Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 188748 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #45 dnia: So, 16 Luty 2019, 15:54:53 »
Zgadzam sie z opinia co do Morrissonowego Batmana a w zasadzie jego zajawki ktora dostalismy po polsku. Tyle bylo glosow krytycznych ze do lektury Batman i syn zabieralem sie jak pies do jeza i dopiero premiera rekawicy mnie zmobilizowala a tu niespodzianka. Bardzo przyjemna lektura poki co napewno nie wybitna czy dziejowa ani nie redefiniujaca Batmana ale mam satysfakcje po lekturze i dostarczyla rozrywki.
W zadnym wypadku natomiast nie dorasta do Batmana by Frank Miller, Alan Grant czy ...Grant Morrisson z czasow jego prime (w zakresie Batmana to Gotyk i jeszcze lepszy Azyl).


Za to kolejna pozycja "Batman R.I.P." bije na głowę zarowno Syna jak i Rękawice. A późniejsza seria "Batman i Robin" jest jeszcze lepsza. "Powrót BrucaWayne'a" oraz "Batman Incorporated" również są bardzo fajne.
Aż dziw bierze, że Egmont nie zabrał się jeszcze za ten Run, bo akurst Batman dobrze się u nas sprzedaje, a Run Morrissona peenie by szedł jak ciepłe bułeczki.

Offline foch-man

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #46 dnia: So, 16 Luty 2019, 21:02:07 »

Za to kolejna pozycja "Batman R.I.P." bije na głowę zarowno Syna jak i Rękawice. A późniejsza seria "Batman i Robin" jest jeszcze lepsza. "Powrót BrucaWayne'a" oraz "Batman Incorporated" również są bardzo fajne.
Aż dziw bierze, że Egmont nie zabrał się jeszcze za ten Run, bo akurst Batman dobrze się u nas sprzedaje, a Run Morrissona peenie by szedł jak ciepłe bułeczki.
Chetnie bym sie o tym przekonal na wlasne oczy wiec Carry on, Egmont

Offline Mateusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #47 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 20:18:08 »
WKKDCC#66: Potwór z bagien: część 1 - prezentacja komiksu

Pierwsza część Potwora z bagien od dzisiaj w kioskach.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline tabasko21

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #48 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 21:07:25 »
Wiem ze to może nie na temat ale zastanawiam sie czy jest możliwość stworzenia działu z prezentacjami komiksu jak wyżej ? Myślę ze fajnie by było mieć możliwość przeglądania wydań przed zakupem a te giną po czasie gdzieś wśród postów .
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Luty 2019, 21:09:34 wysłana przez admin »

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 21:19:36 »
Jedyne słuszne wydanie Sagi. :) Dziś kupiłem, może jutro będę czytać. Ogólnie wygląda bardzo przyzwoicie, no i ma zeszyt z originem.

Offline Gascon200

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 21:22:47 »
To ja już prędzej wolę wydanie Egmontu. Choć droższe, to format jest lepszy (okładka nie jest tak cienka jak jakiś twardy szkolny zeszyt), większa ilość dodatków, a i się ładniej prezentuje na półce. Już wolę zwykły napis od 2 innych kawałków panoramy. :P no ale co kto lubi

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #51 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 21:46:20 »
Czyli pierwszy tom w wydaniu Egmontu zawiera to co będzie w dwóch tomach WKKDC, plus 20 zeszyt którego tam nie ma. Czy tak?

Offline Mateusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #52 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 21:56:23 »
Tak, pierwszy tom od Egmontu zawiera zeszyty #20-34, dwa tomy WKKDC będą zawierały #21-34.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #53 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 22:23:44 »
Mogli sie w Eglomosie pokusić o innego Bagniaka, zbędny dubel, ludzie posiadają jeszcze pierwsze wydania Egmontu. Jedyny plus to te kika stron z debiutu ST, a może i to zachęci ludzi do sięgnięcia po kolejne tomy od większego E, a to będą już dwa plusy ;)
 Zapowiedzi za to ciekawe, Batman Supermen ma bardzo ciekawa szate graficzną, oczka sie zaświeciły na kolejna wizualna uczte  :)
Jest i kolejny Green Lantern, jak tu sie nie cieszyć ;D

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #54 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 23:31:54 »
Moim zdaniem niezłe na zapoznanie się i z Moorem, i z postacią. Nie każdy początkujący sięgnie po opasłe i drogie tomiszcze zbiorcze, choćby mu to stado starszych komiksiarzy do znudzenia polecało ;)
,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #55 dnia: So, 23 Luty 2019, 10:59:20 »
Szkoda że "Czarna Rękawica" również kończy się w ciekawym momencie. Aż by się chciało przeczytać resztę runu Morrisona w Batmanie po polsku - tak jak jego Ligę Sprawiedliwości. Bo nie wiem jak się zakończy wątek tej jego dziewczyny, czy właśnie Czarnej Rękawicy, a szkoda. A Batman z Rebirth jest dla mnie dość średni.


Potwór z Bagien - dobrze że jest wydanie kolekcyjne. Na razie tylko zacząłem to czytać, ale nie wiem czy będę miał ochotę na więcej, by kupić wydania Egmontu. Fabuła jest dość statyczna.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #56 dnia: So, 23 Luty 2019, 12:36:32 »
Premka z Flashpoint i Huntress dotarła, czas by przeczytac chwilowo brak :./

Offline wonap

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #57 dnia: So, 23 Luty 2019, 17:58:07 »
Moim zdaniem niezłe na zapoznanie się i z Moorem, i z postacią. Nie każdy początkujący sięgnie po opasłe i drogie tomiszcze zbiorcze, choćby mu to stado starszych komiksiarzy do znudzenia polecało ;)
Tylko, że to z Egmontu można kupić taniej niż dwa tomy kolekcji;)

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #58 dnia: So, 23 Luty 2019, 18:17:12 »
Potwór z Bagien - dobrze że jest wydanie kolekcyjne.
A co w tym dobrego? Każdy kto chce się zaznajomić z Potworem powinien kupić wypasione wydanie Egmontu, a nie z kolekcji, tak to mamy tylko kolejnego, nikomu niepotrzebnego dubla.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #59 dnia: So, 23 Luty 2019, 18:26:52 »
Nie mówiąc o tym, że to będzie wyrywek z runu, którego w całości w WKKDC nie uświadczymy.