Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 149841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #270 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 10:15:53 »
Jeszcze Marvel Knights.

Online michał81

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #271 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 10:16:51 »
Jak mniej materiału?
Marvel Knights Punisher by Garth Ennis -  3 tomy Complete Collection
Marvel Knights Punisher: Taxi Wars (jako uzupełnienie powyższych Complete Collection)
Punisher vs. Bullseye (Daniel Way/Steve Dillon)
Punisher War Journal by Matt Fraction (2 tom Complete Collection)
Punisher by Rick Remender (materiału jest 2 lub 3 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Greg Rucka (materiału jest na 2 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Nathan Edmondson (1 lub 2 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Becky Cloonan (przynajmniej 1 obszerny tom)

Zanim zaczną epici to raczej powinni wydać to co powyżej z naciskiem na Gartha Ennisa, Grega Rucke oraz Nathana Edmondsona

« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Listopad 2020, 10:19:02 wysłana przez michał81 »

Offline cinemaman

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #272 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 11:47:42 »
zgadzam sie z powyższym i popieram

Offline Castiglione

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #273 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:01:32 »
Ciekawe, czy do tego składaka, który zapowiedzieli jako tom 10 Maxa chcą dorzucić też "Soviet" Ennisa. Z jednej strony fajnie by było, ale z drugiej jak wyjdzie to zapowiedziane "Punisher: Get Fury", będzie pewnie problem z wydaniem w Polsce pojedynczej miniserii.

No chyba, że połączyliby to wtedy z "Fury Max"...

Offline amsterdream

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #274 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:56:18 »
Ja wolałbym kompletnego Punishera z lat 90-tych. Te serie które wymienił Michał81 mnie nie interesują.

Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #275 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:56:34 »
Źle się stało, że po serii Thunderbolts, nie dostaliśmy też solowego Punishera z Marvel Now, wydanych tak jak inne tytuły - na miękko po 6 zeszytów. Przecież to było chyba najbardziej logiczne, skoro MAXy nieźle Egmontowi schodzą. Deadpool ma dwie takie linie, zatem i Punisher mógłby tak być wydawany.

@amsterdream
A mnie interesują, jak najbardziej. Tylko niech nie dublują Witaj w domu Frank, albo wydadzą to oddzielnie. Ale potem Powrót Ruska i kolejne przygody czytałbym jak najbardziej. Oraz tą historię,
Spoiler: PokażUkryj
 jak zabili Franka podczas Dark Reign, zrobili z niego Frankencastle, ale potem wrócił do normalności.
Nie wiem jak. Nie czytam oryginałów, bo liczę na polskie wydanie i nie chcę sobie spoilerować, jak mam z teraz z częścią tomów MAX, które czytałem, jak nikt nie myślał, że to wyjdzie po polsku.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Listopad 2020, 14:00:11 wysłana przez Bazyliszek »

ramirez82

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #276 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 14:05:22 »
Marvel Knights Punisher by Garth Ennis -  3 tomy Complete Collection
Punisher War Journal by Matt Fraction (2 tom Complete Collection)
Punisher by Greg Rucka (materiału jest na 2 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Becky Cloonan (przynajmniej 1 obszerny tom)

Ja wolałbym kompletnego Punishera z lat 90-tych.

Jestem za. W sensie, te trzy i Epici z lat 90-ych.

Zanim zaczną epici to raczej powinni wydać to co powyżej z naciskiem na Gartha Ennisa, Grega Rucke oraz Nathana Edmondsona

Gdyby mieli wydać Epici dopiero po tych wszystkich, które wymieniłeś, byłoby to za jakieś... 7 lat? Dzięki!

Jeśli Epici spidera będą dobrze schodziły, to pewnie Epici Punishera zobaczymy szybciej, niż nam się wydaje.

Online michał81

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #277 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 14:40:43 »
Sprawa dyskusyjna, osobiście wolę nowsze serię z Punisherem i pomimo, że dałem dłuższą listę to zaznaczyłem co warto z niej wydać. I na pewno nie było by to 7 lat wydawania. ;)

Offline Marvelek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #278 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 20:47:49 »
Sprawa dyskusyjna, osobiście wolę nowsze serię z Punisherem i pomimo, że dałem dłuższą listę to zaznaczyłem co warto z niej wydać. I na pewno nie było by to 7 lat wydawania. ;)

Ja się generalnie zgadzam, choć wyjątkiem dla mnie jest Chuck Dixon - jest to klasyka, ale zdecydowania bliższa temu jak wygląda postać Punishera obecnie. Nie zmienia to faktu, że innymi epicami z Frankiem też bym nie pogardził.

Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #279 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 22:32:34 »
@UP
Po Kolekcji Conana ja Punishera Dixona i Buscemy z War Zone, to bym łykał jak pelikan. Jedno Puerto Dulce to za mało.

To że w Punisher Max 9 w X-Mas Special Frank zabije ojca, brata, wujka, kuzyna, dziadka, szwagra a potem spali ich dom, to wiadomo było.
Spoiler: PokażUkryj
Ale to że odstrzelił również matkę, zaraz po porodzie to było mocne. Tym bardziej, że jak już w sumie chciał to zrobić, to mógł od razu cesarkę na żywca, a nie że się męczył z porodem tradycyjnym.


No i zakończenie historii z Kingpinem MAX Aarona szybko poszło. Mam nadzieję, że 10 tom będzie grubszy.

Patrząc na 9 tomów całościowo - szkoda, że w dwóch zdecydowali się na umieszczenie napisu u dołu. Psuje to spójność artystyczną w stosunku do pozostałych 7 okładek.

Offline Tymon Nadany

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #280 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 12:53:58 »
Zakupiłem wydanie zbiorcze Marvel Universe vs The Punisher zaskoczyło mnie że jest wydany na offsecie, zwłaszcza dlatego że większość albumu stanowią komiksy wydane po 2003.

Offline donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #281 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 16:45:01 »
Zakupiłem wydanie zbiorcze Marvel Universe vs The Punisher zaskoczyło mnie że jest wydany na offsecie, zwłaszcza dlatego że większość albumu stanowią komiksy wydane po 2003.

Co to za wydanie? Ja mam swoje w OHC na typowej dla Marvela cienkiej kredzie.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Tymon Nadany


Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #283 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 07:58:01 »
@UP
Ile stron ma to wydanie?

Online michał81

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #284 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 09:11:55 »
456 stron, przecież jest to w opisie komiksu.