Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 188722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Darth_Simon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #345 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2019, 22:40:19 »
Także polecam ten tom.

Esencja Supermana moim zdaniem, gdzie nawet utrata mocy nie zmienia Jego podejścia do życia i wartości, które wyznaje.

Mam wrażenie że dotychczasowe zaprezentowane tomy z dodatkowej 20-tki mają wyższy poziom niż pierwsza 60-tka.

A może jest po prostu mniej rozczarowań.

Jak Wy myślicie ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #346 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 23:46:15 »
A tak jeszcze z okazji tego 80-lecia Batmana i zbliżającego się w lipcu tomu. Słyszał coś ktoś o Dark Knight Dynasty? Będzie to fajny komiks do poczytania?

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #347 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 01:37:11 »
To jeden z Elsewordów, więc tak ;)
,, - Eeeeech.''

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #348 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 13:21:00 »
A ja mam pewien problem z Elswordami - przeszkadza mi to, że dana historia nie ma mając wpływu na główne uniwersum sprawia wrażenie jakby się nie wydarzyła.
Oczywiście masa jest świetnych pozycji spoza kanonu (wystarczy tu przywołać Powrót Mrocznego Rycerza) ale jak wydawany jest jakiś elsword nawet z ciekawym pomysłem to mam gdzieś tam w głowie taką myśl "etam, to i tak nie ma wplywu na daną postać" i jakoś nie potrafię się cieszyć wydaniem takiego komiksu.

John

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #349 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 13:25:25 »
Ale ta historia się wydarzyła, w swoim własnym świecie, i nic nie stoi na przeszkodzie byś mógł się nią cieszyć tak samo.

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #350 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 18:11:51 »
Ja i tak biorę wszystko. A tym bardziej cenne te tytuły, bo lecą ostatnie tomy. :/ A dobrego Batmana zawsze z chęcią się poczyta (ostatnia jego solówka w polskiej edycji :( ). W środę Tytani i mam nadzieję, że będzie to komiks równie niezły co Kontrakt Judasza.

Osobiście wolałbym jakieś zbiorówki z Legends of the Dark Knight, ale i to brałbym jak ciepłe bułeczki. Swoją drogą to zastanawiające , że dotychczas Egmont nie wydał żadnej pełnej starszej serii w takiej formie jak Marvel Classic. Ja rozumiem, że się DC gorzej sprzedaje, ale przecież to Batman i w tym przypadku nie przeszkodziłaby nawet WKKDC, która tak na dobrą sprawę z Batmanem też skupiła się na mini-seriach a z regularnych wydań dała tylko fragmenty Morrisona.

No dali jeszcze Husha oraz 3 tomy regularnej serii Superman & Batman. A gdybyśmy poszli dalej listą niemiecką, to byłyby jeszcze Second Chanses i seria Batman i Outlaws. Mi tam się te zamieszczone miniserie na ogół podobały (choćby Batman/Huntress). A resztę Eaglemoss wydzieliło do odrębnej Kolekcji o samym Batmanie.

Heh - aż dziwne, że w Niemczech nie zrobili też czegoś o samym Supermanie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 23 Czerwiec 2019, 18:21:24 wysłana przez Bazyliszek »

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #351 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 18:44:32 »
  Fakt Hush został wydany w ramach "Batmana", ale to jedyna i całkowicie osobna historia duetu Loeb i Lee, więc można to raczej uznać za mini-serię wklejoną pomiędzy runy innych autorów. Superman/Batman czy Batman/Huntress to nie Batman. Także, mimo tego że w WKKDC sporo Batmana było to z wyjątkiem staroci i fragmentów Morrisona ominęło ono serie składające się ze swego czasu ongoingów.

Offline nori

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #352 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 07:35:13 »
Dzisiaj wychodzi Teen Titans: The Future is Now, warte to coś?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Gascon200

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #353 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 08:00:27 »
Dzisiaj wychodzi Teen Titans: The Future is Now, warte to coś?

Moim zdaniem tak - szczególnie jak się lubi Tytanów.
No i jak ci nie męczy temat ''alternatywna przyszłość''.
Run ma swoje problemy, ale to i tak najlepszy run Teen Titans (tego wieku, Wolfman to trochę inna skala ;)) , bo potem jak już byli inni scenarzyści od Johnsa było już tylko gorzej.
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Czerwiec 2019, 15:13:43 wysłana przez Gascon200 »

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #355 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 17:58:17 »
Dopiero zacząłem ale mi już się podoba. Zawsze lubiłem wyprawy w pokręconą przyszłość i starcia ze złymi wersjami samego siebie.

Tylko jedna rzecz - otwieram zafoliowany tom, a tam w  środku dziurka na 4 strony, jakby ktoś długopis wbił albo co. Jakim cudem to się zrobiło?

« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Czerwiec 2019, 18:04:35 wysłana przez Bazyliszek »

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #356 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 07:27:34 »
Tylko jedna rzecz - otwieram zafoliowany tom, a tam w  środku dziurka na 4 strony, jakby ktoś długopis wbił albo co. Jakim cudem to się zrobiło?
Daj spokój. Nightwing to zaprawiony w bojach chłop. Po prostu musieli dodać mu jakąś bliznę na twarzy  ;)

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #357 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 09:56:30 »
@Bazyliszek: Jak widać znany nożownik zmienił narzędzie i teraz zamiast ciąć, dziurawi tomy.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #358 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 21:54:01 »
Cholipcia mam problem z prenumerata. Tz od maja nic do mnie nie przychodzi,a ostatnimi czasy nie poświęcam zbytnio temu czasu wiec czas nieco poleciał. Moje ostatnie tomy to 66 i 67. Dziś zona płacąc rachunki zapłaciła w ciemno kolejna kasę na ich konto(ponawia co miech te same rachunki), następnie zapytawszy czy cos odbierałem. Oczywiście nic nie dostałem, dodzwonić sie dzisiaj do nich rady nie dałem a maila dopiero co naskrobałem. Czy ktoś miał podobnie jak ja? Robił może ktoś nadpłaty czy coś takiego? Teraz to nawet nie wiem czy i w zeszłym miechu kasa za nic do nich poszła także nieco się wpieniłem jak sobie uświadomiłem co się dzieje.

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #359 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 22:00:10 »
Może paczka zaginęła na poczcie a Eaglemoss nawet o tym nie wiem (tak miałem z DeAgostini). Proponuję zadzwonić do biura obsługi.