Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 238381 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #405 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 11:40:47 »
Zdajesz sobie sprawę, że sam sobie zaprzeczasz w tym poście? Co jak gadam... no pewnie że nie.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #406 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 17:36:19 »
@Bazyliszek- jakie teraz stare tomy są w relay/inmedio?
,, - Eeeeech.''

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #407 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 19:10:03 »
u mnie w Inmedio nic nie było, w Mpress jakieś Transformery tylko, Avengers Operacja: Galaktyczna burza w Empiku kupiłem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #408 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 21:16:53 »
Zdajesz sobie sprawę, że sam sobie zaprzeczasz w tym poście? Co jak gadam... no pewnie że nie.

Oczywiście że sobie nie zaprzeczam. To że nie ma aktualnych tomów w Inmedio/Relay, nie znaczy, że nie ma ich w tych 10 Empikach o które się potykam w tym Gdańsku. Tylko chodzi o akcję naklejkową - kupując w Inmedio prasę za 100 zł, masz kupon 10 zł na kolejne zakupy. Czyli zyskujesz 10%. W Empiku w tej chwili nie ma takich promocji. No i jeszcze ja sobie zamówiłem ostatnie 2 numery do Świata Prasy na moim osiedlu i tam kupiłem. Tylko oni też nie mają takiej promocji.

@LordDisneyland
Teraz w sporej części Inmedio/Relay są numery WKKM i SBM sprzed 20 tygodni/10 numerów (przynajmniej w Gdańsku). Czyli teraz są tom z She Hulk i ze Spider Woman WKKM #156. Ale niestety aktualne zabrali i nie mogłem sobie tego Novy kupić.

Offline jotkwadrat

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #409 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 22:44:14 »
Inmedio w ogóle nie lubi się za bardzo z kolekcjami komiksów. W Krakowie, w tych co znam, regularnie pojawia się tylko WKKDC i czasem Transformers.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #410 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 23:04:40 »
Dzięki za odpowiedź. Damm, kiedy wreszcie cuś czego nie mam, a chciałbym mieć - przynajmniej z Kaczorem się udało  :)
,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #411 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 23:06:42 »
@UP
Też to wiem. Ale ledwo miesiąc temu były w tych samych salonikach również aktualne tomy WKKM, SBM i WKKDC. Niestety teraz cofnęli dostawy i zostały tylko numery archiwalne.



JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #412 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 16:40:39 »
Jednak przedłużyli w UK "The series has been confirmed to have been extended again to issue 208."  ;D

Ciekawe czy będzie jeszcze jakaś saga?
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Kwiecień 2019, 16:43:41 wysłana przez JanT »

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #413 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 16:54:13 »
Nie potrzebnie napisałeś, traz Bazyl nie będzie mógł zanąć  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #414 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 17:22:48 »
To dziś nie zasnę. :(

Egmont to zło!  >:(

Czytam sobie Galactic Storm i tam już w drugim zeszycie wspominane są Armor Wars. Może tą historię by Egmont opublikował, zamiast wpychać się innym wydawnictwom w listę tytułów? Styl rysunkowy Sztormu też mi się bardzo podoba. Ja wiem, że to jest też wpływ tego, że lata 90-te to moje dzieciństwo i mam do nich sentyment też z tego powodu. Ale jak sobie przypomnę niektóre badziewia rysunkowe z późniejszych komiksów, to zdecydowanie wolę tamte rysunki.
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Kwiecień 2019, 20:46:22 wysłana przez Bazyliszek »

Offline donT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #415 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 22:02:42 »
To dziś nie zasnę. :(
Egmont to zło!  >:(
...
Może tą historię by Egmont opublikował, zamiast wpychać się innym wydawnictwom w listę tytułów?

Wypij melise, oddychaj gleboko i zmien plyte. Twoje schizofreniczne urojenia nikogo tu nie obchodza.
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Kwiecień 2019, 22:04:17 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #416 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 22:07:33 »
Całe szczęście, że te kolecja się kończy, w końcu Egmony będzie mógł wydawać jakieś kompletne historie a nie tak jak WKKM prawie wszytko to tylko początkowe zeszyty i koniec.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #417 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 10:11:13 »
a nie tak jak WKKM prawie wszytko to tylko początkowe zeszyty i koniec.
Czytałem ostatnio Ghost Ridera i Blade'a z SBM. Takie komiksy ma ochotę się wyrzucić jak najdalej za okno. Najgorsze w tym wszystkim jest, że obie historie nie były specjalnie złe czy nudne, a wręcz bardzo przyjemnie się to czytało. Ale kiedy się dotarło do końca i stwierdziło, że to już koniec to ... no szkoda słów.  >:(

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #418 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 10:19:50 »
Ten Blade to jeden z najsłabszych tomów z SBM. Zaraz się kończy WKKM później SBM i będą same tematyczne kolejce to już nie będziesz miał tego problemu  :)

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #419 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 10:22:36 »
Faktycznie kolekcje tematyczne zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają. Fajnie widzieć taki komplet Conana czy Transformers. A Spidera biorę w prenumeracie, nawet pomimo kilku dubli.