Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 190250 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nawimar III

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #465 dnia: Pt, 26 Lipiec 2019, 12:27:29 »
Pamiętam moment gdy DC Comics promowało tę serię anonsując ją jako przełomowe, zmodernizowane na miarę XXI stulecia nowe otwarcie w dziejach "Szkarłatnego Sprintera". Wyszło jednak przeciętnie i taki też jest najnowszy tom dobiegającej swego "żywota" kolekcji. Oczywiście chętnie nabyłem, bo do Flasha (w każdej postaci) mam sporo sympatii i była to lektura niezła. Nic jednak ponad to i raczej prędko do tego tytułu (o ile w ogóle) nie wrócę. Ale ogólnie jako czytadło "na raz" rzecz się sprawdza.

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #466 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 18:07:15 »
Zgadzam się z tym co napisał Nawimar. To już 4 Flash, mieliśmy wtedy 2006 rok, a oni znowu zafundowali czytelnikom dość standardowy i oklepany origin, z przewagą występów "po cywilnemu" i zupełnie nowym złoczyńcą, który zmusza bohatera do działania. Trochę słabo.
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Lipiec 2019, 20:57:53 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #467 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 10:35:22 »
Numerów 74/75 nadal nie ma. Już powinny przyjść dwa kolejne.
Dostałem maila do BOK-u, napisałem reklamację, bo straciłem cierpliwość.
Mam ochotę napisać gdzieś parę ciepłych inaczej słów o Eaglemoss. Wiem jedno, nie zamówię od nich nigdy żadnej kolekcji, chociażby mieli wydać Batmana.

Offline R~Q

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #468 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 12:13:57 »
Jeśli się nie ma w pobliżu żadnego "normalnego" kiosku, to zawsze można raz na miesiąc/dwa robić zamówienie z Empiku. Po lekturze przepraw forumowiczów z prenumeratą, nigdy nie zamówię prenumeraty żadnej kolekcji.

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #469 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 12:41:20 »
@UP

Eeee - prenumerata Hachette jest spoko. Miałem Conana, miałem chwilę Transformers, mam Superbohaterów Marvela. Wszystko przychodzi regularnie raz w miesiącu jak w zegarku. Jedyną prenumeratą jaka mi od nich nie przyszła był Lucky Luke. Miałem też krótko prenumeratę De Agostini Star Wars i tez przychodziła normalnie.

Natomiast Eaglemoss niestety całkiem się zwija. Zlikwidowali swój BOK, coś tam klecą nowego, ale słabo im to idzie. Stąd ich problemy z wysyłką, ale nie należy obwiniać wszystkich Kolekcji. Tylko wobec takiej ich sytuacji, start ewentualnej ich Kolekcji Batmana jest coraz mniej prawdopodobny.

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #470 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 12:43:41 »
Ja się dziwię tym wszystkim, którzy z uporem maniaka trwają w tej chorej prenumeracie - po opóźnieniach wysyłki tomów ja zakończyłem współpracę z BOK'iem po otrzymaniu podpórek (jak babka tłumaczyła, że opóźnienia są normalne i zawsze tak będzie to szlag mnie trafił).
Nie rozumiem - po co trwać w tej patologicznej prenumeracie?
Ja nie mam Empiku u siebie ale zapytałem kobiety w zwykłym sklepie, w ktorym jest tylko ścianka prasowa czy może to zamawiać - ona zadzwoniła do dostawcy i od tego czasu co dwa tygodnie w środę mam "świeży" tomik.
Nie potrzeba żadnego Empiku czy Saloniku prasowego by kupować na bieżąco - w każdym mieście jest jakiś sklep ze "ścianą prasową", wystarczy dogadać się ze sprzedawcą.

Online Bazyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #471 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:42:07 »
@UP

Zgadzam się. Istnieje coś takiego jak dostawa gwarantowana i wtedy Kolporter przysyła każdy zamówiony tytuł w zamówionej liczbie egzemplarzy. Tylko czegoś takiego kioskarz nie może już zwrócić, więc klient musi być pewny. I dlatego np. @Antari tu narzeka - bo nie chce brać wszystkich tomów Kolekcji jak leci. A nie każdy sprzedawca chce się bawić i zamawiać specjalnie dla jednej osoby po jednej sztuce, raz na jakiś czas.

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #472 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 11:03:26 »
Czy ktoś z szanownego Państwa otrzymał prenumeratę z tomami 74 i 75? Pytam ponieważ BOK zaczyna kręcić i chyba pora ewakuować się z tonącego statku.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #473 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 11:21:01 »
Bok ma nowego maila - napisz do nich i poproś o numer paczki do śledzenia. Do mnie numery 74/75 nadali dopiero wczoraj.

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #474 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 11:23:06 »
Teraz pytanie na którego?

kolekcjeeaglemoss@gmail.com - przez tego maila komunikowałem się z nimi jeszcze 24 lipca.

bok@fat.com.pl - taki znalazłem na stronie kolekcji

Pod który radzisz pisać?

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #475 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 11:33:29 »
up
Ja właśnie napisałem pod oba adresy.

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #476 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 11:37:51 »
Zrobiłem to samo. Nie odpiszą do końca dnia to kończę z prenumeratą i kupię jak człowiek zaległości na necie.

Końcówka kolekcji, a oni takie jaja odwalają. 4 numery wstecz względem ludzi kupujących lokalnie - śmiech na sali.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #477 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 12:04:25 »

Troche sie zapedzilem ,wlasnie listonosz przybyl z tomami 70 i 71. Mimo wszystko pisalem tez o przyspieszenie i wyslanie tez kolejnych dwoch tomow. Ciekawy tez jestem z ktorego meila odposza.

Offline mac433

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #478 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 13:21:31 »
W razie czego proszę o sygnał od osób, które otrzymają przesyłki.
Pisałem na oba maile - póki co cisza.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #479 dnia: Pt, 02 Sierpień 2019, 13:27:41 »
 Tak odpisali z  pierwszego:
"Bardzo przepraszamy, ale aktualnie mamy opóźnienia w wysyłkach prenumerat w związku z dużymi zmianami organizacyjnymi. Bardzo prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości - na pewno otrzyma Pan wszystkie numery do końca prenumeraty."