Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 152064 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Darth_Simon

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #405 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 22:58:02 »
Mi akurat takie przedstawienie historii pasowało. Postrzeganie przez innych Franka jako siły niepowstrzymanej kary która każdego dopadnie było wg mnie bardzo ciekawe.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Online Tymon Nadany

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #406 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 23:31:07 »


Tym bardziej, że w starych Punisherach, Frank naprawdę czasem puszczał niektórych mniej groźnych bandytów. Zresztą zrobiono z tego komiks o tym jak potem zaczął odwiedzać tym którym życie darował i sprawdzał, czy naprawdę się zmienili. Tylko tytułu nie pamiętam.

To chyba była Terapia Szokowa z numeru 6/93.

Offline Castiglione

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #407 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:35:40 »
Egmont odwalił dobrą robotę przy nowym "Punisherze" i wydanie pasuje idealnie do Maxa, różni się tylko logo na grzbiecie. Tak się ostatnio zastanawiałem, jak to będzie wyglądać i dokładnie tak chciałem, żeby to zrobili.



W tomie jest trochę dodatków:






Pierwsze co mi się nasunęło na szybko po przekartkowaniu - w "Punisher Kills the Marvel Universe" strasznie słabe rysunki.

W wydaniu niestety nie ma żadnej zapowiedzi, szkoda.

Offline 79ers

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #408 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:55:26 »
Ktoś wie po co są te dodatki?

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #409 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:01:12 »
Co tam dokładnie się znajduje w tym tomie? Witaj Ponownie Frank i co jeszcze?

 A dobra jest na stronie Egmontu, to w takim razie te Kills Marvel Universe nie jest chyba potrzebne do kupienia tomu drugiego?
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:05:18 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline Archie

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #410 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:02:49 »
Niech wydadzą tego Punishera Rucki, no ile można na to czekać. W USA jest dawno OOP.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #411 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:10:10 »


No tak:



Prośba - czy mógłbyś wrzucić zdjęcie pierwszej strony komiksu? Chcę zobaczyć jak Egmont popsuł dymek "I idź do fryzjera"

Blast from the Past. Gra komputerowa "Punisher" z 2005 była naprawdę dobra. Genialne sekwencje przesłuchań, spory wybór broni (granatnik najlepszy), podobała mi się perspektywa TPP i lokacje wyjęte właśnie z komiksów. Choćby etap właśnie w ZOO, potem więzienie albo finałowe starcie z Jigsawem.

Coooo? Egmont w komiksie naprawdę przetłumaczył ksywkę Mr Payback na "Wyrównywacza Rachunków"?? Dobrze to czytam??
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:19:27 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Castiglione

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #412 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:18:19 »
Co tam dokładnie się znajduje w tym tomie? Witaj Ponownie Frank i co jeszcze?

 A dobra jest na stronie Egmontu, to w takim razie te Kills Marvel Universe nie jest chyba potrzebne do kupienia tomu drugiego?
No nie, ale poza tym one-shotem masz w tym tomie zeszyty 1-5 regularnej serii, która wyszła po "Welcome Back". W tomie drugim będzie szło od #6.


No tak:
Ja tam wolę wydanie bez reklam pomiędzy rozdziałami i nieskładające się z pozszywanych zeszytów ze zbyt małym wewnętrznym marginesem.

Cytuj
Prośba - czy mógłbyś wrzucić zdjęcie pierwszej strony komiksu? Chcę zobaczyć jak Egmont popsuł dymek "I idź do fryzjera"
Spoko zaraz podrzucę.

edit.
Mandra:


Egmont:
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:24:20 wysłana przez Eguaroc »

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #413 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:04:15 »
  Dzięki, czyli chciał nie chciał trzeba kupić, żeby czytać dalej.

Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #414 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:13:43 »
Dzięki @Eguaroc
W wydaniu Hachette nie ma reklam pomiędzy.

I to jest to pytanie - czy dla 6 zeszytów warto płacić Egmontowi jak za 18 zeszytów. Moim zdaniem nie za bardzo. Czekam na 2 tom.

Offline SawiK

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #415 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:23:48 »
Wydanie Haczet to 1 Tom? Czy ten jeden tom ma na grzbiecie nr 1 czy nr "n''.
Czy może H wydalo to w 2ch tomach? Czy te dwa tomy to Tom nr 1 i Tom nr2 a może Tom nr 15 i Tom 36?
Czy trzeba przeczytać tomy pomiędzy 15 i 36 by bylo zgodnie z numeracja?
Czy mamy na grzbiecie co to za historia by gdy się podejdzie do regału wiadome było gdzie się znajduje?
Czy cena 2tomow od Haszetu to nie za wiele gdy mamy Egmontowt potrójny Tom w lepszym  tańszym i czytelniejszym wydaniu 🖖

Online donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #416 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:48:27 »
Nie odpowie Ci.
Rzeczowe argumenty zawsze przemilczy, odczeka chwile... i zacznie te same bzdury pisac po raz kolejny, gdzies indziej.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Online michał81

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #417 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 17:18:34 »
@Sawik wszedłbym w polemikę z tobą, ale jest jeden mały problem. Wydanie Hachette nie jest dostępne, no chyba że na rynku wtórnym, więc najlepszą opcją jest obecnie zakup 1 tomu od Egmontu.

Offline Castiglione

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #418 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 17:29:04 »
Dzięki @Eguaroc
W wydaniu Hachette nie ma reklam pomiędzy.
No i? Pokazałeś wydanie Mandragory, więc do niego się odniosłem.

Cytuj
I to jest to pytanie - czy dla 6 zeszytów warto płacić Egmontowi jak za 18 zeszytów. Moim zdaniem nie za bardzo. Czekam na 2 tom.
Dla 6 pewnie nie. Ja kupiłem dla 18.

Offline Takesh

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #419 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 17:32:06 »
Nie jest ważne, czy wydanie jest dostępne. Ważne czy jest kupione. Jeśli kupione, to dubel. Jeśli nie to ok. Niedostępność na rynku nie ma tutaj znaczenia.

Tak tylko przypominam wyciąg z "Jedynej slusznej definicji dubli"...