Autor Wątek: Tom Taylor  (Przeczytany 6141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 19:36:21 »
Przeczytalem kiedyś z połowę tego SS Bad Blood i tam było standardowe superhero, ale analizując tutaj % udział wpisów na forum wychodzi, że 95% jego twórczości dotyczy jednak LGBT i podobnych tematów :)

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 19:37:47 »
Zachowania homoseksualne występują wśród wielu gatunków zwierząt z różną intensywnością...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...

Offline sad_drone

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 19:42:01 »
Widzę na specu bez zmian, jeszcze brakuje jakiegoś suma który wrzuci fake news o tym jak to się ten superman nie sprzedaje i zatoczyliśmy pełne koło xD.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline xanar

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 19:53:15 »
Z Wikipedii

"Sondaż Instytutu Gallupa z 2002 roku pokazał, że zdaniem Amerykanów, nawet 21% mężczyzn to geje, a 22% kobiet to lesbijki. Około jedna czwarta pytanych oszacowała liczbę osób homoseksualnych na więcej niż 25% populacji. Natomiast, co najmniej jeden na sześciu pytanych nie był w stanie oszacować tej liczby. Mężczyźni podawali niższe szacunki niż kobiety. Co ciekawe, respondenci obu płci uważali, że wśród osób płci przeciwnej jest więcej osób homoseksualnych niż wśród osób ich własnej płci. Rosnąca liczba homoseksualnych bohaterów w mediach, w większości pozytywnych, może wpływać na akceptację homoseksualności wśród społeczeństwa i tym samym powodować to, że Amerykanie zawyżają liczbę gejów i lesbijek w populacji. Wyniki dotyczące liczby homoseksualnych kobiet bazują na sondażu telefonicznym przeprowadzonym na grupie 489 osób, a mężczyzn – 518 osób. Jak podaje Gallup, amerykański spis powszechny z 2000 roku wykazał, że pary jednopłciowe stanowią mniej niż 1% wszystkich gospodarstw domowych[60]."

To jest to chyba to programowanie społeczeństwa a jeżeli ludzie homo stanowią od 1% do 3% procent to raczej jest to jakaś anomalia.

Nawet jakby przerobili wszystkie te postacie na homo czy tam bi, sprzedaż od tego nie wzrośnie a skutek będzie wręcz przeciwny.

Widzę na specu bez zmian, jeszcze brakuje jakiegoś suma który wrzuci fake news o tym jak to się ten superman nie sprzedaje i zatoczyliśmy pełne koło xD.
A podają jakieś dane o sprzedaży w ogóle ostatnio ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kyms

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 19:58:58 »
Cytuj
A podają jakieś dane o sprzedaży w ogóle ostatnio ?
Nie. Jedyne jakie trafiały w ostatnim czasie do obiegu informacyjnego to ciągłe dodruki zeszytów. Notorycznie dochodzą takie informacje o Supku Taylora czy jego Nightwingu.

Offline Martin Eden

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:00:14 »
A podają jakieś dane o sprzedaży w ogóle ostatnio ?

Rippaverse, którego wątek otworzyłeś kilka dni temu podaje na bieżąco :)
Ale on jest Wujem Tomem, czarnym służącym białasów. Tak mówią o nim tolerancyjni miłośnicy Marvela, nie ja.

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:00:30 »
Widzę na specu bez zmian, jeszcze brakuje jakiegoś suma który wrzuci fake news o tym jak to się ten superman nie sprzedaje i zatoczyliśmy pełne koło xD.

  A sprzedaje się? Gdzie to teraz można sprawdzić? Kiedyś był Comichron, często sobie tam zaglądałem, teraz najlepszą stroną wydaje się ICv2, ale oni właściwie żadnych danych nie podają, tam nie ma Supermana w pierwszej 50. Przeszukałem teraz na szybko i znalazłem kilka artykułów o tym, ze sprzedaje się fatalnie, ale żadnych konkretnych liczb nikt nie zamieścił, więc czy to fakty czy pobożne życzenia autorów ciężko stwierdzić.

Offline xanar

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:29:40 »
Rippaverse, którego wątek otworzyłeś kilka dni temu podaje na bieżąco :)
Ale on jest Wujem Tomem, czarnym służącym białasów. Tak mówią o nim tolerancyjni miłośnicy Marvela, nie ja.

