Autor Wątek: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko  (Przeczytany 1914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nicolascage

Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 11:22:41 »
Na stronie IDW (https://www.idwpublishing.com/product/teenage-mutant-ninja-turtles-the-idw-collection-vol-1-tpb/) znalazłem info o wydaniu w listopadzie zbiorczych żółwików w miękkim wydaniu. Od pewnego czasu myślę o wejściu w ten temat, ale zbiorcze wydania HC są ciężko dostępne, o cenie nie wspominając. Ucieszyłem się więc na wieść o TP, ale w ofertach sklepów nie widzę jeszcze opcji na taki preorder, mimo iż można już zamawiać inne pozycje z IDW z datą wydania nawet na grudzień czy styczeń 2022. Ktoś się orientuje w temacie? Może są jakieś opóźnienia?

Offline xanar

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline nicolascage

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 11:32:48 »
Ha, przeoczyłbym! Dzięki :)

Offline xardas

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 15:22:09 »
Aż mi się ciśnienie podniosło, jak zobaczyłem ten temat, myślałem, że już Egmont się zabrał za Żółwie... ;(

Offline Rodrigues

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 15:59:18 »
Mało u nas tytułów z IDW i TopCow :(. Czy to się kiedyś zmieni?

Offline xanar

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 16:21:02 »
Robię właśnie 8-ego hardcovera i zaczęło się robić dziwnie, 3/4 książki to są jakieś serie poboczne, które ciężko wchodzą. Nie wiem czy to chwilowy brak pomysłów.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline nicolascage

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #6 dnia: So, 31 Lipiec 2021, 17:42:08 »
Oni tam upychają te wszystkie tie-iny, ale to chyba dobrze – niczego się nie przeoczy. Ogólnie dużo dobrego o tym słyszałem/czytałem i nie mogę się doczekać lektury :)

Offline gashu

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 02 Sierpień 2021, 07:06:15 »
Czytałem kiedyś pierwszy HC. Jest ok, chociaż ponieważ jest to opowiadanie historii żółwi na nowo, niektóre zmiany w turtlesowej mitologii mogą drażnić miłośników oryginalnej serii (pytanie, czy w PL są tacy?).

Offline nicolascage

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 02 Sierpień 2021, 09:03:26 »
Są legendy, których lepiej nie ruszać, a są i takie, którym restart by się przydał. Nawet nie wiedziałem, że tu jest wszystko od nowa, ale skoro opinie są tak pozytywne, to chyba się udało – chętnie się przekonam na własnej skórze :)

Offline xanar

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 02 Sierpień 2021, 09:23:09 »
Ta główna seria jest naprawdę dobra.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 21:01:55 »
Zrobiłem 13 hardcover tych żółwi i tak, główna seria trzyma cały czas dobry poziom jeżeli chodzi scenariusz, z runkami już jest różnie jak Mateus Santolouco nie rysuje (gdzie jest naprawdę rewelacyjnie, jak dla mnie) no to już bywa gorzej. Serie poboczne no to tu już jest różniej bywają dobre ale większość jak to raczej jest słaba.
Są chyba ze dwa hardcovery gdzie są po dwa czy trzy zeszyty z głównej serii i autentycznie się przy tym męczyłem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline nicolascage

Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles: The IDW Collection na miękko
« Odpowiedź #11 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 19:12:54 »
Zamówiłem tę nową edycję SC – jak kliknie, to będę kupować. Ale dzięki Tobie mam kolejną opinię potwierdzającą, że warto :)