Autor Wątek: Superman  (Przeczytany 90897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzidek

Odp: Superman
« Odpowiedź #120 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 23:23:37 »
Mi pasowała. Gdy teraz patrzę na wersję z gaciami, wydaje mi się jakaś taka "januszowa" ;)

Offline Odyn

Odp: Superman
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 10:39:35 »
Dla mnie też eS w majtach wygląda beznadziejnie. Po prostu śmiać się chce. Zresztą każdy z superbohaterów z majtkami na wierzchu wyglada jak relikt przeszlosci. Mnie osobiscie sie nie podoba
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Teli

Odp: Superman
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 11:36:47 »
Czepialstwo pierwszej wody.
Toż Bendis chyba połowę czasu antenowego w "Człowieku ze stali" poświęcił na wyjaśnienie idei majtasów. Tekst o majtkach jako "symbolu nadziei" dla ludu Kryptona pozamiatał. No i że na koniec tomu okazało się że ES zakłada kostium z majtami na wierzchu bo inne mu z szafy wywiało to już była wisienka na torcie. Czyli wszystko zostało ładnie wyjaśnione na poziomie typowej super bohaterskiej logiki.

Offline Odyn

Odp: Superman
« Odpowiedź #123 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 12:24:07 »
Czepialstwo pierwszej wody.
Toż Bendis chyba połowę czasu antenowego w "Człowieku ze stali" poświęcił na wyjaśnienie idei majtasów. Tekst o majtkach jako "symbolu nadziei" dla ludu Kryptona pozamiatał. No i że na koniec tomu okazało się że ES zakłada kostium z majtami na wierzchu bo inne mu z szafy wywiało to już była wisienka na torcie. Czyli wszystko zostało ładnie wyjaśnione na poziomie typowej super bohaterskiej logiki.
Tyle mi wystarczy by ocenić poziom tego bendisowego "dzieła" :D
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline gashu

Odp: Superman
« Odpowiedź #124 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:04:53 »
Zawsze mógł pojawić się młody, niedoświadczony Superman z przeszłości i zapytać starego, zgorzkniałego: "A gdzie Twoje majty?"
To dopiero byłaby fabuła godna Bendisa!

Offline Klima

Odp: Superman
« Odpowiedź #125 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:36:34 »
Ja czekam na komiks w którym ktoś Supermenowi podkradnie majciochy i z Batmanem będą prowadzic śledztwo w tej sprawie. Najlepiej jakby to pisał Snyder do spółki z Bendisem wtedy mielibyśmy myśle dzieło bijące na głowę wszystko co do tej pory powstało  ;D

Offline Kadet

Odp: Superman
« Odpowiedź #126 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 19:11:07 »
Ja dołączam się do zwolenników wersji z majtkami. Klasyki się nie rusza :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Mateusz

Odp: Superman
« Odpowiedź #127 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 13:44:48 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #128 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 14:51:54 »
John Romita Jr. to chyba jeden z najgorszych rysowników na świecie. Masakra...

Offline xanar

Odp: Superman
« Odpowiedź #129 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 15:23:48 »
Chyba nie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #130 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 18:48:51 »
W Roku Pierwszym akurat się postarał, i narysował na poziomie Romity Jr. z czasów swojej świetności.

Offline SawiK

Odp: Superman
« Odpowiedź #131 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 22:05:14 »
Kurde nawet nawet ten Rok Pierwszy, faktycznie Rjr się postarał. Ciekawe jak wypada jakośc historii.

JanT

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #132 dnia: Nd, 07 Czerwiec 2020, 09:35:50 »
Jakość historii nie wypada :) Pomysł na scenariusz jest głupi i mnóstwo debilizmów w środku. Bardzo słabe.

Offline R~Q

Odp: Superman
« Odpowiedź #133 dnia: Nd, 07 Czerwiec 2020, 10:04:51 »
To się dzieje w tym samym uniwersum co Powrót Mrocznego Rycerza i ASB&R:TBW, co nie?

Online szulig

Odp: Superman
« Odpowiedź #134 dnia: Nd, 07 Czerwiec 2020, 10:18:13 »
recka wspomnianego tytulu