Autor Wątek: Uniwersum DC  (Przeczytany 66095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darth_Simon

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #330 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 17:10:48 »
Też tak słyszałem. I co więcej ponoć "Szalony Szkot" co najmniej na jakiś czas chce się pożegnać z DC Comics w zamiarze skoncentrowania na własnych projektach. Trochę dobrze, trochę źle, bo krążyły plotki, że negocjuje z zarządem tego wydawcy powrót do zarzuconego w 2015 r. projektu serii "The Shazam Family". A ponoć było to bardzo obiecująco zapowiadające się przedsięwzięcie. Co do czwartego tomu to zakładam, że wielki E. nie przerwie tej serii akurat w takim momencie i w przyszłym roku doczekamy się jej "dopięcia". 

P.S. Sprawdziłem trzeci tom i jest w nim zapowiedź ciągu dalszego. Tak więc OK :)

Tylko niestety jest to zapis "ciąg dalszy nastąpi"
A Egmontowi zdarzało się urwać serię nawet jak już prezentowali okładkę i zaznaczali w którym miesiącu wyjdzie.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline OokamiG

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #331 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 19:38:19 »
Morrisona nie utną, spokojna głowa.

Offline Darth_Simon

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #332 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 20:14:19 »
Też na to liczę.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Odyn

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #333 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 09:16:28 »
Czyta ktoś Ligę Sprawiedliwości od Bendisa? Możecie napisać kilku słów o tej serii? Co się podoba, a co nie i czy w ogóle warto. Widzę w tej serii bohaterów z JLD, co dodaje smaczku.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #334 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 13:48:09 »
Czytał ktos "Suicide Squad: Zła krew"? Miałbym 2 pytanka bo coś mi tam nie pasowało i nie wiem czy to błędy w tłumaczeniu, czy coś źle odebrałem/przeoczyłem:

Spoiler: PokażUkryj
1. Scena śmierci Deadshota - pokazane jak dostaje kulkę w oko, a obok że dostał w klatę, rzuca się to w oczy. To błąd w tej scenie czy coś mnie ominęło?

2. Deadshot mówi pod koniec o tym co trzymają w piwnicy. Niby mówi, że powiedziała to Waller do Locka, ale jak sprawdziłem, to powiedział to Deadshot do Loka; dziwnie to wyszło. To błąd w tłumaczeniu? Jak to wygląda w oryginale?

Offline Darth_Simon

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #335 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 17:28:00 »
Wkrótce w Łodzi powinny się pojawić pierwsze zapowiedzi Egmontu na 2022 rok. Jest coś na co liczycie lub się spodziewacie ?
Ja np. Liczę na All-Star Supermana w ramach DC Deluxe.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline pawlis

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #336 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 19:36:46 »
Ja trzymam za słowo TK odnośnie starego, klasycznego DC. Niech wreszcie powstanie to DC Classic.

Odnośnie Supermana w DC Deluxe to mogliby wznowić Na wszystkie pory roku.

Offline Bazyliszek

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #337 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 20:20:36 »
Ja trzymam za słowo TK odnośnie starego, klasycznego DC. Niech wreszcie powstanie to DC Classic.


TK: Na razie wstrzymujemy się z klasycznym DC, bo Kolekcja blokuje nam tytuły.

Ja  ci mówię - on powie coś w tym stylu. Już tak mówił i znowu ma wymówkę. :)

Damien

  • Gość
Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #338 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 20:29:45 »
Więc nie ma się czym martwić, wg. Twoich poglądów, TK i tak zamorduje te kolekcje, czyli w konsekwencji sam później będzie wydawać klasyczne DC.

Offline Castiglione

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #339 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 21:04:16 »
No nie, on wydaje DC tylko po to, żeby ludzie nie kupowali kolekcji. Jak kolekcja padnie już nie będzie musiał, więc nie będzie DC w Polsce.

Offline SawiK

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #340 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 21:32:09 »
Jak tak rozmyślamy o tym czym nas powali TK to:
Marze o wydaniu Batman vs Predator w DC Deluxe. Oczywiście wiem jaka jest sytuacja Preda i ubolewam na tym niemiłosiernie :'(. Taka zapowiedz by mnie w pełni usatysfakcjonowała i zrobiła by mi cały przyszły rok  8)
Ok a tak realniej:
To jakiś sensowny start z Batmanem pokryzysowym, tak byśmy dostali nowe piękne i uzupełnione wydania po Tm-Semic.Wiadomo Breyfole itd., w tym Batman Venom, Azrael...
Seria 52 w twardych standardowych tomach jak np 100 Naboi.
W Black Label chciałbym w miarę szybko i na świeżo: Superman vs Lobo. Kurde Bele  ;)

Offline OokamiG

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #341 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 21:36:26 »
To jest dobry moment na Batmana Morrisona.

Offline Maragast

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #342 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 23:40:09 »
Wydali Gotyk i Sektę więc w tym stylu mogliby puścić Shaman i Pray.

Damien

  • Gość
Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #343 dnia: Pt, 24 Wrzesień 2021, 00:45:09 »
Batman and Robin Morrisona byłoby ok. Może fani Graysona-Batmana z komiksu "Mroczne Odbicie" by się pokusili.

Offline OokamiG

Odp: Uniwersum DC
« Odpowiedź #344 dnia: Pt, 24 Wrzesień 2021, 01:57:40 »
Tylko, że do do B&R jest cała podbudówka... Wydać należy tylko całość.