawdzie to dzięki niej powróciłem tego tego jakże wspaniałego hobby, ale mam już jej dosyć.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #425 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:01:40 »
Taką oto informację dostałem z Ruchu (zamówienie poprzez Kiosk on-line)

Smuteczek  :'(, ale nie aż taki duży; po prostu odpuszczę sobie ten event i niech już zamykają tą kolekcje. Wprawdzie to dzięki niej powróciłem tego tego jakże wspaniałego hobby, ale mam już jej dosyć.

Ale wywiało :/ Jedyna nadzieja w stacjonarnych Empikach gdzie jeszcze leży parę sztuk.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Gascon200

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #426 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:10:16 »
Wow, chyba nakład ze względu na koniec kolekcji musi być naprawdę mały, jeśli tak trudno jest go zdobyć.

Ale wywiało :/ Jedyna nadzieja w stacjonarnych Empikach gdzie jeszcze leży parę sztuk.
Ta, to chyba jedyna już decyzja. Ewentualnie w jakichś kioskach typu inmedio, bo raczej na sklepy internetowe już nie ma co liczyć.


ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #427 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:13:01 »
Na ostatnie tomy WKKM będzie trzeba polować jak na limitki Studia Lain.   :o

Offline Voitas

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #428 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:19:58 »
Mogę zerknąć u mnie w Empikach czy nie leży jakby ktoś był zainteresowany. Pytanie czy ktoś będzie chciał dopłacać za wysyłkę paczkomatem/paczką.

Online xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #429 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:36:15 »
Nie możecie zamówić w bok@hachette.com.pl a nie kombinujecie jak konie+ pod górę, no chyba, że tam też nie ma w co jakoś nie chce mi się wierzyć. 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #430 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 15:54:29 »
Nie możecie zamówić w bok@hachette.com.pl a nie kombinujecie jak konie+ pod górę, no chyba, że tam też nie ma w co jakoś nie chce mi się wierzyć. 

Taa i doliczą sobie z 12 zł za wysyłkę.

Online xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #431 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 16:08:13 »
no za darmo to raczej nikt ci nie wyśle.
Twój komiks jest lepszy niż mój

John_

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #432 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 16:20:58 »
Do tego trzeba u nich płacić za pobraniem, co jest ciężkie kiedy jest się jedynym mieszkańcem swojego domu i się pracuje. Przesyłki przychodzą często o śmiesznych porach.

Online xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #433 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 18:16:57 »
Listonosze pracują w takich śmiesznych porach jak pewnie ty i większość osób, najwyżej awizo ci zostawi i sobie na poczcie odbierzesz, możesz też do pracy sobie zamówić, albo dać sobie spokój i nie kupować.
Twój komiks jest lepszy niż mój

majkelus81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #434 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 18:19:57 »
Jak już mówiłem kilka razy, dystrybucja Hachette i ich kolekcji zasysa.