Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 69673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #150 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 18:13:06 »
Gazza, dzis kupilem nowy numer w empiku w Avenidzie, wiec ukazal sie w terminie.

Offline wujekmaciej

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #151 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 10:35:06 »
w Poznaniu jest dostępny :)

Offline MarcusSz

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #152 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 12:53:45 »
W Gildii (gdzie mam zamówiony) nowy nr SW Komiks ma kolejne odroczenie premiery. Czy do kiosków również nie trafił i opóźnienie dotyczy całości nakładu?
Egmont "stracił" licencję ale chyba nie dotknie to bieżącego numeru? Trochę to niepokojące się robi...

Dziś na Gildii już też masz dostępność 24h

Offline Gazza

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #153 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 13:03:09 »
Tak, Gildia potwierdziła mi wysyłkę. Ogólnie z dostępnością i premierami ostatnio niezły chaos jest. Dziś np są już dostępne nowy Blame! i Alita, które jeszcze niedawno miały premiery przesunięte na głębokie lato... ;)

Offline Cyber

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #154 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 14:37:16 »
Czy wiadomo już, jak wygląda sytuacja ze Star Wars Komiks? Można liczyć na kolejne numery, czy to raczej koniec?

Offline Kadet

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #155 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 21:06:23 »
Poza następnymi dwoma numerami zapowiedzianymi na ten rok - i deklaracją, że chcą dalej wydawać SW- na razie nie wiemy nic. Pewnie ciągle trwa dogadywanie nowej licencji z Marvelem.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Cyber

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #156 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 07:28:01 »
Uroboros cedzi nam książki, a teraz Egmont staje pod znakiem zapytania. Ech...

Offline Kadet

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #157 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 09:22:48 »
Informuję, że mimo braku zapowiedzi nowy numer Star Wars Komiks jest już dostępny w kioskach. Następny tom, "Twierdza Vader", jest zapowiedziany w środku na 27.10.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Gazza

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #158 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 20:42:09 »
Edytorzy z Egmontu to „fachury” - nowy numer to cztery historie z różnych przedziałów czasowych i wszystko byłoby pięknie gdyby zamiast galerii okładek na końcu magazynu i dwóch czarnych stron (sic!), każdą opowieść oddzielić od poprzedniej/następnej coverartem właśnie, a tak mamy różne historie zaczynające/kończące się strona w stronę. Słabo Egmoncie, słabo.

Offline xanar

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #159 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 20:44:33 »
Jest gdzieś jakieś info co zawiera ten numer ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #160 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 20:53:17 »
Tu jest  ;) :
Darth Vader: Technologiczny terror;
Rogue One: Cassian i K-2SO;
Star Wars: Artefakty;
Poe Dameron: Misja specjalna.

Offline Kadet

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #161 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 20:07:57 »
Edytorzy z Egmontu to „fachury” - nowy numer to cztery historie z różnych przedziałów czasowych i wszystko byłoby pięknie gdyby zamiast galerii okładek na końcu magazynu i dwóch czarnych stron (sic!), każdą opowieść oddzielić od poprzedniej/następnej coverartem właśnie, a tak mamy różne historie zaczynające/kończące się strona w stronę. Słabo Egmoncie, słabo.

Wydaje mi się, że idą w konsekwencję, bo nigdy we wcześniejszych numerach tak nie oddzielano historii (nawet gdy też był zbiorek paru komiksów z różnych czasów) - okładki zawsze były na końcu.

Jest gdzieś jakieś info co zawiera ten numer ?

Pozwolę sobie uzupełnić odpowiedź Gazzy o oryginalne nazwy i numerację :)

Darth Vader: Annual 2: Technological Terror
Rogue One: Cassian & K-2SO
Star Wars Annual 4
Poe Dameron Annual 2


Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Gazza

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #162 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 20:37:34 »
Wydaje mi się, że idą w konsekwencję, bo nigdy we wcześniejszych numerach tak nie oddzielano historii (nawet gdy też był zbiorek paru komiksów z różnych czasów) - okładki zawsze były na końcu.
Tak, zdecydowanie masz rację - są konsekwentni w dziadostwie jakie mimo wielu lat stażu wydawniczego uprawiają. Ja bym się wstydził za swoją pracę gdybym był wydawcą i odstawiał taką lipę (konsekwentnie). 😉

Offline Kadet

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #163 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 20:50:12 »
Ja tam się cieszę, że ten magazyn jednak wyszedł i chyba jest szansa na zwalczenie zawirowań z licencją, a szczerze mówiąc na taki drobiazg jak to, gdzie są okładki, to nawet nie zwróciłem uwagi... :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Gazza

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 21:14:14 »
Mnie ta seria też cieszy i liczę, że Tomek ogarnie kwestie licencji, ale na lipę nie potrafię przymykać wciąż oka.