Autor Wątek: Walking Dead  (Przeczytany 1207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Walking Dead
« dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 19:00:08 »
zakładam nowy topik - byłem srogo zaskoczony, że nikt jeszcze nie dyskutował o tym komiksie na specu.

przeczytałem compendium vol 4 - czyli zbiorek wszystkich tpb do zakończenia serii i cóż mogę powiedzieć? dobrze, że to już koniec. nie chcę za bardzo spoilować ale w momencie zakończenia wątku whispererów mogli już zamknąć serię. od połowy compendium właściwie z trudem brnąłem przez ten komiks. cała druga połowa to już powtórka z rozrywki. mogliby tak ciągnąć w nieskończoność - nowe miasto, nowy świr.

to co podobało mi się najbardziej to posłowie kirkmana. podaje w którym momencie chciał planowo zakończyć serię - okolice setnego zeszytu- ale popularność serii go przerosła i planował pisać dalej. do tego wbił sobie do głowy, żeby dojechać do zeszytu numer 300, żeby pobić jakiś rekord. dobrze, że zamknęli tę serię w tym momencie i nie ciągneli na siłę kolejnych 100 zeszytów.

ogólnie, mimo spowolnienia i wtórności na koniec, całą serię komiksową oceniam bardzo dobrze. dobrze napisane postacie, fajne czarne charaktery, dobra cliffhangery i zwroty akcji.

Offline Torpedo

Odp: Walking Dead
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 10:58:27 »

Offline freshmaker

Odp: Walking Dead
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 18:24:47 »
do zamknięcia :)