Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 32645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JanT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #270 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 10:15:53 »
Jeszcze Marvel Knights.

Offline michał81

« Odpowiedź #271 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 10:16:51 »
Jak mniej materiału?
Marvel Knights Punisher by Garth Ennis -  3 tomy Complete Collection
Marvel Knights Punisher: Taxi Wars (jako uzupełnienie powyższych Complete Collection)
Punisher vs. Bullseye (Daniel Way/Steve Dillon)
Punisher War Journal by Matt Fraction (2 tom Complete Collection)
Punisher by Rick Remender (materiału jest 2 lub 3 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Greg Rucka (materiału jest na 2 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Nathan Edmondson (1 lub 2 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Becky Cloonan (przynajmniej 1 obszerny tom)

Zanim zaczną epici to raczej powinni wydać to co powyżej z naciskiem na Gartha Ennisa, Grega Rucke oraz Nathana Edmondsona

« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Listopad 2020, 10:19:02 wysłana przez michał81 »

Offline cinemaman

« Odpowiedź #272 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 11:47:42 »
zgadzam sie z powyższym i popieram

Online Eguaroc

« Odpowiedź #273 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:01:32 »
Ciekawe, czy do tego składaka, który zapowiedzieli jako tom 10 Maxa chcą dorzucić też "Soviet" Ennisa. Z jednej strony fajnie by było, ale z drugiej jak wyjdzie to zapowiedziane "Punisher: Get Fury", będzie pewnie problem z wydaniem w Polsce pojedynczej miniserii.

No chyba, że połączyliby to wtedy z "Fury Max"...

Offline amsterdream

« Odpowiedź #274 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:56:18 »
Ja wolałbym kompletnego Punishera z lat 90-tych. Te serie które wymienił Michał81 mnie nie interesują.

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #275 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:56:34 »
Źle się stało, że po serii Thunderbolts, nie dostaliśmy też solowego Punishera z Marvel Now, wydanych tak jak inne tytuły - na miękko po 6 zeszytów. Przecież to było chyba najbardziej logiczne, skoro MAXy nieźle Egmontowi schodzą. Deadpool ma dwie takie linie, zatem i Punisher mógłby tak być wydawany.

@amsterdream
A mnie interesują, jak najbardziej. Tylko niech nie dublują Witaj w domu Frank, albo wydadzą to oddzielnie. Ale potem Powrót Ruska i kolejne przygody czytałbym jak najbardziej. Oraz tą historię,
Spoiler: PokażUkryj
 jak zabili Franka podczas Dark Reign, zrobili z niego Frankencastle, ale potem wrócił do normalności.
Nie wiem jak. Nie czytam oryginałów, bo liczę na polskie wydanie i nie chcę sobie spoilerować, jak mam z teraz z częścią tomów MAX, które czytałem, jak nikt nie myślał, że to wyjdzie po polsku.
« Ostatnia zmiana: Nd, 15 Listopad 2020, 14:00:11 wysłana przez Bazyliszek »

Offline ramirez82

« Odpowiedź #276 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 14:05:22 »
Marvel Knights Punisher by Garth Ennis -  3 tomy Complete Collection
Punisher War Journal by Matt Fraction (2 tom Complete Collection)
Punisher by Greg Rucka (materiału jest na 2 tomy takie jak w serii MAX)
Punisher by Becky Cloonan (przynajmniej 1 obszerny tom)

Ja wolałbym kompletnego Punishera z lat 90-tych.

Jestem za. W sensie, te trzy i Epici z lat 90-ych.

Zanim zaczną epici to raczej powinni wydać to co powyżej z naciskiem na Gartha Ennisa, Grega Rucke oraz Nathana Edmondsona

Gdyby mieli wydać Epici dopiero po tych wszystkich, które wymieniłeś, byłoby to za jakieś... 7 lat? Dzięki!

Jeśli Epici spidera będą dobrze schodziły, to pewnie Epici Punishera zobaczymy szybciej, niż nam się wydaje.

Offline michał81

« Odpowiedź #277 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 14:40:43 »
Sprawa dyskusyjna, osobiście wolę nowsze serię z Punisherem i pomimo, że dałem dłuższą listę to zaznaczyłem co warto z niej wydać. I na pewno nie było by to 7 lat wydawania. ;)

Offline Marvelek

« Odpowiedź #278 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 20:47:49 »
Sprawa dyskusyjna, osobiście wolę nowsze serię z Punisherem i pomimo, że dałem dłuższą listę to zaznaczyłem co warto z niej wydać. I na pewno nie było by to 7 lat wydawania. ;)

Ja się generalnie zgadzam, choć wyjątkiem dla mnie jest Chuck Dixon - jest to klasyka, ale zdecydowania bliższa temu jak wygląda postać Punishera obecnie. Nie zmienia to faktu, że innymi epicami z Frankiem też bym nie pogardził.

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #279 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 22:32:34 »
@UP
Po Kolekcji Conana ja Punishera Dixona i Buscemy z War Zone, to bym łykał jak pelikan. Jedno Puerto Dulce to za mało.

To że w Punisher Max 9 w X-Mas Special Frank zabije ojca, brata, wujka, kuzyna, dziadka, szwagra a potem spali ich dom, to wiadomo było.
Spoiler: PokażUkryj
Ale to że odstrzelił również matkę, zaraz po porodzie to było mocne. Tym bardziej, że jak już w sumie chciał to zrobić, to mógł od razu cesarkę na żywca, a nie że się męczył z porodem tradycyjnym.

No i zakończenie historii z Kingpinem MAX Aarona szybko poszło. Mam nadzieję, że 10 tom będzie grubszy.

Patrząc na 9 tomów całościowo - szkoda, że w dwóch zdecydowali się na umieszczenie napisu u dołu. Psuje to spójność artystyczną w stosunku do pozostałych 7 okładek.