Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 190056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #496 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 21:04:06 »
Drugi raz w ciągu miesiąca dostałam zdublowaną przesyłkę.  ::) A po numerach 74 i 75 ani śladu. Do tej pory nie miałam z Eaglemossem żadnych problemów, coś się na finiszu skiepścili.  :-\

Identyczna sytuacja u mnie!

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #497 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:10:26 »
Kupiłem numer 78, zaraz zacząłem czytać na przystanku i już przy pierwszym żarcie o Burger Kingu dławiłem się ze śmiechu. Międzynarodowa Liga Sprawiedliwości to bardzo dobrze poprowadzony i napisany komiks. Humor w takich historiach to podstawa. Lepiej się to czyta niż JLA Morrisona. Tylko kolory mogły by być bardziej żywe.

Offline Nawimar III

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #498 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 11:22:39 »
Też jestem zdania, że humor w tym tytule się nie zestarzał. Ogólnie im dalej tym lepiej i aż szkoda, że nie doczekamy się dalszego ciągu tej serii. Cieszy natomiast przedruk debiutu Mister Miracle'a. Kirby'ego nigdy za wiele.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #499 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 19:57:26 »
Im dalej tym lepiej, ale niestety tak po środku żarty zanikają. I to zjawisko ja widziałem nie tylko tutaj, ale np. Bendis tak pisał też Nowych Avengers - na początku onelinery i facepalmy co stronę, co dymek wręcz, ale potem niestety chyba się pomysły kończą i jest już normalniej. Bez tak wielu śmichów-chichów jak na początku. A szkoda, bo dobry humor w komiksach cenię najbardziej.

Jeszcze jedną zaletą tych dwóch tomów jest to, że teraz naprawdę mogę się zgodzić z opisami poszczególnych odcinków kreskówki Batman the Brave and the Bold, które kiedyś czytałem na BatCave. Tamten świetny serial naprawdę był mocno oparty na tym komiksie - i to pod względem fabuły i występujących postaci. Szkoda, że to już koniec, bo tylko epizodzik zaliczyły Fire and Ice.

Spoiler: PokażUkryj


Ale oczywiście są jest też dość spora wada. Matryce i ich przedruk są fatalne. Miejscami piksele/rozmycia czy co tam to jest, to aż zęby wybija. Szkoda, że Eaglemoss tego nie dopracowało. No i jeszcze kolory są strasznie wyblakłe. Ale za te wszystkie teksty 2 tomy JLI były spoko. Czytałbym dalej. Wyszło lepiej niż późniejsze JLA Morrisona.

Żal że już nie dostaniemy Nowych Bogów Kirbiego, którzy mieli być w dalszej części Kolekcji. Na małą zagryzkę mamy tylko ten jeden zeszycik Mr Miracle'a. Mało.
O - jeszcze jest wspomnienie we wstępie Millenium. Czytałbym. Tylko nie pamiętam czy Nawimar mówił o tym evencie gdy omawiał eventy DC kiedyś na Leszku.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #500 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 10:49:46 »
Jestem pozytywnie zaskoczony 78 tomem! Niby lata 80-te i kolejna wariacja na temat drużyn DC a tu taki dowcip. Dosłownie i w przenośni. Interakcje, humor, rozpisanie postaci jak rzadko uświadczmy w komiksach. Dla mnie do super spiętym Batman Metal to relaks.  Tak się pisze kultowe komiksy!
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #501 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 14:02:15 »
Czy ktos oprocz Pocztara dostal juz prenumerate 74 i 75? 3ego sierpnia napisalem do nich maila na oba podane przez Pocztara adresy, ale do tej pory nie ma z ich strony zadnej reakcji.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #502 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 14:51:22 »
Ja do nich dzowniłem i dostałem info, że wysyłka pójdzie w tym tygodniu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #503 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 15:08:40 »
Szekak, a gdzie namierzyles ich numer telefonu?

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #504 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 15:17:35 »
Dostałem na fb - 603212215.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #505 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 18:38:13 »
Dostałem na fb - 603212215.


THX jutro musze dzwonić bo juz mam 2x tą samą paczkę  ;/

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #506 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 19:12:37 »
Dzieki, jutro bede dzwonil.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #507 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 13:53:14 »
Napisz do nich też przez FB - tam odpisują. Nie są decyzyjni, ale mogą spróbować coś przyspieszyć :)

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #508 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 14:58:28 »
Dzieki, ale nie mam facebooka. Na szczescie udalo mi sie dzisiaj do nich dodzwonic. Jeszcze raz dzieki za namiary.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #509 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 15:26:20 »
Zaden problem. Jaka informacje uzyskales?
Piękno jest w oczach patrzącego.