Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 188761 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline wonap

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #540 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 15:15:58 »
Jestem po 4 zeszytach wczoraj wydanego Supka i ja cię! Jakie te komiksy z przełomu 80-90 były dobre. Nie chodzi o sentyment. To się po prostu jakoś układa w całość, współgra ze sobą. Jest harmonijne. Plus rysunki. Zupełnie inaczej teraz tworzy się fabułę Superhero. Ciekaw jestem, jak fani w USA odbierają przejście ze współczesnych Superhero na te starsze, czy odnajdują się w ich lekturze, bo w PL chyba za dużo takich osób nie ma - a może są? Nie mówię o starych bykach pamiętających tamte czasy, tylko o nowych czytelnikach zaczynających od współczesnej oferty.
Obecnie są bardziej zajęci promocją poprawności politycznej niż myślenia nad fabuła;) wiecej debat komu plec czy kolor zmienic niz cos ciekawego;) z superhero nowych nic ostatnio juz nie kupuję;) dam szanse gdy kolekcja Spider-Mana wyjdzie;)

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #541 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 10:25:26 »
z superhero nowych nic ostatnio juz nie kupuję

Witam w klubie. Z sentymentu i przyzwyczajenia kupuje jeszcze tylko komiksy z X-Men a tak to zupełnie olałem współczesne superhero. A żale DiDio są zabawne.

Co do WKKDC to szkoda, że gdy miały się zacząć fajne tytuły (dużo przedruków z okresu TM-Semic) to akurat kolekcja zostaje urwana.

Offline Darth_Simon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #542 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 22:40:44 »
Jeżeli chodzi o ostatni tom to czytało mi się go rewelacyjnie.
Jedyną uwagę mam do kolorów.  Prawidłowo wykonany jest chyba niebieski, czerwony i żółty na kostiumie Supermana.
Reszta to te nieszczęsne kropeczki, które pamiętam z czasów Tm-Semic

Ja miałem bardzo miły powrót do dzieciństwa (jak czytałem tę historię po raz pierwszy miałem pomiędzy 10 a  15 lat)
Jestem ciekaw jak ten tom odbiorą osoby, które przeczytają tę opowieść po raz pierwszy (szczególnie, że współczesny sposób opowiadania historii w komiksach różni się do tego sprzed ponad 25 lat)

Czy ktoś kto czytał to po raz pierwszy mógłby się wypowiedzieć ?

Jestem ciekaw czy tu zadziałały tylko moje wspomnienia czy też historia broni się sama.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #543 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 20:49:33 »
Jutro ostatni tom kolekcji, a tu cisza w temacie. Ja oczywiście kupuję Hawkmana, nie mogę się doczekać tej historii. A wy? Będziecie robić jakieś podsumowanie kolekcji DC?

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #544 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 20:57:25 »
Kupiłem tylko trzy numery, w tym jeden idzie na sprzedaż (Śmierć Supermana) bo po rozfoliowaniu okazało się że nawet nie dali okładek.

Offline R~Q

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #545 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 21:12:17 »
jeden idzie na sprzedaż bo po rozfoliowaniu okazało się że nawet nie dali okładek.
dramat

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #546 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 22:31:01 »
dramat
Nie dramat tylko wybrakowane wydanie. To już wolę edycję TM-Semic.

Offline Gascon200

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #547 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 22:34:31 »
Może jakaś ankieta "Najlepsze tomy WKKDC"? :)

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #548 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 22:48:06 »
Mi tydzien temu obiecali przyslac tomy 70 i 71 i nadal cisza :D

Offline Nawimar III

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #549 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 23:30:13 »
"Hawkmana" oczywiście biorę mimo że mam tę historię w zeszytach. W końcu to pierwszy w Polsce solowy album z tą liczącą sobie blisko osiem dekad postacią. Historia ciekawa choć prawdziwie udanie zrobiło się dopiero wówczas gdy Geoff Johns przejął serie w całości wraz z ósmym epizodem. Ale i tak warto. O ile rzecz jasna lubi się klasycznych herosów uniwersum DC.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #550 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 08:21:38 »
Żadnej reklamy Batmana w ostatnim tomie? Czymś muszą wypełnić "puste" strony  :)

Offline Mateusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #551 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 08:29:15 »
Jest reklama Batmana, ale Batmana Metal.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #552 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 08:53:52 »
Jest reklama Batmana, ale Batmana Metal.

Szkoda. Miałem nadzieję, że zapowiedzą kolekcję Batmana.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Nawimar III

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #553 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 11:29:47 »
Dodali natomiast karteczkę z informacją o zakończeniu kolekcji i podziękowaniami "(...) za ponad dwa lata wspólnego czytania!". A na karteczce Batman. Może to jakiś znak....

Offline Arion Flux

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #554 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:11:56 »
A czy ten Batman na karteczce to mruga okiem i uśmiecha się tajemniczo? Bo jak nie, to pewnie dali tylko po to żeby wkurzyć - takie splunięcie w twarz kolekcjonerom i wiernym czytelnikom WKKDC.