Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 152257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #150 dnia: Nd, 26 Kwiecień 2020, 16:26:32 »
Egmont i tak pewnie by tego nie wydał bo słabe i niepotrzebne.
Oj, mylisz się bardzo. Słabe i niepotrzebne to jest Marvel Knights Punisher: Purgatory. Większe gówno z  Punisherem chyba nigdy nie wyszło i nie wyjdzie jak Purgatory.

Akurat Taxi Wars mogło by się spodobać fanom klasycznego Punishera jaki wychodził w Tm-Semic. Choć czekam jeszcze na wydanie Punisher vs. Bullseye, absurdalne i krwawe, ale rysuje Dillon :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Kwiecień 2020, 16:28:20 wysłana przez michał81 »

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #151 dnia: Nd, 26 Kwiecień 2020, 17:11:27 »
Przecież ten cały Marvel Knights to nic specjalnego a to jeszcze odstaje więc nic się nie mylę  :)

Online donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #152 dnia: Nd, 26 Kwiecień 2020, 23:24:47 »
Zgadzam sie z Jankiem. Marvel Knights jest bardzo nierowne, w wiekszosci niestety - slabe.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

ramirez82

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #153 dnia: Nd, 26 Kwiecień 2020, 23:32:28 »
Chyba już o tym gadaliśmy w tym temacie. Dla mnie Witaj w domu Frank był średni, a podobno to najlepsze co było w tamtym runie. Ale Egmont może to wydać ze względu na Ennisa i ze względu na popularność u nas Witaj w domu Frank. Osobiście wolałbym teraz starsze komiksy  Punisherem, znane u nas z TM-Semic, ewentualnie z nowszych run Rucki, bo lubię tego scenarzystę.

Online donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #154 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 00:33:06 »
Ja rowniez wolalbym aby Egmont zwrocil sie ku klasyce - War Journal Pots & Lee oraz Epici - Circle of Blood i Kingpin Rules. Z nowych rzeczy, ponownie 100% zgody, bezdyskusyjnie - Rucka.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Marvelek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #155 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 09:51:15 »
Zgadzam się z przedmówcami i uważam, że zupełnie nie warto wydawać Punishera z Marvel Knights. Poza "Witaj ponownie Frank" jest to naprawdę słabe, a argument, że napisał to Ennis kompletnie do mnie nie trafia, bo w przeciwieństwie do MAX, tutaj za bardzo się nie popisał. Ze współczesnych historii również byłbym za Rucką, a ze starszych nieustannie uważam, że powinien być Chuck Dixon. Komiksy przez niego pisane mają poważniejsze podejście do postaci pogromcy, więc i fani nowszych rzeczy może aż tak by nie jęczeli.

Offline robbirob

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 09:52:33 »
Ja rowniez wolalbym aby Egmont zwrocil sie ku klasyce - War Journal Pots & Lee oraz Epici - Circle of Blood i Kingpin Rules. Z nowych rzeczy, ponownie 100% zgody, bezdyskusyjnie - Rucka.

Myslicie że to możliwe?

Wcześniej wierzyłem, że to w końcu się pojawi. Jakoś jednak teraz mam wątpliwości.

Offline Marvelek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #157 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 10:41:26 »
Myslicie że to możliwe?

Wcześniej wierzyłem, że to w końcu się pojawi. Jakoś jednak teraz mam wątpliwości.

Skoro wydali McFarlane'a i w tragiczny, bo w tragiczny sposób, ale jednak zawsze, X-Men Jima Lee, to taki pojedynczy strzał z Punisherem nie jest niemożliwy.

Offline angelscorpion

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 11:00:38 »
Ja rowniez wolalbym aby Egmont zwrocil sie ku klasyce - War Journal Pots & Lee oraz Epici - Circle of Blood i Kingpin Rules. Z nowych rzeczy, ponownie 100% zgody, bezdyskusyjnie - Rucka.
Oraz Jigsaw Puzzle, a gdyby wydali War Zone Romity JR, byłoby super😁

Online donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #159 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 11:13:47 »
Skoro wydali McFarlane'a i w tragiczny, bo w tragiczny sposób, ale jednak zawsze,
Mam oryginalne wydania Torment oraz Masques i wydanie Egmontu. Wielokrotnie je kartkowalem i porownywalem w poszukiwaniu owej tragicznosci (po gorzkicha zalach wylewanych na swiezo po wydaniu pl) i do tej pory nie znalazlem. Nie wiem, moze one gdzies tam faktycznie jest, a ja potrzebuje mocniejszych okularow.

Anyway, wracajac do tematu - kto to wie? Byloby super, gdyby Egmont sie tym tytulom przyjrzal, ale wybory TK byly, sa i zapewne pozostana - niezbadane.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Castiglione

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #160 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 11:21:40 »
Przecież on pisał o tragicznym wydaniu X-Menów, a nie Spider-Mana.

Online donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #161 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 13:45:30 »
My bad... faktycznie. Sorry! Ale bankowo byly jakies narzekania na tego McFarlane'a...
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline xanar

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #162 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 14:17:01 »
Nie narzekania, tylko stwierdzenia, że słabe  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Chmielu

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #163 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 15:16:09 »
Punisher z Marvel Knights - słabe?! A "Killing la Vida Loca" (13-14), "The Exclusive" (15), "Downtown" (18), "Of mice and men" (19), "Squid" (23) i przede wszystkim "Brotherhood" (20-22) i znakomite "Do not fall in NYC" (6)? Przecież to kawał świetnej lektury. Dobra zabawa w klimacie (zresztą inne opowieści z tej serii również), a "Do not fall in NYC" to po prostu pierwiosnek Punisher MAX.
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Online donT

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #164 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 15:26:20 »
Wymieniles 10 z 37 zeszytow serii.
W zaden sposob nie przeczy to temu co napisalem wczesniej:

Marvel Knights jest bardzo nierowne, w wiekszosci niestety - slabe.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.