Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 190051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stachel

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #585 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 09:30:55 »
Ja od początku miałem sporo problemów z tą prenumeratą, zdarzyło im się nawet wysłać tylko jeden tom zamiast dwóch w paczce. W końcu gdzieś koło 46 tomu zrezygnowałem (prenumeratę miałem od 30), parę jeszcze numerów kupiłem w Empiku, a później nie chciało mi się biegać.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #586 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 09:42:09 »
Ja dla spokoju ducha zadzwonilem, towar dostalem i nie musialem sie denerwowac na forum czy latac po sklepach. Jak kto woli, po prpstu nie rozumiem tego, ze ktos woli marnowac czas na narzekanie na forum zamiast poswiecic dwoch minut na telefon.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #587 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 11:28:34 »
Tylko ja dzwoniłem i dostałem 2 maile zapewniające o wysyłce - i cisza...

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #588 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 12:56:04 »
Coś sie ruszyło:

"Najmocniej przepraszamy , nastąpiło nieporozumienie i przesyłka jednak nie wyjechała z magazynu , w ramach rekompensaty otrzyma Pan nr 73 gratis.

Egzemplarze jeszcze dziś zostaną wysłane."

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #589 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 12:58:31 »
Ja też nie "nigdzie nie latałem". Zamówiłem 5 ostatnich numerów w empiku z dostawą do domu.

Miałem prenumeratę od 1 numeru i też mi obiecywali, że lada dzień opóźnione przesyłki dotrą. Może intencje mają dobre - nie wnikam. Fakt jest jednak taki, że nie potrafili dokończyć kolekcji w sposób profesjonalny.

Prenumeratorzy i tak byli od początku klientem drugiej kategorii. Myślicie, że w ciągu tych kilku lat mało razy dopytywałem, gdzie jest moja paczka? Ile raz przychodziła mi paczka rzekomo idąca pocztą 20 dni i z wygasłym terminem płatności na fakturze? W pewnym momencie miałem dość bycia dymanym, bo i tak nic nie zyskiwałem będąc w tym chorym układzie.

Możliwe, że wywalam teraz żółć, ale zbieram kilka kolekcji - WKKM, SBM, WKKDC, Transformers. Kolekcja Marvela trwała ile...6 lat? I przez te 6 lat JEDEN raz był problem z poważniej uszkodzonym tomem. Czyli da się.

Rezygnujcie i zakupcie tomy z wysyłką do domu. Niech przynajmniej na koniec zobaczą konkretny odpływ świadomych ludzi.
 

Coś sie ruszyło:

"Najmocniej przepraszamy , nastąpiło nieporozumienie i przesyłka jednak nie wyjechała z magazynu , w ramach rekompensaty otrzyma Pan nr 73 gratis.

Egzemplarze jeszcze dziś zostaną wysłane."

Bankowo ruszyło ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Pn, 09 Wrzesień 2019, 13:00:15 wysłana przez mac433 »

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #590 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 13:02:54 »
W załączniku dostałem numer przesyłki, to chyba dostanę :D

Ja jestem  prenumeratorem od #1 a te cyrki zaczęły się dziać przy # 69 ;/

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #591 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 13:53:41 »
To w takim razie trzymam kciuki z całego serca. Może wykopują się z tej sytuacji.

Daj znać, jak otrzymasz przesyłkę :)

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 903
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #592 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 11:01:08 »
Do mnie nie w zeszłym tygodniu też dotarły numery 76 i 77. W sumie za miesiąc powinna się już skończyć ta farsa. Albo za dwa jeśli chcą wysłać osamotniony ostatni numer w ostatniej paczce. Chociaż na chłopski rozum powinni dać trzy tomy po prostu.

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #593 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 14:02:33 »
Wreszcie dostałem paczkę z poprawnymi tomami w tym jeden gratisowy za całe to zamieszanie :) Oby dalej wszystko już docierało poprawnie.

Offline Darth_Simon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #594 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 21:24:27 »
Hej
Pytanie dla tych co mają całość.

Jaka jest łączna szerokość wszystkich tomów ?

Jestem w trakcie projektowania nowej półki na komiksy.
Zmierzyłbym samemu ale kilka tomów pożyczyłem.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #595 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 22:11:00 »
Hej
Pytanie dla tych co mają całość.

Jaka jest łączna szerokość wszystkich tomów ?

Jestem w trakcie projektowania nowej półki na komiksy.
Zmierzyłbym samemu ale kilka tomów pożyczyłem.


Ok 102 cm.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline jed84

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #596 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 13:37:02 »
Tak z ciekawosci, jak finalnie prezentuje sie panorama dla WKKDC w polskim wydaniu?

Offline Mateusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #597 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 13:55:58 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #598 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 17:59:57 »
@UP
No niestety - paru numerów nie mam (np. Nowy Porządek czy Sprawiedliwość). Cieszę się z tego co wyszło, będzie u mnie stało po wsze czasy. Oczywiście wielka szkoda, że urwano w połowie oryginalnej niemieckiej listy. Tyle świetnych tytułów na razie (nigdy?) po polsku nie dostaniemy.

Offline bibliotekarz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #599 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 23:08:58 »
Uzupełniałem wybrane pozycje, gdy kolekcja zmierzała ku końcowi. Mam już większość z tego co chciałem. I tak patrząc na panoramę to jest spójna tak do 20. numeru a potem luki są coraz większe. To co najlepsze dali na początek a potem już sporo rzeczy różnej jakości. Żal, że nie pojawiło się za to wiele ważnych i interesujących historii.
Batman returns
his books to the library