Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 188811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #60 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 11:58:20 »
powinien
Ale niekoniecznie to zrobi, a jeśli zbiera kolekcję, to się zapozna. I może kupi 2. i 3. tom Egmontu.

Offline Darth_Simon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 21:35:18 »
Zapewne wydanie Potwora z Bagien lepsze jest od Egmontu.

Kupuję regularnie WKKDC i to co otrzymałem doskonale spełnia swoje zadanie, czyli pozwala mi zapoznać się z kolejną z postaci, którą spotykałem tylko czasami epizodycznie. 

Ostatni tom mi się podobał. Szczególnie bezradność Ligi Sprawiedliwości, gdy przeciwnika nie da się po prostu pokonać pięściami. Czekam na kontynuację i jestem trochę rozczarowany, że zrezygnowali z zasady, że drugi tom danej historii jest zaraz po pierwszym a nie za kilka miesięcy. (był to jeden z największych mankamentów WKKM)
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #62 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 12:17:38 »
A jak oceniacie nadchodzące "Superman/Batman: World's Finest"? Nazwiska twórców wyglądają zachęcająco, ale oceny są umiarkowane. Szkoda mi czasu i kasy na kolejny średniak, więc jakby ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tej pozycji, to byłbym wdzięczny.

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 12:21:30 »
Prenumerata z numerami 65 i 66 nadeszla w piatek. Fajnie bylo zobaczyc origin Swamp Thinga.

Offline Cypher

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 15:24:31 »
A jak oceniacie nadchodzące "Superman/Batman: World's Finest"? Nazwiska twórców wyglądają zachęcająco, ale oceny są umiarkowane. Szkoda mi czasu i kasy na kolejny średniak, więc jakby ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tej pozycji, to byłbym wdzięczny.
Ja to już wezmę dla samych rysunków Dana Breretona, które bardzo lubię.

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 20:06:25 »
A jak oceniacie nadchodzące "Superman/Batman: World's Finest"? Nazwiska twórców wyglądają zachęcająco, ale oceny są umiarkowane. Szkoda mi czasu i kasy na kolejny średniak, więc jakby ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tej pozycji, to byłbym wdzięczny.

Przeczytaj bedziesz wiedzial czy sredniak, nikt nie jest toba.

Offline Mateusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 14:15:49 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Martin Eden

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 14:31:06 »
Fajny ten Superman/Batman. Malowany taki. Na jednym z kadrów Supek wygląda jak z plakatu socreal.
Aż zacząłem rozważać.
Jak to oceniacie od strony fabuły, ci, co czytali?

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 17:26:16 »
Dopiero zacząłem czytać, ale fabuła mi się podoba. Simonson znowu sięga do piekieł jak w Surtur Saga. ;) Rysownik to taki Del Otto tyle że dla DC. Tylko może przesadził z koślawieniem Supermana i Batmana. Tym bardziej, że Silver Banshee mu wychodzi ślicznie.

Offline Odyn

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:27:46 »
Czy opowiedziana historia w tym 67 tomie WKKDC to one shot, czy wpisuje się gdzieś w ongoing series? Powiem szczerze, że zaciekawiły mnie plansze. Zbieram wybiórczo tę kolekcję i traktuję bardziej jako uzupełnienie wiadomości o uniwersum (oscylujących wokół Batmana).
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #70 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:34:35 »
Zgadzam sie co do rysownika ma orginalny styl, polecam jego artbook wydany przez Image Comics  - The Godess and Monster.

Offline Darth_Simon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #71 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:44:09 »
Kupiłem i też zwróciłem uwagę na rysownika.

Nie umiem ocenić czy rysunki są ładne czy brzydkie.
Są po prostu intrygujące.

Mam nadzieję że historia jest również ciekawa i grafika jest dopasowana do fabuły.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Nawimar III

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 10:10:23 »
Z fabułą nie jest źle. To taki średniak plus ale i tak wart rozpoznania. Choćby z tego względu, że sporo w nim takich postaci jak Silver Banshee i Blaze, a których w polskich przedrukach nigdy nie było za wiele. Wiodąca intryga może momentami zbyt przewidywalna ale ogólnie całość sprawia wrażenie składnej i spójnej opowieści wiodącej ku mistycznym sferom uniwersum DC. Ilustracje faktycznie wyróżniające się. Dan Brereton ewidentnie się napracował.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 19:55:09 »
Niestety komiks Superman/Batman z najnowszego tomu jest pozbawiony humoru. A przez to mi się wydawał nieco napuszony i się dłużył. Akcja taka sobie, fabuła niezbyt innowacyjna. No i ta szata graficzna przy dłuższym posiedzeniu zaczyna męczyć. Czarna Rękawica podobała mi się bardziej.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 07:56:44 »
Up
A po co komu humor w takim komiksie ? To nie Shazam! czy kinowe MCU ;)