Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 190079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nori

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #285 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 19:12:05 »
Przekonaliście. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

John_

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #286 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 19:15:23 »
Im dalej tym lepiej. Szkoda że tylko liźniesz temat w kolekcji, bo ta seria naprawdę pozytywnie złapała mnie za serce. Właśnie na łamach tego wydawnictwa Guy Gardner stał się moją ulubioną Zieloną Latarnią.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #287 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 20:12:51 »
Nie wchodziłem parę dni na forum, wracam zadowolony z Poznania, a tu mi kolekcję przerywają.

To nie jest hobby dla starych i nerwowych ludzi...dzięki WKKDC kupiłem parę tytułów, co do których już traciłem nadzieję, że postawię je na półce, dodatkowo poznałem sporo takich, na które pewnie nie zwróciłbym uwagi. Noż kurna.


Edytoryał=  tak na forum mnie ludzie  zachęcali  do "Kontraktu Judasza", że w końcu kupiłem.. Oto siła Komikspeca :D

« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Maj 2019, 01:02:14 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #289 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 15:59:01 »
...czy dobrze widzę, że występuje w tym tomie Creeper? :D ... dzięki za prezentację, Mateuszu.
,, - Eeeeech.''

Offline erol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #290 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 17:59:31 »
...czy dobrze widzę, że występuje w tym tomie Creeper? :D ... dzięki za prezentację, Mateuszu.

taa, występuje  :D

Offline Tymon Nadany

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #291 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 11:40:57 »
Z tego co zauważyłem to Eglemoss nie ma szcześcia do wydawania produktów typu superhero w latach 2009-2012 wydawali  ołowiane figurki Marvela było  około 75 numerów i 2 specjalne  w międzyczasie  cena  figurek wzrosła papier magazynu stracił 4 strony i grubą  gramaturę papieru,,  z WKKDC sytuacja jest prawie analogiczna  kolekcja wytrzymała 3 lata, miała jednego speciala i w międzyczasie cena lekko wzrosła.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Maj 2019, 11:48:24 wysłana przez Tymon Nadany »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #292 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 12:46:20 »
w międzyczasie cena lekko wzrosła.
Tak samo było w UK przy tomie 37.

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #293 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 13:12:05 »
U Niemców też podrożyli  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #294 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 15:56:18 »
U Nas podrożyli 2 zł a u Niemców 4 Euro.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Darth_Simon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #295 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 21:25:41 »
Niestety DC jest mniej popularny niż Marvel.

Jest to moim zdaniem pokłosie dużo mniej popularnego filmowego uniwersum.

Niszowe postacie Marvela (np. Ant-man, Strażnicy Galaktyki) stali się dużo bardziej rozpoznawalni niż główne postacie DC (Wonder Woman, Flash)

Kolekcja DC ma wg mnie bardzo fajny dodatek w postaci tych archiwalnych zeszytów.

Pozwala to dość ładnie zaobserwować jak komiksy zmieniły się jako sztuka na przestrzeni tych 80 lat,

Jeżeli chodzi o zawartość to mam wrażenie że dużo mniej jest historii wyrwanych ze środka czy początków runów a więcej samodzielnych i zakończonych historii.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #297 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 15:05:16 »
Ekscytujące, kolejny niekompletny komiks w niekompletnej kolekcji niekompletnych runów.

Całe szczęście, że Egmont zdążył to wydać.

Offline OokamiG

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #298 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 15:36:53 »
Nie wiem jak po przeczytaniu części Swamp Thinga w kolekcji, można nie chcieć sięgnąć  po więcej.  Doskonała rzecz, jednak ja bym polecał zaopatrzyć się w doskonale prezentujące się  wydanie Egmont. Ma się wtedy całość i do tego ładnie wydane.

Offline Mateusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #299 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 21:27:30 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami