Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 68961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 14:33:33 »
Aaaaa, jakoś tak podświadomi przyjąłem że będzie 60.

Offline stachel

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 19:30:36 »
Wyżej wrzucałem pełną rozpiskę numerów - daty i zawartość + uwzględnienie dubli. Jest tylko mała sprzeczność między podanymi datami i FAQ co do przejścia na wydawanie co tygodniowe, ale od wydawnictwa nic nie jestem w stanie się dowiedzieć (odpisują raz na tydzień pisząc albo nie na temat, albo prosząc o cierpliwość).

Offline xanar

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 19:32:04 »
Dokładnie, refleks w odpisywaniu mają rewelacyjny  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Milord

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 11:48:52 »
Orientujecie się może, czy w ramach kolekcji ukaże się run Aarona, wydany w oryginale jako Star Wars Omnibus by Jason Aaron?

majkelus81

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:00:33 »
Orientujecie się może, czy w ramach kolekcji ukaże się run Aarona, wydany w oryginale jako Star Wars Omnibus by Jason Aaron?
Nie. Nic co jest w kanonie (współczesne serię Marvel) nie będzie w tej kolekcji. Będą tylko Legendy (klasyka Marvel oraz serię z Dark Horse).

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 06 Maj 2019, 19:35:13 »

JanT

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 06 Maj 2019, 19:43:00 »
To jest nowy kanon + Klasyczny Marvel.

W tej kolekcji będą najchudsze tomy.



Według spisu treści pierwszy tom ma tylko 5 zeszytów https://www.deagostini.com/uk/collections/starwars-graphic-novels/flipbook/index.html ale to pewnie błąd.
« Ostatnia zmiana: Pn, 06 Maj 2019, 19:52:44 wysłana przez JanT »

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 06 Maj 2019, 21:48:28 »

Według spisu treści pierwszy tom ma tylko 5 zeszytów https://www.deagostini.com/uk/collections/starwars-graphic-novels/flipbook/index.html ale to pewnie błąd.

To raczej pomylka. Widac, ze beda szli TPB a z tych czterech tylko Leia miala 5 zeszytow, reszta miala po 6.

Offline stachel

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #38 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 00:34:28 »
Ciekawe, jakie są szanse na to w Polsce w przyszłym roku po zakończeniu Legend (bo w przedłużenie przy 4 tomach miesięcznie to nie wierzę). Klasyczny Marvel wyszedł w Polsce w miarę w całości (no poza tym co jest zebrane w Star Wars Omnibus: Wild Space v.1, ale to raczej nie to wrzucili z początków SW). Główne runy lecą w SWK, w zasadzie najciekawsze są miniserie, których Egmont wydaje bardzo mało. Szczerze to wątpię, żeby to się u nas sprzedało, ale osobiście pewnie bym wziął w całości dla twardej okładki.

JanT

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #39 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 07:50:30 »
No test mogą zrobić :) Po kolekcji DeAgostini (która nie ma przedłużeń :) ) jak znalazł.

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 13:14:47 »
Przeczytałem wczoraj zbiorcze wydanie "Thrawn". Nowy kanon od Marvel. Praktycznie cały nowy kanon czytam na bieżąco, jak tylko wychodzą TB. I "Thrawn" wyróżnia sie bardzo na plus. Mało walk oraz typowych dla SW scen przygodowych. To bardziej rozwój postaci, polityka oraz funkcjonowanie imperium. Komiks również jest swego rodzaju prequelem do Rebeliantów (sezonu, gdzie zaczął ich Chiss ścigać). Pojawia się tu również kilka postaci, bardziej złożonych niż standardowy bohater drugiego, trzeciego planu w Marvelu. Bardzo przyjemna lektura.

Offline jotkwadrat

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 13:55:24 »
O, czyli Thrawn przeszedł z legend do kanonu? I słusznie - szkoda byłoby zmarnować potencjał tej postaci.

Offline OokamiG

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 14:13:43 »
O, czyli Thrawn przeszedł z legend do kanonu? I słusznie - szkoda byłoby zmarnować potencjał tej postaci.
Już dawno przeszedł. Dorobił się nawet książki w nowym kanoniepisanej przez Zhana, jednak jeszcze nie miałem okazji jej czytać.

Offline OokamiG

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #43 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 23:21:49 »
No ale "Phasmę" kupić jednak trzeba :)

Jak każdy album nowego kanonu że Star Wars Komiks.:)

Offline Szekak

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 23:28:19 »
Co kupowac z wychodzacych star warsow oprocz star wars komiks, co nie ukarze sie w kolekcji? Bo pogubiony jestem w komiksach SW.
Piękno jest w oczach patrzącego.