Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 237829 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #375 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 13:04:36 »
A jakie są profity z takiego pośpiechu?

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #376 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 13:37:28 »
A jakie są profity z takiego pośpiechu?

Jeżeli mają zamiar to wydać, to chciałbym żeby moje pieniądze zasiliły polskiego wydawcę - gdy ogłoszą, że będzie kontynuacja poczekam, jeśli nie chciałbym kupić sobie wydanie angielskie.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #377 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 13:55:49 »
To kupisz za pół roku angielskie wydanie jak ogłoszą że nie. Angielskie wydania nie znikają w mgnieniu oka. Dalej nie rozumiem tego ciśnienia na jak najwcześniejsze ogłoszenia.

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #378 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 14:13:10 »
To kupisz za pół roku angielskie wydanie jak ogłoszą że nie. Angielskie wydania nie znikają w mgnieniu oka. Dalej nie rozumiem tego ciśnienia na jak najwcześniejsze ogłoszenia.

Bo jeśli wiedzą, że nie, to po co to przeciągać? Obecnie rezygnuje z wielu tytułów, bo mam "zamrożoną" kasę z myślą o kupnie omnibusów, które trochę jednak kosztują :)

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #379 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 17:37:49 »
To kupisz za pół roku angielskie wydanie jak ogłoszą że nie. Angielskie wydania nie znikają w mgnieniu oka. Dalej nie rozumiem tego ciśnienia na jak najwcześniejsze ogłoszenia.

Zrozumiesz, gdy wydasz grubszą kasę na oryginały, a po dwóch tygodniach przyjdą wieści o kompletnym, polskim, dużo tańszym wydaniu :)
,, - Eeeeech.''

Offline Tymon Nadany

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #380 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 17:44:17 »
To, że w SBM znalazły się aż trzy tomy z serii DD (bo nie oszukujmy się Elektra to taki wybieg, by dać coś z reularnego runu Franka Millera) świadczy o popularności tej postaci.


Coś nie zgadza w sbm ukazały się tylko dwa tomy z DD-  The Man Without Fear i wspomniana Elektra  chyba jako 3 policzyłeś te Chinatown z WKKM

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #381 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 17:56:22 »
Coś nie zgadza w sbm ukazały się tylko dwa tomy z DD-  The Man Without Fear i wspomniana Elektra  chyba jako 3 policzyłeś te Chinatown z WKKM

Nie, miałem na myśli ogólnie SBM i policzyłem "War & Love", które w PL też się pewnie ukaże.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #382 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 20:34:40 »
Zrozumiesz, gdy wydasz grubszą kasę na oryginały, a po dwóch tygodniach przyjdą wieści o kompletnym, polskim, dużo tańszym wydaniu :)

Ja nie tak dawno temu wykosztowałem się na omniaka Doom Patrol, gdyż sądziłem że nigdy to nie wyjdzie po polsku. Ale it's not the point. Dla przykładu - jeśli we wrześniu na MFGiK Egmont powie, że po runie Millera nie wyda już nic więcej z Daredevila, to w październiku kupię sobie w oryginale run Waida. Nie muszę mieć tej informacji już w kwietniu, nie muszę mieć tego Waida już dziś, teraz - do października będę wydawał pieniądze na inne komiksy ;)

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #383 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 20:41:36 »
a jak ci do października wykupią wszytko  ;) albo będzie się nakład kończył i będzie drożej niż teraz  ;) i jeszcze w międzyczasie Multiversum upadnie ze swoimi używkami przez drogą konkurencję  :D
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Marzec 2019, 21:20:50 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #384 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 20:55:30 »
Nie muszę mieć tej informacji już w kwietniu

To zawsze możesz zatkać uszy i pomijać posty na forum a o decyzji przeczytać w październiku :D

noniewiem

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #385 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:44:59 »
Warto sięgnąć po te 3 tomy Avengers: Galactic Storm? Dziś pierwszy tom wyszedł.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #386 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:28:35 »
Krótka prezentacja tomu 166 Avengers Operacja: Galaktyczna burza, część 1 : https://www.facebook.com/comixxy/posts/475708829635125

Milusi grubasek ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Nawimar III

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #387 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:31:26 »
Jeśli odpowiadają Ci epickie fabuły rozgrywające się w kosmosie Marvela, a przy okazji tolerujesz Mścicieli to zdecydowanie i koniecznie warto. A przynajmniej pierwszy tom do rozpoznania tematu czy Ci podejdzie.   

Tak na marginesie: tłumaczem "O:GB" jest Arek Wróblewski, gość od którego dowiedziałem się o tym przedsięwzięciu z prowadzonych przez niego stron klubowych. Historia raz jeszcze zatoczyła koło :)

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #388 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:44:25 »
Ja zrobię dokładnie tak jak powyżej. Kupię 1 tom i zobaczę czy podejdzie. Ale po rysunkach z prezentacji @eridraven'a już widzę, że jest dobrze :) Jedyne czego można żałować, że to nie weszło w 2 tomy. Może i byłyby bardzo grube ale cóż... te What if'y z tomu 3 to już takie wrzucone na siłę.

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #389 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 17:21:41 »
@UP
Hłe hłe hłe. I to mówi gościu, który przekonywał mnie, że 3 zeszyty w jednym tomie Strażników Galaktyki o Angeli są ok. :D


Tom wygląda rewelacyjnie. Na razie dopiero zacząłem czytać, ale jak widzę nazwiska Grega Capullo czy Steve Eptinga wśród rysowników, a Marka Grunewalda, Roya Thomasa czy Toma De Falco wśród scenarzystów, to jak tu nie być zadowolonym. I czytając wstępniak i Echa z przeszłości od razu wpadłem w sagową gorączkę. Trzeba będzie szybko kupić Infinity War. A z drugiej strony czuję też gorycz, złość i ból, że przez wrogie siły zostałem wręcz okradziony z możliwości rozkoszowania się polskim Onslaughtem, Earth X Saga czy Champions również z lat 90-tych.

Panini - nigdy ci tego nie wybaczę.