No tak, tam to tajemnicy nie ma, aktualnie jest ponad 3 miliony $ i zostało z 60 dni do końca.
No ale bądźmy poważni, jakby ten Superman się jakoś rewelacyjnie sprzedawał to raczej nikt by tam w tej korporacji tajemnicy z liczb nie robił.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:32:30 »
@xanar Ale wiesz że dc sie nie dzieli informacjami o sprzedaży żadnego tytułu aktualnie a nie tylko supermana ? Zmienił się dystrybutor i on nie przekazuje takich informacji po prostu.

btw co ma to rippaverse do tematu to nie mam pojęcia, ale to już się chyba przyzwyczaić powinienem ze tu ciężko o posty związane z tematem wątku xd.
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:34:34 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Martin Eden

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:40:35 »
Ma tyle, że się odnosi do pytania na temat liczb z rynku amerykańskiego. To za mało?
Gdyby trzymać się tematu ściśle Toma Taylora, to 80% powinno polecieć do kosza. I tak zresztą poleci spora część.

Mam nadzieję, że ten dystrybutor podaje dane chociaż samemu DC. No ale wtedy DC nie miałoby przed nami tajemnic, prawda? Prawda?
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:42:57 wysłana przez Martin Eden »

Offline bibliotekarz

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:48:26 »
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...
Co się stało? Te podręczniki do biologii, które wszyscy znają nagle zaginęły?
Batman returns
his books to the library

Offline Warpath

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:55:39 »
Jeśli chodzi o samego Taylora, to dla mnie najlepsze co napisał to Injustice. Jego DCeased to dla mnie takie meh. Suicide Squad Zła Krew też dupy nie urywa. All-New Wolverine nawet nie próbowałem. Może i pomysły ma dobre, ale jakoś brakuje mi głębi w tych opowieściach. Często słyszę i czytam, że autor świetnie rozpisuje postaci, ale nie potrafił mnie przywiązać do żadnej z nich. Co z tego, że robi rewolucje i potrafi kogoś uśmiercić, skoro na losie żadnej mi nie zależy i nie detonuje to we mnie żadnego ładunku emocjonalnego.

Offline Chmielu

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 21:23:54 »
Nie znam na wylot historii Tima, żeby bronić jego wątku. W rozmowach z kilkoma osobami głębiej znających jego bios usłyszałem, że w różnych momentach były ku temu przesłanki. Momentach, kiedy nie był z Stephanie. Jeśli tak faktycznie było to spoko.

A z kim rozmawiałeś? Z Chuckiem Dixonem może? Bo wiesz, on 100 zeszytów serii o Robinie napisał i tam nie było żadnych analnych klimatów.:D Ale to było jeszcze w czasach kiedy komiksy były rozrywką, a nie platformą tęczowej agendy.
Taylor jest miernym scenarzystą, ale sprawnym aktywistą.
Lewacy/sanitaryści na posterunku - to dobrze. Podręczniki od biologii wyciągają dziś ci, którzy rok temu kolegów z forum na emefkę nie chcieli wpuszczać, wierząc w magiczny eliksir. ;D
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 21:29:18 »
Ale to było jeszcze w czasach kiedy komiksy były rozrywką, a nie platformą tęczowej agendy.

Abstrahując od poglądów, akurat komiksy superhero zawsze były telenowelą, w której wątki nawiązujące tego, co jest akurat "na topie" w dyskursie publicznym były bardzo istotne.

Offline Kyms

Odp: Tom Taylor
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 22:24:25 »
Jeśli chodzi o samego Taylora, to dla mnie najlepsze co napisał to Injustice. Jego DCeased to dla mnie takie meh. Suicide Squad Zła Krew też dupy nie urywa. All-New Wolverine nawet nie próbowałem. Może i pomysły ma dobre, ale jakoś brakuje mi głębi w tych opowieściach. Często słyszę i czytam, że autor świetnie rozpisuje postaci, ale nie potrafił mnie przywiązać do żadnej z nich. Co z tego, że robi rewolucje i potrafi kogoś uśmiercić, skoro na losie żadnej mi nie zależy i nie detonuje to we mnie żadnego ładunku emocjonalnego.
Ładunki emocjonalne całkiem sprawnie były serwowane w Injustice i DCeased. Daleko nie trzeba szukać. W "Martwa ziemia" jest przekonująca podbudowa pod uśmiercenie kogoś z związku, co ma miejsce na początku komiksu. Oczywiście nie sa to długie podbudowy, bo i liczba stron uniemożlwia to. Chcąc wszystko ladnie rozpisane to by komiksy ze 4 razy dłuższe powinny być.