Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 237878 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #330 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 21:23:06 »
Ale niestety wyleciały u nas 151 Civil War: Warzones, 152 The Ultimates Omniversal, 153 Doctor Strange: The Way of the Weird, 155 Vision: Little Worse Than A Man itd.
Ja osobiście przypuszczam, że blokady poszczególnych tytułów spowodowały pewien chaos w naszym oddziale. Jak jeszcze wyszło, że Infinity tez nie można, to może polecieli specjalnie najbardziej do przodu, bo te tytuły były wolne. Trudno powiedzieć, to są tylko moje przypuszczenia. Wzięli co mogli a może jeszcze liczyli na więcej niż 170 tomów i Pantera ucierpiała.

Pewnie Egmont zablokował, wszystko blokują.

Offline bogi1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #331 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 21:47:40 »
Przydałby się tutaj mem z Thanosem pstrykającym palcami i zamieniającym WKKM w proch hahha
« Ostatnia zmiana: Nd, 17 Marzec 2019, 21:51:42 wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #332 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 21:59:26 »
Jeśli WKKM ma zastapić Spider-Man to jeśli kiedykolwiek wyjdzie kolekcja X-Men to chyba tylko po zakończeniu SBM
Wątpię żeby tyle (lat :) ) czekali jak mają w zanadrzu: Spider-Man, Deadpool, Avengers i X-Men. Myślę że są teraz duże szanse na 3 Marvelowe kolekcje :)

Na dziś nie ma żadnych planów ani zapowiedzi, że Egmont wyda Kapitana Hydrę. Rozsiewasz niepotwierdzone plotki.
Pisze o tym jakby to był jakiś Deadpool/Spider-Man  ;D Egmont już nie raz pomijał potrzebne rzeczy i teraz może być podobnie. Hachette raczej dałoby co innego jakby miał to Egmont wydać.
« Ostatnia zmiana: Nd, 17 Marzec 2019, 22:06:32 wysłana przez JanT »

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #333 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 22:12:06 »
Ciekawostką był brak wydania Black Vortexu, a dostaliśmy Ant Mana bo film. By ta droga do Secret Empire po Civil War 2 miała sens, musieliby wydawać na raz dwóch Kapitanów, tak jak wydawali New Avengers i Avengers. A ponieważ do tej pory solowy Kapitan (Iron Man, Hulk) leżały odłogiem, to nie wiem czy to takie na 100% pewne jest w wykonaniu od Egmontu. Tym bardziej, że WKKM się zakończy.

Offline Gascon200

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #334 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 23:49:12 »
Tyle, że ten Ant-Man był zdecydowanie lepszy od tego głupiego eventu, za którym jedynym atutem by go wydać, było to że kompletna całość by była.

A sam ten drugi Kapitan z Samem Imo nie jest potrzebny do zrozumienia eventu, w przeciwieństwie do Steve'a Rogersa.
« Ostatnia zmiana: Nd, 17 Marzec 2019, 23:58:35 wysłana przez admin »

majkelus81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #335 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 07:12:26 »
By ta droga do Secret Empire po Civil War 2 miała sens, musieliby wydawać na raz dwóch Kapitanów, tak jak wydawali New Avengers i Avengers.
Wiem że nie czytasz wydań oryginalny, więc wyjaśniam. Do zrozumienia Secret Empire wystarcza seria z Stevem jako Kapitanem. Seria w Falconem nie ma znaczenia.
 
A ponieważ do tej pory solowy Kapitan (Iron Man, Hulk) leżały odłogiem, to nie wiem czy to takie na 100% pewne jest w wykonaniu od Egmontu. Tym bardziej, że WKKM się zakończy.
Taki sam zarzut można dać kolekcji, czemu nie ruszyła ich solowych serii. Odpowiem ci zarówno Hulk jak i Ironman (choć ten może mniej) z Marvel Now to słabe serie, a sam Black Vortex to kupa (co prawda Egmont dał tu ciała ze sposobem wydania tego crossoveru).

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #336 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 09:59:41 »
z tego co pamiętam Thunderbolts również prowadzili do eventu SE i szczerze powiedziawszy - całkiem przyjemnie mi się to czytało. wiadomo że nie był to poziom oryginału, ale za to czytało się to zdecydowanie przyjemniej niż serię wydaną przez Egmont.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #337 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 09:34:26 »
Hellcat też tłumaczył Marceli Szpak. Coś ostatnio dużo nowych tłumaczy w Hachette :)
Ale ten tom ma cartoonowe rysunki.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #338 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 11:11:57 »
Hellcat też tłumaczył Marceli Szpak. Coś ostatnio dużo nowych tłumaczy w Hachette :)
Ale ten tom ma cartoonowe rysunki.

Bajkowy ten tomy ;) Krótka prezentacja na moim FB: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.468557087016966&type=1&l=dd80122900

No i tym razem bez folii...
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #339 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 11:50:39 »
Toś mnie wpędził  w kolejny wydatek :) Dobrze wygląda- no i jest She-Hulk, której nigdy dosyć ;)
,, - Eeeeech.''

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #340 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 13:00:10 »


No i tym razem bez folii...

A u mnie był zafoliowany:)

Toś mnie wpędził  w kolejny wydatek :) Dobrze wygląda- no i jest She-Hulk, której nigdy dosyć ;)

Rysunkowo ok, da się to też czytać ale to taki przeciętniak. Zawsze myślałem, że lekkie serie humorystyczne leżące poza głównym nurtem dają scenarzystom ogromne pole do popisu, tymczasem po Wiewiórze, Moon Girl, Patsy to kolejny tom, który utwierdza mnie, że scenarzyści do tych historii nie przywiązują większej wagi. Szkoda, bo bohaterka z potencjałem. Może osąd zbyt pochopny bo to w końcu pierwsze 6 zeszytów, ale nie zachęciły mnie by sięgnąć po resztę.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #341 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 13:30:51 »
No cóż, będą mi musiały zatem wystarczyć rysunki... ;)  Nie każdy scenarzysta jest Slottem z jego talentem do lekkich i pełnych humoru komiksów, niestety...
,, - Eeeeech.''

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #342 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 14:00:02 »
Doczytałem wreszcie Moon Girl - niestety nie jest to dobre, dawno nie widziałem bohaterki irytującej tak, że człowiek czeka tylko na wielkiego dinozaura, który robi w zasadzie głównie "Graaaau" ...... ;)

.... ale i tak lepsze od Wiewióry! :D

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #343 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 14:37:42 »
".... ale i tak lepsze od Wiewióry! :D "

Masz rację, ale że się tak nie boisz ;)




,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #344 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 16:43:34 »
@Pocztar - bo jesteśmy już w takim wieku, że irytują nas małe 9-latki z ich własnymi sprawami. A mnie dodatkowo wkurzają starzy scenarzyści, próbujący być infantylni i pisać dla dzieci. Ale - pokazałem komiks mojej koleżance, komiksowej laiczce i jej się ten dinozaur i historyjka spodobała. Co człowiek to opinia.

Hellcat jest świetnym tomem. Ja uwielbiam takie żarciki. Dopiero zacząłem go czytać a już jestem mocno uhehany. Przypomina mi klimatem tom 32 z She-Hulk. Tylko tam były lepsze rysunki. Ale np. tekst "że to tylko taki mały przestępczunio" mnie rozbawił do łez.