Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 190095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piterrini

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #435 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 23:58:53 »
Malowane komiksy uwielbiam, stąd pierwszy raz od wielu miesięcy kupię nowy tom kolekcji.

Tom 67 (Superman/Batman: Legendy najlepszych na świecie) pominąłem niestety, jak wygląda teraz dostępność tomów, powiedzmy, po numerze 50? Mignęło mi, że nakłady małe i nawet dla prenumeratorów nie ma  :P Przy promocjach na stronie Eaglemoss zaglądam w kolekcję, ale tam same stare tomy...

Offline OokamiG

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #436 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 02:30:04 »
Potwierdzam, dziś zamówiłem w empiku pierwszy od dawna tom kolekcji :Superman: Co się stało z człowiekiem jutra?.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #437 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 08:14:46 »
Było, było. Na przełomie 1992 i 1993 roku jako "Kryzys Szkarłatnego Kryptonitu".
Z ciekawości sprawdziłem - historia wydana od listopada 1992 do stycznia 1993 (nr #24-26). Brakuje tylko zeszytu Starman #28, który będzie w kolekcji.

jak wygląda teraz dostępność tomów, powiedzmy, po numerze 50?
Tak jak wcześniej koledzy pisali na Empiku dostępna jest zdecydowana większość tomów - https://www.empik.com/prasa,44,s?sort=scoreDesc&q=wielka+kolekcja+komiks%C3%B3w+dc+comics&qtype=facetForm
Jak nie masz Empiku pod nosem to możesz też zamówić przez Kiosk online do kiosku Ruchu - https://kiosk.ruch.com.pl/t/kategorie/ksiazki/kolekcje/wielka-kolekcja-komiksow-dc

Offline Piterrini

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #438 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 19:03:30 »
Dzięki wielkie, zmyliły mnie te dwukrotne przebitki na Alle przy nowych tomach.

Ruch w aspekcie kolekcji przebija empik, bo jeszcze od Hachette są dostępne rzeczy (mało bo mało, ale są) :)

Edit: Empik więcej ma wkkdc, więc zbyt prędka ocena wyżej.
« Ostatnia zmiana: Cz, 11 Lipiec 2019, 19:08:52 wysłana przez Piterrini »

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #439 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 23:21:13 »
Mi tam się Dynastia Mrocznego Rycerza spodobała. Od czasów Justice League TAS i historii "Czas Dzikosa" lubię Savage'a. W animacji JL: Doom też nieźle wymiatał. Tutaj jest dobrze oddany jego przebiegły charakter. Niezłe rysunki. Dla miłośników Billa Sienkiewicza zwłaszcza ostatni akt - kwintesenscja lat 90-tych. Chociaż można by trochę dodać szczegółów przy wyjaśnianiu planu Vandala.
Tłumaczenie Jakuba Sytego też jest ok.
« Ostatnia zmiana: Cz, 11 Lipiec 2019, 23:32:56 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #440 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 11:11:38 »
Dostal ktos juz prenumerate numerow 74 i 75? Bo cos sie spozniaja w tym miesiacu, a nie ma z nimi zadnego kontaktu ( na maile na adres podany przez @pocztar tez mi nie odpisuja).

Offline Wolvi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #441 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 11:34:59 »
Ja wczoraj pisałem z nimi bo nie dostałem jeszcze numerów 72-73 i dostałem odpowiedz meilowo kolekcjeeaglemoss@gmail.com     

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #442 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 12:30:07 »
Pisalem na ten adres przedwczoraj z wyrazna prosba o odpowiedz, ale jak na razie jej nie dostalem.

Offline nori

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #443 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 19:57:51 »
kolekcjeeaglemoss napisały na Instagramie: "nie będzie - zatem to nie plotki :) kolekcja DC kończy się na 80 tomach. Co do BOK - zaszły spore zmiany. Zrezygnowaliśmy z infolinii i zmieniliśmy adresy e-mail :) aktualne dostępne są na naszej stronie :)"
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #444 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 21:19:48 »
Ale to się posypało. Smutno się robi, zwłaszcza, że właśnie teraz na liście niemieckiej zaczynały się jeszcze lepsze tytuły niż do tej pory. Żal. ETZ.

Offline Cypher

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #445 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 22:22:26 »
Zamykają, bo się chyba nie opyla. Kij im w oko.
Ostatnio w spamie od Eaglemoss dostaję info jak to się oni dla mnie zmieniają, nowy panel klienta dla mnie, nowy operator płatności online, nowy mail. Ale nie piszą że jednocześnie zamykają boka. Upraszczają i komputeryzują proces zamawiania, nie wiem czy też nie wysyłają z UK, bo teraz widzę DHL 4 dni. Jak zamawiałem jakieś figurki z AvP to paczka szła z UK. Teraz wystarczy jedna pani Krysia, do odpisywania na maile, że przesyłkę właśnie wysłali czy na FB, gdzie gdy ktoś napisze coś "niewygodnego", to zaraz kasują post.
Lepiej handlować figurkami średniej jakości i modelami (chociaż te ze Star Treka bardzo lubię) niż wydawać komiksy. Żeby jeszcze ich oferta pokrywała się z tym, co oferuje sklep w Anglii, bo u nas mamy tak 25% jego zawartości. Komiksy z angielskich kolekcji, które wrzucili do naszego sklepu kilka lat temu, dalej wiszą, ale zero jakiegokolwiek update'u, dalej to samo, nie wrzucili chyba jednej nowości. Jakbym lubił teorie spiskowe, to bym napisał, że ktoś im zabronił wrzucać tomy z angielskich kolekcji do naszego sklepu. :(

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #446 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 22:33:12 »
Angielskich Batmanów nie wrzucili do siebie do sklepu  ;)

Offline Cypher

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #447 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 22:52:12 »
Kolekcji Batmana nie musieliby wrzucać. Mogliby wrzucić angielskie tomy kolekcji komiksów DC (szczególnie te nowsze) czy nowsze tomy kolekcji komiksów Star Trek.

Poza tym zawsze można zrobić ankiete.
Dlaczego Eaglemoss nie wrzucił do polskiego sklepu angielskich tomów kolekcji Batmana?
A. Bo wkrótce wyda ją po polsku.
B. Bo Mr. TK zabronił.
C. Bo Batman śsie i wkrótce w Polsce wyda kolekcję komiksów Judge Dredda.
🤔

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #448 dnia: So, 13 Lipiec 2019, 09:08:39 »
Dla prenumeratorow koncowka bedzie nerwowa, dotarly do mnie tomy 68 i 69. Jeszcze troche to przemeczenia zostalo oby poszlo gladko, juz sie boje jak beda reklamacje rozwiazywac.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #449 dnia: Nd, 14 Lipiec 2019, 03:16:56 »
Myślałem, że Dark Knight Dynasty mam w Elseworlds vol3, a tu kicha....trzeba będzie na koniec kolekcji jeszcze cuś nabyć :)
,, - Eeeeech.''