Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela  (Przeczytany 117151 razy)

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« Odpowiedź #960 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 01:21:44 »
To zależy czy lubisz stare originy. Poza tym to się łączy z przybyciem Galactusa, karą dla SS za pomoc FF oraz z tym jak go Dr Doom próbował oszukać. Czyli jeśli się za to chcesz brać, to przeczytaj wcześniej jeszcze dwa tomy WKKM.

Online xanar

« Odpowiedź #961 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 01:27:35 »
Surfer ma podobno najlepszy origin z tych wszystkich bohaterów Marvelowskich.

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #962 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 10:20:37 »
Czy seria Anihilation, która mogła być wydana gdyby WKKM wychodziła dalej to chodzi tutaj o serię Anihilacja oraz Anihilacja Podbój, która została wydana przez Egmont czy to nie jest to samo? :)

Offline sum41

« Odpowiedź #963 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 10:24:36 »
To samo.
OFICJALNIE! Zaraza Była w Europie Już w 2019 - Obostrzenia NIE MAJĄ SENSU

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #964 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 10:27:15 »
To fajnie. Czyli mam praktycznie wszystko to co mogłoby się ukazać w tej Kolekcji. Przeczytałbym jeszcze tylko Kang Dynasty gdyby było możliwe wydanie to przez Egmont. Ale nie wiem czy jest taka możliwość!

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #965 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 11:19:03 »
Ale chodzi ci o to, że masz wszystko po polsku co mogło być wydane w WKKM, czy liczysz też wydania po angielsku @Komiksiarz?

Bo jeśli chodzi o polskie wydania, to sporo brakuje - Lethal Protector, Champions, Earth X Saga, Maximum Security, Onslaught, Illuminati, The Knights Of Pendragon: Once and Future, Black Bolt: Hard Time/Home Free, Silver Surfer: A Power Greater Than Cosmic, Defenders: Diamonds Are Forever, X-Men Red, X-Men Gold, Kang Dynasty i jeszcze parę pojedynczych tytułów.

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #966 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 11:22:24 »
Tak, tylko po polsku. Wiem, że sporo jeszcze brakuje. Ale większość tych tytułów chyba dotyczy X-Menów, a te mogą zostać wydane w ewentualnej Kolekcji X-Men, jeśli mnie nie bujacie, że jest na nią szansa, a na pozostałe tytuły to liczę, że wyda Egmont... 

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #967 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 11:40:03 »
Gdyby w polskiej edycji Kolekcji X-Men wyszedł Onslaught (jak w WKKM w 4 tomach), to rzeczywiście byłoby fajnie. Ale Earth X Saga, Maximum Security, Illuminati czy Kang Dynasty to mi szkoda, że nie ma.

Offline KOMIKSIARZ

« Odpowiedź #968 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 11:42:14 »
No zobaczymy, może te tytuły się u nas pojawią. Dzięki. :)

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #969 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 12:14:32 »
W związku z tym, że teraz w USA wydawany jest Marvels X, to mam podwójny żal, że nie doczekaliśmy się polskiego wydania Earth X Saga, bo mielibyśmy już podstawy. Oczywiście ten tytuł jak najbardziej kwalifikuje się do Marvel Classic, ale na Egmont to można czekać tatka latka. :(

« Odpowiedź #970 dnia: So, 14 Listopad 2020, 15:04:29 »
Zwyczajem moim nie jest kupowanie wydań zbiorczych komiksów Uniwersum Marvela z słynnej serii WKKM. Mam jedno z tego typu wydawanych przez to lub inne wydawnictwo, egzemplarzy - należących do cyklu "Superbohaterowie Uniwersum Marvela", które wychodziły (... chyba wciąż się to odbywa) w charakterystycznej czerwonej zewnętrznej oprawie  - oprócz tytułu, nazwisk twórców i fotografii wstawionej na przedniej okładce. I tak, komiks "Kapitan Ameryka i Falcon. Tajne Imperium" kupiłem na chybił trafił - jako dodatek do "Superman vs Aliens" od TM-Semic. Z potężnym ,,story arc'em'', jakim jest w płaszczyżnie Multiversum Marvela "Secret Empire" miałem do czynienia ,,za górami i lasami, hen daleko" lat temu. Myślę, że nie pożałuję wydanych 35zł za ów numer 71 z linii wydawniczej WKKM od Hachette, aby spojrzeć na myśl komiksową sprzed lat, aby przypomnieć sobie co nieco z "Secret Empire".