Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 142027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #60 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 11:58:20 »
powinien
Ale niekoniecznie to zrobi, a jeśli zbiera kolekcję, to się zapozna. I może kupi 2. i 3. tom Egmontu.

Offline Darth_Simon

« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 21:35:18 »
Zapewne wydanie Potwora z Bagien lepsze jest od Egmontu.

Kupuję regularnie WKKDC i to co otrzymałem doskonale spełnia swoje zadanie, czyli pozwala mi zapoznać się z kolejną z postaci, którą spotykałem tylko czasami epizodycznie. 

Ostatni tom mi się podobał. Szczególnie bezradność Ligi Sprawiedliwości, gdy przeciwnika nie da się po prostu pokonać pięściami. Czekam na kontynuację i jestem trochę rozczarowany, że zrezygnowali z zasady, że drugi tom danej historii jest zaraz po pierwszym a nie za kilka miesięcy. (był to jeden z największych mankamentów WKKM)
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Jaxx

« Odpowiedź #62 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 12:17:38 »
A jak oceniacie nadchodzące "Superman/Batman: World's Finest"? Nazwiska twórców wyglądają zachęcająco, ale oceny są umiarkowane. Szkoda mi czasu i kasy na kolejny średniak, więc jakby ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tej pozycji, to byłbym wdzięczny.

Offline BosMan

« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 12:21:30 »
Prenumerata z numerami 65 i 66 nadeszla w piatek. Fajnie bylo zobaczyc origin Swamp Thinga.

Offline Cypher

« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 15:24:31 »
A jak oceniacie nadchodzące "Superman/Batman: World's Finest"? Nazwiska twórców wyglądają zachęcająco, ale oceny są umiarkowane. Szkoda mi czasu i kasy na kolejny średniak, więc jakby ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tej pozycji, to byłbym wdzięczny.
Ja to już wezmę dla samych rysunków Dana Breretona, które bardzo lubię.

Offline sum41

« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 20:06:25 »

Przeczytaj bedziesz wiedzial czy sredniak, nikt nie jest toba.
Chciałem tylko napisać że „Ostatnia prosta” nie jest kłamstwem. Przypominam że prosta jest nieskończona ;)

Offline Mateusz

« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 14:15:49 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Martin Eden

« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 14:31:06 »
Fajny ten Superman/Batman. Malowany taki. Na jednym z kadrów Supek wygląda jak z plakatu socreal.
Aż zacząłem rozważać.
Jak to oceniacie od strony fabuły, ci, co czytali?

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 17:26:16 »
Dopiero zacząłem czytać, ale fabuła mi się podoba. Simonson znowu sięga do piekieł jak w Surtur Saga. ;) Rysownik to taki Del Otto tyle że dla DC. Tylko może przesadził z koślawieniem Supermana i Batmana. Tym bardziej, że Silver Banshee mu wychodzi ślicznie.

Offline Odyn

« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:27:46 »
Czy opowiedziana historia w tym 67 tomie WKKDC to one shot, czy wpisuje się gdzieś w ongoing series? Powiem szczerze, że zaciekawiły mnie plansze. Zbieram wybiórczo tę kolekcję i traktuję bardziej jako uzupełnienie wiadomości o uniwersum (oscylujących wokół Batmana).
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline sum41

« Odpowiedź #70 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:34:35 »
Zgadzam sie co do rysownika ma orginalny styl, polecam jego artbook wydany przez Image Comics  - The Godess and Monster.
Chciałem tylko napisać że „Ostatnia prosta” nie jest kłamstwem. Przypominam że prosta jest nieskończona ;)

Offline Darth_Simon

« Odpowiedź #71 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 20:44:09 »
Kupiłem i też zwróciłem uwagę na rysownika.

Nie umiem ocenić czy rysunki są ładne czy brzydkie.
Są po prostu intrygujące.

Mam nadzieję że historia jest również ciekawa i grafika jest dopasowana do fabuły.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Nawimar III

« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 10:10:23 »
Z fabułą nie jest źle. To taki średniak plus ale i tak wart rozpoznania. Choćby z tego względu, że sporo w nim takich postaci jak Silver Banshee i Blaze, a których w polskich przedrukach nigdy nie było za wiele. Wiodąca intryga może momentami zbyt przewidywalna ale ogólnie całość sprawia wrażenie składnej i spójnej opowieści wiodącej ku mistycznym sferom uniwersum DC. Ilustracje faktycznie wyróżniające się. Dan Brereton ewidentnie się napracował.

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 19:55:09 »
Niestety komiks Superman/Batman z najnowszego tomu jest pozbawiony humoru. A przez to mi się wydawał nieco napuszony i się dłużył. Akcja taka sobie, fabuła niezbyt innowacyjna. No i ta szata graficzna przy dłuższym posiedzeniu zaczyna męczyć. Czarna Rękawica podobała mi się bardziej.

Offline SawiK

« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 07:56:44 »
Up
A po co komu humor w takim komiksie ? To nie Shazam! czy kinowe MCU ;)