Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 149969 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #630 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 20:38:42 »
Jak już wspominałem w recenzji - bazgroly Jansona są mocno daremne. Wolałbym go więcej nie oglądać.

Offline 79ers

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #631 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 20:39:51 »
Również uważam, że w Punisherze jest akurat, a w Elektrze mistrzostwo.

Offline donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #632 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 22:25:24 »
A pamietacie jak Janson "slicznie" zilustrowal Terminator 2: Judgment Day? To dopiero bylo okropne.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Castiglione

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #633 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 22:34:35 »
Zaczynam czytać Epica i na dzień dobry uderzają mnie okropne rysunki Klausa Jansona, ktòre są jakimś nieporozumieniem.
Janson zdecydowanie najsłabszy w tym tomie.

Offline jotkwadrat

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #634 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 00:53:45 »
Za to Portacio jest moim ulubionym rysownikiem Puniego.

Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #635 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 06:15:20 »
Do Zecka czy Portacio Janson nie ma podejścia. Poza tym rozbawiła mnie historyjka z Wall Street, bo to jest chyba zadanie dla Mr Paybacka ;)
No i dobrze że M.Baron od razu na początku regularnej serii ustala styl Punishera w wykonywaniu brutalnych finishów. Ninja w kruszarce do kamieni to jest to. :)

Tylko po tym co się stało z Juniorem aż dziwne, że dopiero w Maxie sięgnięto po motyw zemsty. Ta sprawa przecież była tylko i wyłącznie winą Franka
« Ostatnia zmiana: Nd, 04 Grudzień 2022, 06:48:25 wysłana przez Bazyliszek »

Offline przemo1

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #636 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 21:14:10 »
Na Amazonie nowa seria Punishera Aarona już przerobiona na 12 odcinkową maxi serię.
Przypadek czy jak zwykle Amazon się wygadał ?

Offline Kvothe

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #637 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 22:02:14 »
Przecież to od początku było zapowiadane na 12 zeszytów.

Offline Random_Hero

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #638 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 20:48:22 »
 Nie mogłem przebrnąć przez te historie rysowane przez Johnsona. Z niego trochę taki bieda-Sienkiewicz. Sraka totalna, ale Partacio to już był sztos

Offline donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #639 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 11:36:47 »
Portacio... myslac o Punisherze z lat 80/90, wlasnie jego wersje przed oczami. To od zawsze moj ulubiony Punisher ever, zostalo mi tak juz od dziecka i pierwszych komiksow z jego udzialem. Mam szczescie posiadac caly run w oryginalnych zeszytach i czesto do nich wracam. Scenariuszowo to sa mega sredniaki (piszac lagodnie, dyplomatycznie), ale graficznie - bomba.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline amsterdream

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #640 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 12:01:17 »
Portacio, Texeira, Jim Lee, JR JR, Ron Wagner, Nguyen, Braithwaite, Larsen, Buscema - trzeba przyznać, że Punisher w latach 90-tych miał szczęście do dobrych rysowników. W Epikach ich jednak wszystkich nie spotkamy bo większość z nich rysowała w War Journal i War Zone.

Offline donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #641 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 12:32:14 »
TEX jest drugi w moim rankingu ulubionych rysownikow Punishera, a Sicilian Saga, ktora wyszla z pod jego reki jest bardzo wysoko na liscie najlepszych historii. Swietny artysta, z charakterystycznym "grubym" tuszowaniem.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

sum41

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #642 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 12:49:01 »
Jim Lee tez niezle wypadal ale nie mial jeszcze wtedy Scotta Wiliamsa jako inkera i czasem (chyba to on byl jego inkerem w Punim) Carl Potts  nie daje rady - choc to nadal wysoki poziom ale jednak nie ten najwyzszy level jaki prezentowal Wiliams.

Offline donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #643 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 13:13:33 »
Chociaz nigdy nie bylem wielkim fanem pana Lee, to faktycznie - przyznam racje. Jego prace sprawiaja o wiele wieksze wrazenie, gdy tusz naklada Scott Williams. Widac jak na dloni. W zbiorze The Punisher War Journal by Carl Potts and Jim Lee (niestety od dawna OOP) jest spora roznica w tym jak wygladaja zeszyty duetu L&W, a kiedy inkerami sa inni.   
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

sum41

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #644 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 13:40:55 »
Ja najwiekszego "szoku" doznalem gdy moj ulubieniec Mark Bagley w jubileuszowym numerze Spider-man #26 dostał 5 roznych inkerow - totalnie inny styl jeden tak bardzo ze  gdybym nie przeczytal opisu bym nie wiedzial ze to Bagley.

Klaus Janson
Al Milgrom
Keith Williams
Mark Texeira
Joe Rubinstein
Tom Palmer

Nie pamietam czy Tex czy wlasnie Jonson tak bardzo zmienil jego rysunki.

Niestety w ostatnich latach niema do nich szczescie;/