Autor Wątek: Ankieta: Imperatyw Thanosa  (Przeczytany 4598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #45 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 20:24:20 »
Poza tym czemu jęczysz o Siege, które wyszło w WKKM. Jakby to zostało powtórnie wydane to byś pierdzielił takie farmazony jak o wznowieniu Imperatywu Thanosa.

Wiedziałem, że to napiszesz. Udajesz że nie rozumiesz. Oczywiście mi chodzi o brak konsekwencji Egmontu, który raz robi takie, raz siakie wydania, bez żadnej systematyczności, logiki i racjonalnego uzasadnienia.

Offline michał81

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #46 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 20:41:11 »
Wiedziałem, że to napiszesz. Udajesz że nie rozumiesz. Oczywiście mi chodzi o brak konsekwencji Egmontu, który raz robi takie, raz siakie wydania, bez żadnej systematyczności, logiki i racjonalnego uzasadnienia.
Naprawdę tak ciężko ci to pojąć? Napisałem ci wyraźnie po Thorze JMSa jest Thor By Kieron Gillen, a nie Siege. Jak Egmont ma spiąć Thora JMSa z Siege? To jest inna sytuacja niż w przypadku Imperatywu Thanosa, gdzie historie zawarte w tym tomie układają się w ciągłą historię. Żeby wydać Siege trzeba najpierw wydać Thor By Kieron Gillen, które prowadzi do Siege, a nie Thor JMSa. Weź ty się ogarnij bo nie wiesz nawet o czym pisze.

To może wg ciebie Egmont powinien wydać 6 pierwszych zeszytów runy JMSa z Siege, bo to było wydane w WKKM i resztę wydać oddzielnie?

Offline xanar

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #47 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 21:24:47 »
Żadna nowość, że o nie wie o czym pisze, zresztą jakby Egmont tego nie wydał to i tak byłoby źle :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 21:33:22 »
Wspaniale, że po tylu latach dostaniemy w końcu zakończenie kosmicznej sagi w Polsce. Trochę czekaliśmy, ale ma nadzieję, że będzie warto.