Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 152422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #525 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 14:42:32 »
A w porównaniu do oryginalnych wydań ile brakowało w TM-Semic  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #526 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 14:45:48 »
To tak jakbyś pisał że w tomach Marvel Max brakowało zeszytów z Marvel Knights.

Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #527 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 15:08:14 »
No bo brakowało. :)

Jak już Egmont na całego idzie w dublowanie TM Semic, to niech robi to porządnie. :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Kwiecień 2022, 15:42:21 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Hobgoblin

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #528 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 16:45:13 »
A w porównaniu do oryginalnych wydań ile brakowało w TM-Semic  :)

Mnostwo. Ale nie zylem w USA tylko w PL a komiksy to dla mnie w 60% nostalgia. A brakowałoby mi bardzo 3/91 w epickach bo mi sie wtedy strasznie podobal za dinozaury
Zastanowie się jeszcze do pazdziernika mnostwo czasu. A co z tomem 1? (Jesli nie wiadomo oficjalnie to wystarczy waszym zdaniem). Wrócą do niego jak tylko wyjdzie w USA czy też klienci będą trzymani w niepewnosci jak przy Epikach Spidera?

Offline Bazyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #529 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 17:36:52 »
Daj spokój z tomem pierwszym. Ja powoli zaczynam mieć już dość tego dublowania. Niech Egmont wyda jak najwięcej premier, a nie powtarza po Mandragorze, Hachette czy TM Semic. Znaczy oczywiście, że pierwsze przygody Punishera rozciągnięte w kilku seriach są super. Tyle że ja już je mam i chciałbym coś innego niż kolejny raz dostać przedruk ASM 129.


Offline SawiK

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #530 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 20:38:48 »
Świetna i niespodziewana ta zapowiedź z Punishera. Im więcej będzie tam przedruków po TM-Semic tym lepiej. Oczywiście tak jak w Epicu Pająka i Knightfall uzupełnione i pełniejsze wydania 💪🍻 Każde takie wydanie nostalgiczne złoto oby im dobrze szło 😎

Offline Tymon Nadany

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #531 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 20:48:58 »
To są stare tpb, do których może być problem nawet z materiałami w obecnej chwili.
Barbarian with Gun jest w tomie zbiorczym z 2018 Punisher Invaders Nam.

sum41

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #532 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 20:50:56 »
Bazyl wyslij mi tego essentiala i nie bedziesz mial dubla i kupisz 1 tom i ja takze kupie 1 tom.

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #533 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 20:58:24 »
  Powiedzmy to tak, świetna ale raczej spodziewana. Dla mnie to samo, jak najwięcej z TM-Semic, ogólnie trzeba przyznać, że Marvel Arek o ile to on odpowiadał za dobór tytułów to musiał być obcykany w temacie. Natomiast tak jak teraz przeglądam te Tm-Semiki co mi pozostały (Batman, Punisher, Conan) to dopiero teraz zdaje sobie sprawę jakiej one były kiepskiej jakości. Essentiale były super z wyjątkiem żenującego Ghost Ridera a ja lubię czarno-białe komiksy, ale to czarno-białe w zamyśle a nie "bo taniej". Małe życzenie, Szmaragdowy Świt w DC Deluxe, najlepiej z kontynuacją w jednym tomie.

Offline Hobgoblin

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #534 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 21:01:14 »
Świetna i niespodziewana ta zapowiedź z Punishera. Im więcej będzie tam przedruków po TM-Semic tym lepiej. Oczywiście tak jak w Epicu Pająka i Knightfall uzupełnione i pełniejsze wydania 💪🍻 Każde takie wydanie nostalgiczne złoto oby im dobrze szło 😎

Częściowo spodziewana, jest wątek o przyszłych seriach Epic w Polsce. Już jakiś czas temu paru forumowiczów wskazywalo Punishera jako najprawdopodobniejszego kandydata. Sprawdziło się.

Przedruki/uzupełnienia TM-Semic maja zelazny elektorat bo to nasza mlodosc. Ten Punisher jednak ucierpi nieco bardziej jak Spider bo w polskim pająku prym wiódł Amazing potem długo nic i dopiero Spectacular(pojedyncze pojawiaja sie w Epicu), web of SM. A mam wrazenie, ze War Journal byl bardzo wazna czescia polskiego Punishera  i mi go bedzie brakowac. Takze to jak dla mnie nie jest taki oczywisty zakup jak  mozliwy Wolverine czy Hulk. Forumowicze ich wskazuja a poprzednio im sie spawdziło :) - 2023 pokaze.

Amazing SM - marzec,lipiec, listopad
Punisher - luty, czerwiec,październik
Zostaja wolne miesiace na jeszcze 2 serie :D
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Kwiecień 2022, 21:05:07 wysłana przez Hobgoblin »

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #535 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 21:09:18 »
  O Punisherze to akurat chodziły zakulisowe ploteczki i to już dosyć dawno temu. Hulk i Wolverine to chyba raczej na zasadzie "chciałbym", albo dedukcja co mogłoby się sprawdzić.

Offline michał81

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #536 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 21:21:20 »
Zostaja wolne miesiace na jeszcze 2 serie :D
Ale jesteś świadom, że to wolne miejsce to będą nowsze serie. Już widać, że Egmont w klasyce wydaje komiksy z ery Marvel Now. Co daje duże szanse na wydanie Punishera Nathana Edmondsona. Tylko przed nim przydałby się run Grega Rucki. I przydałby się jeszcze Marvel Knights Punisher by Peyer & Gutierrez: Taxi Wars (z dodanym np. Punisher vs. Bullseye) jako domknięcie Marvel Knights.

Epiki szybko się skończą. Jest tylko 5 tomów i dopóki Marvel nie wyda kolejnych, to Egmont nic nie wyda dalej sam. W USA Punisher jest na cenzurowanym obecnie, więc pewnie tempo spadnie z wydawaniem. Nie bez powodu zaszły spore zmiany w nowej serii i densingu postaci.

Offline amsterdream

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #537 dnia: Pt, 29 Kwiecień 2022, 00:14:57 »
Jaram się niesamowicie z tego Punishera, ale w czasach Tm-Semic najbardziej podobały mi się historie z War Journal (Texeira!), a na drugim miejscu z War Zone. Może kiedyś Marvel zbierze te serie w formie Epica.
« Ostatnia zmiana: Pt, 29 Kwiecień 2022, 00:19:45 wysłana przez amsterdream »

Offline Hobgoblin

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #538 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 17:16:22 »
Jaram się niesamowicie z tego Punishera, ale w czasach Tm-Semic najbardziej podobały mi się historie z War Journal (Texeira!), a na drugim miejscu z War Zone. Może kiedyś Marvel zbierze te serie w formie Epica.

Raczej tak. Z tego co czytalem to prawie wszystko ma byc wydane w formie Epic. Ale kient sie starzeje wiec jak nie przyspiesza tempa to bedzie problem.

Offline James88

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #539 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 18:41:41 »
Mam pytanie o serię MAX - czytałem kiedyś pierwszy tom i chciałbym poznać zakończenie tej historii - w którym tomie jest jej koniec?