Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 190637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #630 dnia: Śr, 23 Październik 2019, 15:49:24 »
Kozak ja dostałem dopiero 74 i 75 :)

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #631 dnia: Śr, 23 Październik 2019, 19:28:24 »
Up
A dostałeś fakturę?,
Bo ja dostałem te same nr co Ty ale brak kwitka. Konta im się chyba nie zmieniły, do kiedy masz termin zapłaty?

sum41

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #632 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 10:17:21 »
Dostałem i termin mam do 19 choć zawsze sie spóźniam - jeszcze nie zapłaciłem :)

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #633 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 10:22:41 »
Ja place od pewnego czasu w tym samym dniu lub dzien po. Moze dlatego mam juz zakonczona prenumerate☺

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #634 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 12:14:57 »
Wczoraj doszla do mnie ostatnia przesylka premumeraty z numerami 79/80. Wreszcie koniec uzerania sie z reklamacjami, opoznionymi przesylkami... W koncu moge sie zabrac za czytanie☺

Ale jak to? Nie jest tak, że wysyłają numery 78 i 79 razem? a nie 79 i 80?

Offline Arne

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #635 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 12:54:23 »
Po poprzednich opoznieniach i moich interwencjach w BOKu, wyslali mi nr 74-78 w jednej paczce, wiec poxniej pewnie im sie juz nie oplacalo wysylac 2 paczki po 1 numerze, wiec wyslali 2 ostatnie jedna przesylka.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #636 dnia: Pn, 04 Listopad 2019, 18:38:53 »
Dostałem dziś teoretycznie ostatnią paczkę z Eaglemoss, a w niej, zamiast Hawkmana.... numery 71 i 72, które przyszły do prenumeratorów już w połowie maja. I cholera wie dlaczego. Bo tak.

Tak sobie myślę, jaki oni muszę mieć tam bur... nieporządek. I chyba nie chciałbym, żeby wydali kolejną kolekcję typu Batman. Prenumerata tak wygląda, że lepiej w ogóle nie mieć z nią nic do czynienia.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #637 dnia: Wt, 05 Listopad 2019, 19:04:38 »
U mnie też niezle jaja. Przemka zaskakuje mnie coraz bardziej. Dopiero co dostałem tomy 74 i 75 tydzień temu. Jeszcze nie zapłacone a dziś przyszła kolejna przesyłka od Egllmossu. Fajnie cieszę się... heh po otwarciu Zonk jeden tom😲
Nr 80, ostatni Hawkman się wyrwał i doleciał.
Ciekawe czy dostanę 4 poprzednie brakujące mi numery 🤔

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #638 dnia: Wt, 05 Listopad 2019, 19:15:33 »
Tak czytam i zastanawiam się...co Wami kieruje, że nadal soedzicie w tej prenumeracie? Wrodzony masochizm?

Dlaczego zwyczajnie nie olejecie tych amatorów i nie kupicie brakujących sztuk nawet na allegro?

Przecież to jest dramat. Byłem w takiej samej sytuacji, podziękowałem i już od dawna mam komplet kolekcji.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #639 dnia: Wt, 05 Listopad 2019, 19:54:02 »
Prenumerata jest wygodna dla tych co i tak nie czytają na bieżąco i nie ma znaczenia, że dostaną numer 50-ty, kiedy w kioskach jest już numer 56-ty. Gdyż kupki wstydu robią swoje. No, ale jak się zaczynają jaja z niekompletnością wysyłek - to zmienia postać rzeczy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #640 dnia: Wt, 05 Listopad 2019, 20:43:41 »
Tak czytam i zastanawiam się...co Wami kieruje, że nadal soedzicie w tej prenumeracie? Wrodzony masochizm?

Zależy jak na to spojrzeć. Dla wielu WKKDC to już historia. Prenumeratorzy wciąż przeżywają te emocje związane z wyczekiwaniem i czytaniem kolejnych tomów.

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #641 dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 06:27:11 »
Dziwne tłumaczenia :) Sądziłem, że prenumerata jest sposobem na zebranie kolekcji bez wychodzenia po tomy do sklepu. No ale w tym wypadku są jaja z terminowością paczek, z zawartością paczek, z dublami etc. W takim wypadku po co? Bo przesyłka darmowa?

Nie ma racjonalnego powodu trwać w takiej sytuacji.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #642 dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 10:36:44 »
Up
Te jaja to od nie dawna są i się przemeczymy. Nie chcę mi się na dzień dzisiejszy szukać gdzie indziej jak od początku prenumeruje. Denerwujace to jest a nawet tragikomiczne co oni tam wyprawiaja ale nie sama kolekcja się żyje. Na kupce leży  spora ilość do przeczytania, na wkkdc też przyjdzie swój czas. Napisać do nich napisze i tyle, ostatnio pisałem, teraz napisze i napisze raz jeszcze jak będzie kolejna zmoka. Zostały mi 2przesylki do odebrania więc się przemecze i do końca roku temat kolekcji będzie zamknięty.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Listopad 2019, 10:38:29 wysłana przez SawiK »

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #643 dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 11:16:30 »
Fajnie cieszę się... heh po otwarciu Zonk jeden tom😲
Nr 80, ostatni Hawkman się wyrwał i doleciał.

Czyli dostałeś moją, oddawaj ;)
Mną też kieruje wygoda - nie mam czasu latać po kioskach czy empikach, szczególnie że w przypadku prenumeraty po jakimś czasie komiksy z tych kiosków znikają.

BOK mi kazał odesłać te tomy (na ich koszt) i napisali, że jeszcze w tym tygodniu wyślą właściwy numer.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #644 dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 12:16:25 »
Hehe przyfarcilo.
OK dzwoniłem, Pani z BoKu obwiescila, że błędnie puścili wysyłki i żeby się '' nie martwić'' będą wysyłac poprzedzające nr. Zobaczymy co im z tego wyjdzie.