Autor Wątek: Tillie Walden  (Przeczytany 1292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rekinn

Tillie Walden
« dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 09:43:10 »
Zakłądam nowy wątek, bo młoda artystka jest płodna jak nie wiem i fajnie  rysuje. Znacie, czytaliście?

Bender

  • Gość
Odp: Tillie Walden
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 10:38:40 »
Czytałem End of summer i było ok, dziwne ale ok. Natomiast On a Sunbeam to jest dla mnie jeden z komiksów roku. Świeże i oryginalne, mocno obyczajowe ze sci-fi w tle, ze świetnym klimtem. Jeśli należysz do grona "niepokornych albo wyklętych" to lepiej nie czytaj bo "propagan-dar" Ci zwariuje ;)

W kolejce od jakiegoś czasu czeka Spinning.

Jest to na pewno nazwisko, które będę bacznie obserwował. A kolejny nowy tytuł już w tym roku.

Offline Kalander

Odp: Tillie Walden
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 13:24:09 »
Przeczytałem już wszystko, co stworzyła autorka i jestem zachwycony. Na Spinning co prawda się trochę zawiodłem, ale On a Sunbeam to dla mnie jedna z najlepszych rzeczy, jakie przeczytałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Nowelki też jej bardzo fajnie wychodzą. Ogólnie biorę w ciemno wszystko, co Walden postanowi stworzyć. Niesamowite, jak tak młoda autorka (rocznik 96!) może pisać tak dojrzałe rzeczy.

Offline Lou

Odp: Tillie Walden
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 10:14:29 »
Jak na razie czytałam jeden jej komiks - "I love this part" - i średnio mi podszedł. Mam dość obyczajowych historii o smutnych dziewczynach. A że jest tego wysyp i autorki nie pokazują nic specjalnie odkrywczego, to i komiks mnie nie zainteresował. Jednakże nie skreślam autorki od razu, w końcu to była tylko krótka forma.
Lubię autobiografie więc kupiłam "Spinning", ale jeszcze nie miałam czasu przeczytać, a do wishlisty na Book Depository dodałam "On a Sunbeam" zachęcona opinią, że jest to shoujo sci-fi. Zastanawia mnie jedno, tworząc w takim tempie (5 albumów w ciągu ilu? trzech lat?) czy autorka za szybko się nie wypali.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily