Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 236081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #390 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 17:50:36 »
Trzeba będzie szybko kupić Infinity War.
Prawda. Szkoda, że Egmont nie dał tego tydzień wcześniej. Liczyłem, że uda mi się to przeczytać przed "Końcem gry", a święta chwilę wcześniej i przedpremiera (na którą muszę iść, bo nie wytrzymałbym) tego samego dnia raczej tego nie ułatwiają.
To właściwie OT, sorki.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #391 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:09:28 »
Popołudniu najnowszy tom WKKM był do kupienia na empik.com, stwierdziłem, że wpierw sprawdzę czy nie mają w moim empiku - po pracy sprawdziłem, nie mieli, teraz chciałem zamówić na empik.com, i też już go nie ma.  :-\ Czyżby ten tom tak schodził? Czy już nakład ograniczyli do minimum?

Edit: A nie, coś popieprzyłem. Jest na empik.com.  ;D
« Ostatnia zmiana: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:12:35 wysłana przez ramirez82 »

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #392 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:13:05 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #393 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:14:57 »
Nawet dziwna sprawa, bo w jedynym Inmedio w jakim dziś byłem, były tylko archiwalia sprzed 20 tygodni. A na półkach ani Novy, ani Galactic Storm. A na chodzenie po innych i Empikach dziś czasu nie miałem.

Offline Carnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #394 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:23:19 »
Bo swoją drogą nakład WKKM jest już obecnie mocno przycięty. Jest przecież powód tego, że u nas zrezygnowali z przedłużania tej właśnie kolekcji.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #395 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:23:42 »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #396 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 19:42:08 »
Ja się trochę zawiodłem na tej Galaktycznej Burzy. To takie łubudu bez większej treści. W samym tomie jest też sporo plansz gorszej jakości.

Zauważyliście że WKKM kończy się w podobnym terminie co Gra o Tron? 2 giganty odchodzą  ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 19:44:43 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #397 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 20:04:20 »
Oj, żebym się nie naciął jak na Secret Wars.

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #398 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 20:06:44 »
Ja jestem dopiero po 2 zeszytach. Nie widzę, żeby rysowało się coś niesamowitego, ale podoba mi się to, jak prowadzona jest narracja poprzez zeszyty różnych serii.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #399 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 11:04:07 »
No i wywiało Galaktyczną Burzę z Ruchu. Dostępna była 1-2 dni? Nakłady faktycznie muszą już być super małe. Ostatnie numery trzeba będzie zamawiać od razu.

Offline Martin Eden

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #400 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 11:20:51 »
Ja MC oceniam jako to czym faktycznie jest: zwykła naparzanka bez jakichś emocji. Oczywiście na siłę wrzuconych mnóstwo postaci zarówno z jednej, jak i drugiej strony i rozwleczone to wszystko na siłę. Standardowy marvelowy event - do przeczytania i zapomnienia.

To pozwolę sobie na pytanie nie do końca w temacie, ale ponieważ cytuję, to postawię je tutaj.
Czy taki Galactic Storm stanowi coś więcej ponad ten opis, czy wnosi coś dodatkowego, czy można by po  prostu ten opis z łatwością pod GS podstawić i by wystarczyło?

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #401 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 12:38:19 »
@Antari, na stronie Ruchu jest wciąż dostępna...
,, - Eeeeech.''

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #402 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 15:27:30 »
@Antari, na stronie Ruchu jest wciąż dostępna...

A faktycznie, coś mi szukajka chyba złapała zadyszkę, fałszywy alarm! 8)

Offline bogi1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #403 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 16:48:01 »
Mam nadzieje, że z nową kolekcją nie będzie problemu czy na ruchu czy na empiku. Za dużo dubli więc też opuszczam kiosk.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #404 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 20:19:06 »
Minęło 5 lat od kiedy wyszedł Old Man Logan, a Antari dalej narzeka, że 2 tygodnie to za mało czasu, żeby upolował komiks w jakimś kiosku/Empiku.

Niestety prawdą jest, że wycofują Kolekcje spoza Empików. Głębiej dziś zbadałem sprawę, bo postanowiłem dokupić sobie jednak tą Novę z SBM w Inmedio/Relay, by dostać te naklejki i zniżkę 10 zł. I guzik. Przeleciałem z 6 saloników i nie ma. Są tylko te archiwalia sprzed 20 tygodni. A nowego WKKM/SBM/WKKDC nie ma. A były jeszcze ze 3 tygodnie temu. Sam widziałem. Coś się dzieje niedobrego.