Komiksy > Komiksy amerykańskie

The Punisher

(1/194) > >>

donT:
Prawdziwa bomba dla fanow Punishera w wersji Whilce'a Portacio - w te srode (6/02/19) ukaze sie zbiorek The Punisher Epic Collection Vol.3 Kingpin Rules. Co w niej takiego specjalnego? Ano to, ze zawiera oryginalne numery 11 - 18 czyli tm-semicowe 1-6/90 oraz 1-2/91. Wszystko zremasterowane, z poprawionymi kolorami.

Czekalem na taki zbior od lat i w koncu bedzie!
Yippee ki yay Mother....ers!
 8)

gabor2:
Może Egmont strzeli nam takie coś w klasyce Marvela?

sum41:
Ta jasne juz widze Egmont z tym  :'(

Co do Epic Collection to o wiele lepsze to od coraz bardziej kosmicznie drozszych Marvel Masterworks ale brak chronologi mnie odstrasza  :-\

donT:

--- Cytat: sum41 w Pn, 04 Luty 2019, 20:35:25 ---Co do Epic Collection to o wiele lepsze to od coraz bardziej kosmicznie drozszych Marvel Masterworks ale brak chronologi mnie odstrasza  :-\

--- Koniec cytatu ---
Brak chronologii jest dziwny, ale na szczescie kazdy (z poki co) wydanych zbiorkow stanowi w miare zamknieta calosc. Grzbiety pozbawione sa numeracji, co uwazam za mega plus. Jedyny, maly zarzut jaki moglbym miec to papier, ktory moglby byc lepszy (i byl, w wydanym jako pierszy w kolejnosci - vol. 7 Capital Punishement). Ja biore bankowo. Dlugo na taka kolekcje czytalem.

sum41:
Mi wlasnie ten gorszy papier pasuje bo jest bardziej w starym stylu a tenkredowy poluskujacy psuje klimat tamtych lat.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej