Autor Wątek: Łasuch  (Przeczytany 4150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pig-Pen

Odp: Łasuch
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 03 Czerwiec 2021, 15:37:43 »
Witam, komiksu nie czytałem, ale po zwiastunie widzę, że może to być na miarę Stranger Things.

Jestem po lekturze dwóch tomów. Komiks jest dużo bardziej mroczny i brutalny niż to, czego można spodziewać się po serialu ze zwiastuna.

Offline Zaraz Wracam

Odp: Łasuch
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 03 Czerwiec 2021, 19:23:51 »
Aha. Znając Netflixa, to tak pewnie będzie:-(
Czyli polecasz odpuścić sobie serial i zdobyć komiksy najpierw? Czyli w sumie, tak jak powinno się podchodzić do ksiazek/komiksów i ekranizacji.
Dopiero powoli wracam do czytania, mam sporo zaległości, ale chyba warto poczekać i przeczytać komiksy najpierw.
Dzięki.

Offline Zaraz Wracam

Odp: Łasuch
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 16:03:50 »
No i znalazłem. Na iBooks (iTunes) jest 40 zeszytów po £0.49 sztuka. Myślałem bardziej nad papierową wersją, ale jak zobaczyłem, że to autor od "Underwater Welder", to sie przestalem wahać. Zapowiada się świetna lektura ;-)

Offline Pig-Pen

Odp: Łasuch
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 19:34:24 »
Czyli polecasz odpuścić sobie serial i zdobyć komiksy najpierw?

Tak właśnie sądzę. :) I widzę, że tak też ustawiłeś priorytety. Serial może poczekać, a komiks wchodzi szybko. Czytam, że serial ma dobre recenzje, ale sam również zaczekam z obejrzeniem go do przeczytania trzeciego, finalnego tomu. Tym bardziej, że przyznam, że - jak wspominałem - oczekiwałem raczej czegoś w rodzaju "Mad Maxa" a nie ugrzecznionej wersji.